Jak na věc


autodoprava petra macurová

Severočeská technika míří na 41. ročník Rallye Dakar

    Jsme česká rodinná firma a pro naše zákazníky nabízíme komplexní řešení pro přepravu. Od počátku je naším cílem spokojenost zákazníka. Hlavně v autodopravě je důležíté mít spolehlivého partnera, který dodržuje dohodnuté časy a při nakládce/vykládce i během přepravy vynaloží veškeré potřeby pro bezpečí nákladu. Individuální přístup ke každému zákazníkovi naší autodopravu posouvá neustále vpřed.
    BRNO, Břežany, Březí, Babice, Černý most, Čelákovice, Dolní Počernice, Doubravčice, Doubek, Dobročovice, Dubeč, Dubeček, Blatov, Běchovice, Horní Počernice, Hostavice, Horoušany, Horoušánky, Hostivař, Horní a Dolní Měcholupy, Hradešín, Hájek, Jahodnice, Jirny, Klánovice, Kyje, Kozojedy, Kostelec nad Černými Lesy, Koloděje, Květnice, Křenice, Límuzy, Mstětice, Masojedy, Nehvizdy, Nové Jirny, Nedvězí, OLOMOUC, OSTRAVA a okolí, PLZEŇ, PRAHA, Přišimasy, Pacov, Rohožník, Říčany, Rostoklaty, Sibřina, Skřivany, Šestajovice, Staré Kyje, Škvorec, Štěrboholy, Stupice, Sluštice, Strašín, Tlustovousy, Tuklaty, Třebohostice, Újezd nad Lesy, Úvaly, Vykáň, Vyšehořovice, Vyžlovka, Zlatá, Zeleneč


Tatrovky dominovaly slavnostní přehlídce ke 100. výročí vzniku Československé republiky

    DOPRAVA: jsme k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu včetně svátků, dle přání zákazníka. Přistavíme vozidlo a doparavíme náklad na místo určení v daném čase. Specializujeme se na RYCHLÉ dodání v co nejkratších termínech. K tomuto účelu jsou vozidla vybavena GPS navigacemi. Samozřejmostí je POJIŠTĚNÍ nákladu.
    Renault Master Z.E. byl oficiálně uveden do prodeje v obchodní síti Renault Trucks. Díky svému elektrickému pohonu má toto vozidlo zajištěno přístup do jakýchkoli městských oblastí, ... Číst dále »
    8. ročník veletrhu, který bude v prostorách pražského Výstaviště probíhat od  20. do 22. listopadu, je zaměřen na problematiku české a středoevropské silniční hromadné dopravy. Scania v Holešovicích představí své modely pro městskou, příměstskou i dálkovou dopravu.
    Firma TURANCAR CZ výhradní dovozce autobusů ISUZU do České republiky a na Slovensko připravila pro zástupce motoristických redakcí a autobusové odborníky program s názvem „ISUZU CZECHBUS TEST“. TURANCAR přítomným novinářům a odborníkům na letišti v Panenském Týnci představil autobusy modelové řady 2019, které byly před ... Číst dále »


Naším cílem je spokojený zákazník

    V pátek 9. listopadu převzala společnost SKALDO osm nových vozů TATRA PHOENIX ve verzi pracovní stroj s nosností 25 tun. Vozidla firma využije v lomech v západních Čechách při těžbě keramických ... Číst dále »
    Autobus Citywide Suburban LE bude provozovat v systému PID společnost POHL Kladno. Jedná se o první vozidlo značky Scania nasazené do Pražské integrované dopravy. Tomu odpovídá vzhled a výbava.
    Společnost TQM – holding, která se věnuje osobní a nákladní dopravě, se rozhodla svou flotilu rozšířit o 6 nových nákladních vozidel Scania v konfiguraci 4×2 s kabinou řady R a motorem o výkonu ... Číst dále »
    Zajišťujeme přepravu palet, přepravu stavebních materálů, přepravu nábytku z prodejen, přepravu zásilek, přepravu zboží, přepravu osob, rozvoz zboží, odvoz starého nábytku, odvoz odpadu a odvoz spotřebičů. Pro uspokojení i těch nejnáročnějších zákazníků jezdíme NON-STOP. Jezdíme po celé ČR a EU. Využijte naše služby a poznejte Vašeho spolehlivého autodopravce.


Macík s Brabcem museli odevzdat klíčky od svých závoďáků

    U příležitosti 100. výročí vzniku Československa se v neděli 28. října na pražské Evropské třídě konala největší slavnostní přehlídka ozbrojených a záchranářských složek České republiky za poslední roky. Před veřejností ... Číst dále »
    Volvo Trucks podepsala klíčovou dohodu s norskou společností Brønnøy Kalk AS o poskytování prvního komerčního řešení autonomní přepravy pro transport vápence mezi povrchovým dolem a nedalekým přístavem.
    Vlajková loď společnosti Volvo Trucks, model Volvo FH, slaví v letošním roce své 25. výročí a je jedním z vůbec nejúspěšnějších vozidel v historii ... Číst dále »
    We provide expert industrial solutions to businesses. With over 20 years of experience we’ll ensure that you’re always getting the best results from an award-winning US firm focused on quality.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
12000
cache: 0024:00:00