Jak na věc


australie požary

Poštovní známka Austrálie 2005 Svensona sličná Mii# 2468

    Nebudeme si nic nalhávat a řekněme, že i když je Austrálie nesmírně krásná, je to pro mnohé daleko. A nebýt té výhody, že ke studentskému vízu dostanete i pracovní povolení, zvažovali by mnozí pro studium a práci jinou zemi.
    Čím lepší bude vaše angličtina, tím vyšší budou pravděpodobně i vaše výdělky. Práci budete v Austrálii většinou střídat. Málokdo zůstává u prvního zaměstnavatele dlouhé měsíce. Můžete změnit i dopolední výuku za večerní, má-li ji škola v nabídce. Často budete pracovat o víkendech.
    Pokud bychom nemohli v Austrálii při studiu pracovat, bylo by méně lidí, kteří by si cestu mohli dovolit. Naštěstí jsou vízové podmínky nastaveny velmi rozumně a naši studenti se mohou každoročně do Austrálie vydávat v hojném množství.
    V Brně se o vás postará Pavla Gultová. Nadšená cestovatelka, která strávila 6 let v zahraničí. V Austrálii rok studovala, přes 3 měsíce cestovala, autem najela 30 000 km.
    Odesláním formuláře souhlasíte se zasíláním novinkových e-mailů od společnosti Kukabara. Souhlas můžete kdykoli odvolat stisknutím tlačítka Odhlásit se v kterémkoli e-mailu. O vaše osobní údaje se budeme pečlivě starat a zpracovávat je po dobu 10 let dle Zásad ochrany osobních údajů.


Poštovní známka Austrálie 1974 Umění, Hans Heysen Mi# 547

    Již během první schůzky mě pan Vlastimil Tichý dokázal nadchnout svými úžasnými příběhy a zážitky z Austrálie… Mé studium v Cairns a následně v Sydney bylo skvělou kombinací – Kukabara
    Líbilo by se ti bydlet přímo na pláži nebo jen pár minut od slavné budovy Sydney Opera House. Organizovat barbeque a opékání pod širým nebem s kamarády z celého světa? Podnikat krátké výlety ve městě nebo mimo města jen za pár korun? Navštívit nejexotičtější zvířata v ZOO, kde si je zcela zdarma můžeš i pohladit? Procestovat nejkrásnější místa na světě a surfovat na vlnách Tichého oceánu?
    Austrálie, šestá největší země na světě a jediná země, která se rozkládá na celém kontinentu. Austrálie je federací a forma vlády je konstituční monarchie. Austrálie byla nepřetržitě obydlena již zhruba před 50-tisíci lety. Až 85% obyvatel žije ve městech. Přesto je Austrálie jedna ze světově nejvíce rozptýleně obydlených zemí. Celkový počet obyvatel se pohybuje kolem 23 milionů lidí. Většina městských center a měst v Austrálii byly postavených v 19. a 20. století, takže jsou moderní a podobají se městům v Severní Americe.


5 důvodů proč přijít a užívat si život v Austrálii

    Nechejte si v Kukabaře sestavit ideální poměr práce a studia. Jenom tak se dá ušetřit ještě před tím, než vůbec odletíte. V Austrálii potom chodíte do práce po vyučování či o víkendech. Až si vyděláte, můžete se rozhodnout, zda se vypravit za poznáváním krás Austrálie nebo si ještě studium prodloužit a cestovat později.
    Austrálie, často označovaná jako "zem tam dole" (land down under) je snem mnoha mladých lidí v Evropě. Není divu, díky možnosti legálně pracovat během studia se stává dostupnou téměř pro každého. Australský životní styl je skutečným magnetem.
    V Praze se o vás postará Vlasta Tichý. Vlasta je velký nadšenec do Austrálie a ví o ní všechno :). Vždyť také napsal 3 cestopisné knihy o této čarokrásné zemi. Schůzka s ním vás bude bavit.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
10524
cache: 0024:00:00