Jak na věc


autodoprava rezek hřebeč buštěhradská

Stavebniny Příkopa – Ždánice

    Naše společnost vznikla v říjnu 2013 jako malá rodinná firma zaměřená na vnitrostátní dopravu. Z počátku šlo hlavně o malý dopravní podnik se zaměřením na provoz nákladních vozidel. Odrazovým můstkem byla nabídka práce od firmy DPD, kterou je balíková služba. Firma ze začátku vlastnila starší nákladní automobily o hmotnosti 7,5 tuny a během třech let většinu svých aut zaměnila za nosiče výměnných nástaveb neboli BDF. V roce 214 firma zakoupila areál bývalého JZD v nepříliš příznivém stavu. Areál postupně rekonstruje, aby vytvořila příznivé prostředí pro firmu a zázemí pro automobily a  řidiče.
    V blízké době plánujeme výstavbu velké dílny pro nákladní automobily přímo v areálu firmy, kde bude možnost servisu nákladních i osobních automobilů. Dále je možnost krátkého parkování přímo v areálu firmy.
    Autobus Citywide Suburban LE bude provozovat v systému PID společnost POHL Kladno. Jedná se o první vozidlo značky Scania nasazené do Pražské integrované dopravy. Tomu odpovídá vzhled a výbava.
    Jsme česká rodinná firma a pro naše zákazníky nabízíme komplexní řešení pro přepravu. Od počátku je naším cílem spokojenost zákazníka. Hlavně v autodopravě je důležíté mít spolehlivého partnera, který dodržuje dohodnuté časy a při nakládce/vykládce i během přepravy vynaloží veškeré potřeby pro bezpečí nákladu. Individuální přístup ke každému zákazníkovi naší autodopravu posouvá neustále vpřed.


TATRA TRUCKS předala společnosti SKALDO nová vozidla TATRA PHOENIX

    "Pan Kalousek mě přestěhoval z Verony (Itálie) do Nového Bydžova. Po celou dobu vystupoval pan Kalousek profesionálně a velmi slušně. Počet zajištěných stěhováků byl dostatečný k realizaci celého stěhování. Nic nebylo zničeno nebo poškozeno. Pana Kalouska doporučuji."
    Autodoprava je další z činností naší firmy. Pro převoz sypkých stavebních materiálů využíváme nákladní vozy Avia, MAN a Scania. Pro převoz stavebního materiálu vlastníme nákladní automobil Scania s hydraulickou rukou. Vozový park je doplněn užitkovým vozem Peugeot Boxer.
    "Úspěšná realizace přestěhování klavíru (cca 350 kg) z Příbrami do Holic. Stěhování proběhlo v pořádku od částečné demontáže, následného převozu až po opětovné sestavení přímo na místě doručení. Byla jsem spokojena s přístupem a hlavně s cenou."
    8. ročník veletrhu, který bude v prostorách pražského Výstaviště probíhat od  20. do 22. listopadu, je zaměřen na problematiku české a středoevropské silniční hromadné dopravy. Scania v Holešovicích představí své modely pro městskou, příměstskou i dálkovou dopravu.
    Společnost TQM – holding, která se věnuje osobní a nákladní dopravě, se rozhodla svou flotilu rozšířit o 6 nových nákladních vozidel Scania v konfiguraci 4×2 s kabinou řady R a motorem o výkonu ... Číst dále »


Spolehlivé služby za příznivé ceny

    Na výlety, za poznáním nebo na tábor Vaše děti přepravíme našimi autobusy s maximální možnou péčí a hlavně bezpečně. Všechny naše autobusy a minibusy jsou vybaveny bezpečnostními pásy a díky pravidelnému ozónovému čištění vhodné i pro alergiky.
    V pátek 9. listopadu převzala společnost SKALDO osm nových vozů TATRA PHOENIX ve verzi pracovní stroj s nosností 25 tun. Vozidla firma využije v lomech v západních Čechách při těžbě keramických ... Číst dále »
    Volvo Trucks podepsala klíčovou dohodu s norskou společností Brønnøy Kalk AS o poskytování prvního komerčního řešení autonomní přepravy pro transport vápence mezi povrchovým dolem a nedalekým přístavem.
    Převezeme Vás i na dlouhé trasy jako jsou cesty do Anglie, Německa, Francie, Itálie či jiné. S maximálním pohodlím v nových vozech Mercedes Benz a Škoda za nízké ceny.
    Nabízíme k prodeji autobus Renault Ares, najeto doložitelných 557XXXkm. Počet míst 59+1+1 k sezení vybavené bezpečnostními pásy, 26 míst k stání. 2 x sklopný lcd monitor, dvd, lednice, kávovar, sklopné sedadla, mikrofon.Velmi dobrý stav vozu. Ideální pro školní výlety, výluky atd.


Severočeská technika míří na 41. ročník Rallye Dakar

    V dnešní době vlastní naše firma 5 kamionů včetně vleku (souprav) a to značek převážně DAF, VOLVO, Iveco a vleky značky Koegel a Wecon a to o celkové hmotnosti  44000 tun. Dále vlastní 2 nákladní automobily značky Mercedez Benz a Hyundai Avia, které jsou nad 7,5 tuny. Firma dále vlastní Obytný vůz značky Fiat Ducato, který je pro šest osob. Obytný vůz je výborný na rodinnou dovolenou. Jeho součástí je malý kuchyňský kout, sprcha a wc.
    Firma TURANCAR CZ výhradní dovozce autobusů ISUZU do České republiky a na Slovensko připravila pro zástupce motoristických redakcí a autobusové odborníky program s názvem „ISUZU CZECHBUS TEST“. TURANCAR přítomným novinářům a odborníkům na letišti v Panenském Týnci představil autobusy modelové řady 2019, které byly před ... Číst dále »
    V Liberci přistavíme vůz zdarma a neúčtujeme kilometry najeté po městě. Máme více než 15 let zkušeností. Svěřte své starosti se s těhováním profesionálům.


Slider - vždy jako poslední článek!!!

    Naše autodoprava vznikla v roce 1999, naším hlavním působištěm je Praha, ale i Brno, Opava, Ostrava, Plzeň a jiné jsou města, kam dovezeme vaše zakázky. Jsme menší firma specializující se na přepravu vozidly o celkové hmotnosti do 3,5 tuny. Disponujeme výhradně novými nebo zánovními spolehlivými vozy (Ford Tranzit, Volkswagen Crafter, Volkswagen Caddy Maxi, a další). Zajištujeme transport veškerých nákladů, vytěžovací přepravu, stěhování, dopravu chlazených potravin, expresní kurýrní služby a přepravu osob v rámci Prahy, ČR a zemí EU. Garantujeme maximální flexibilitu a spolehlivost našich řidičů, kteří se ochotně přizpůsobí vašim požadavkům. Samozřejmostí je též pojištění přepravovaných zásilek. Naše autodoprava je cenově zajímavá, podívejte se na náš ceník.
    Děkujeme za případnou budoucí spolupráci s naším kolektivem. Pokud máte zájem o volná místa v autodopravě na území Prahy, potom nás neváhejte kontaktovat na emailu či telefonu.
    "Stěhování z Hradec Králové do Smiřic. Firma Autodoprava Jan Kalousek působila po celou dobu seriózně a pečlivě. S nábytkem bylo zacházeno slušně, vše zůstalo neporušeno. Pana Kalouska doporučuji."
    U příležitosti 100. výročí vzniku Československa se v neděli 28. října na pražské Evropské třídě konala největší slavnostní přehlídka ozbrojených a záchranářských složek České republiky za poslední roky. Před veřejností ... Číst dále »


Scania předala společnosti TQM 6 nových vozidel

    Naše autobusová doprava sídlící v Libereckém kraji je založena na kvalitním přepravním servisu na Vámi určená místa. Jsme spolehliví, přesní, naši řidiči jsou zkušení, pravidelně přezkušovaní i školení a vozidla komfortní. Na základě Vašich dlouhodobých potřeb neustále rozšiřujeme náš vozový park. Všechny naše autobusy splňují veškeré evropské předpisy a jsou pravidelně servisovány a kontrolovány. Naše celková nabídka zahrnuje služby v tom nejširším rozsahu a jsme schopni vyhovět jakémukoliv Vašemu požadavku. Využijte naše přepravní služby a nechte se přepravit našimi zájezdovými autobusy. Disponujeme autokary o kapacitách od 25 do 60 míst, přívěsnými vozíky pro nadměrná zavazadla i vlastním cyklovlekem a přepravníkem kanoí.
    Nabízíme přepravu zásilek v rámci České republiky i mimo ni. Jsme schopni převážet malé zásilky na motocyklu či osobním vozem, větší zásilky přepravujeme dodávkami.
    Vlajková loď společnosti Volvo Trucks, model Volvo FH, slaví v letošním roce své 25. výročí a je jedním z vůbec nejúspěšnějších vozidel v historii ... Číst dále »
    Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně on-line; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
    K moři nebo na lyže, za poznáním památek či kulturními akcemi. Na všechny světové strany Vám cesta s profesionálními řidiči autodopravy Hasenkopf bude vždy příjemně ubíhat.
    Společnost sídlí nedaleko Hradce Králové, kde se specializujeme na stěhování v HK a okolí. Nicméně rádi a ochotně realizujeme stěhování i mimo Hradec Králové.


Pořešíme.cz - Vaše autodoprava Praha

    Je-li k dosažení cíle Vaší cesty zapotřebí letadlo, tak jsme tu my, kdo Vás odveze na i z letiště. Ať již potřebujete využít velkých evropských letišť nebo regionálních, pronájem autobusů od nás je tou správnou volbou.
    Zajišťujeme přepravu palet, přepravu stavebních materálů, přepravu nábytku z prodejen, přepravu zásilek, přepravu zboží, přepravu osob, rozvoz zboží, odvoz starého nábytku, odvoz odpadu a odvoz spotřebičů. Pro uspokojení i těch nejnáročnějších zákazníků jezdíme NON-STOP. Jezdíme po celé ČR a EU. Využijte naše služby a poznejte Vašeho spolehlivého autodopravce.
    Renault Master Z.E. byl oficiálně uveden do prodeje v obchodní síti Renault Trucks. Díky svému elektrickému pohonu má toto vozidlo zajištěno přístup do jakýchkoli městských oblastí, ... Číst dále »

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00