Jak na věc


atrakce v německu

Jak funguje pronájem sportovní atrakce?

    Nech se roztočit v rytmu taneční hudby. Ale pozor až to začne házet, ať neztratíš balanc. Ti odvážnější, kteří udrží rovnováhu, se mohou zkusit i postavit. Zábava zaručena!
    Přejeme Vám v našem Dětském světě pobyt bohatý na zážitky a při užívání našich atrakcí vás žádáme o ohleduplnost k ostatním návštěvníkům, zejména k dětem, a o dodržování níže uvedeného Provozního řádu, aby se Váš pobyt u nás stal nezapomenutelným zážitkem. Přejeme vám příjemnou zábavu!
    Hledáte zpestření pro firemní akce, teambuilding nebo sportovní den? Sportovní atrakce patří mezi nejoblíbenější doplňky akcí všech příležitosti. Umožní návštěvníkům soutěžit a závodit mezi sebou a spolehlivě přilákají davy zvědavců. Podívejte se na pestrou nabídku sportovních a adrenalinových atrakcí – od lidského stolního fotbalu po překážkovou dráhu bootcamp. Sportovní atrakce Vám rádi pronajmeme do Prahy, Brna, Ostravy, Zlína, Opavy, Plzně, Hradce Králové a dalších měst a obcí po celé ČR.
    Pronájem sportovně-zábavných atrakcí je u nás vždy na klíč. Náš personál se plně věnuje bezpečnosti, obsluze, nebo Vám pomáhá s vyhodnocováním výsledků. Vždy vysvětlí jak atrakce funguje a jak jí je potřeba užívat.


Bungee fotbal / bungee basketball

    Naše výrobky vyvážíme do celého světa ! Atrakce vyrábíme nejen pro Evropu,ale i zámoří jako je Amerika, Austrálie...Všechny atrakce jsou certifikované platnýmicertifikáty pro celou Evropu – ČSN EN 13814. Atrakce vyrábíme podle vašich návrhů a vzorů.Firma Kilianattraction vám zajistí kvalitní atrakcis dlouhou životností, přesně podle vašich představ.
    Žraločí policejní hlídka bedlivě střeží svůj rajón, žádný podezřelý pohyb jí nemůže uniknout a každého vetřelce bez milosti zničí. Přidej se do našich řad a hlídej Dětský svět s námi.
    Jako při velké bouři, z vlny na vlnu, nahoru dolů můžeš plout na naší houpací lodi. A kdyby ses přeci jen trošičku bál, může tě mamka i taťka doprovodit.
    Každoročně zajišťujeme firemní akce, večírky, klientské párty, dětské dny, akce pro obchodní centra, reklamu, film, soukromé oslavy. Agenturám garantujeme diskrétnost při akcích, které pořádají pro své klienty. Využít můžete také naši půjčovnu atrakcí a technického zázemí. Nabízíme 100% přístup.
    Máme největší výběr sportovně-zábavných atrakcí v ČR/SK. Můžeme vám pronajmout: Fotbalové obří šipky, Wipe out Bungee aréna, Bungee trampolína 4v1, Překážková dráha BOOTCAMP, Překážková dráha WIPE OUT EXTREME RUN, Wipe out Obří fotbalové koule a mnoho dalšího.


Sledujte nás na sociálních sítích

    Hraje se na dva vítězné sety bez ztrát do 21 bodů. V případě nerozhodného stavu se hraje set třetí do 15-ti bodů. Konečný rozdíl musí být minimálně dva body a není limitován. Hry se účastní min. 4 a max. 14 hráčů.
    Projeď se džunglí a sestřel všechny cíle na trase. Ale pozor! Tvůj vozík je cíl pro ostatní, může být také zasažen a tvoje těžce nasbírané body lehce ukradeny!
    - Výroba atrakcí- Servis atrakcí- Modernizace atrakcíFirma Kilianattraction má dlouholetou tradici ve výrobě a provozování pouťových atrakcí.Vyrábíme atrakce od malých kolotočů až po velké adrenalínové atrakce.Také zajišťujeme jejich záruční i pozáruční servis a modernizaci našich atrakcí.Atrakce jsou vyrobeny na zakázku podle požadavků zákazníka, jsou vybaveny nejnovější technologií a elektronikou, umožňující naprosto bezpečný provoz s minimálními náklady na údržbu.
    Jako trenažér pro budoucí řidiče by mohla sloužit naše autíčka na dálkové ovládání. Jen by asi nebylo dobré, kdyby pak řidiči i ve skutečnosti způsobovali tolik dopravních nehod :-)


Největší nabídka atrakcí v jednom termínu.

    Téměř 70-ti metrový Jogi jumpingový okruh je stvořen pro běhoskoky a skokoběhy. Neběhá se, neskáče se, ale běhoskáče. Je to druh pohybu, který je podobný chůzi na měsíci. Vznášíte se a lehce dopadáte. Dopady na podložku tlumí stovky pružin a tak v maximální míře šetří klouby běhoskokana. Vhodné jako náhrada za klasický běh pro seniory. Nejvíce ale na Jogi jumpingu budou řádit naši nejmenší.
    Kozí hora slouží našim zvířatům jako chlívek, a také jako skákací hřiště pro hbité holandské zakrslé kozy. Tvoří dominantu Kozova, území určeného pro kozy. Kozy si můžete nakrmit zakoupením granulí v dávkovacím automatu.
    Nepřehlédněte nabídku dalších atrakcí na našich adresách: www.zabavneatrakce.cz nabídka zábavních atrakcí a skákacích hradů, skluzavek aj. www.czechpaintball.cz profesionální nabídka Vašeho firemního paintballu www.hummerakce.cz užijte si offroad akci s vozy HUMMER H1, H2, H3 www.hummerlimuzina.cz
    Jedná se o jednu z nejoblíbenějších atrakcí v Merlin´s Kinderwelt. Lodička je vytažená po rampě do výšky 8m, poté sjede do vody rychlostí až 40km/h. Kdo z vás už skok do vody vyzkoušel?
    Zařízení má výšku 8 metrů a je tak nejvyšší bungee trampolínou na trhu. Pak už je jen jeřáb. Zkušený bungee jumpista může dosáhnout výšku skoku až 10 metrů!


Další sportovní atrakce k pronájmu:

    Naše agentura realizuje doprovodné a zábavné programy pro společenské a firemní akce, dlouholetá praxe nám umožňuje v případě potřeby zajistit i produkční stránku akce. Disponujeme vlastním fondem zábavných atrakcí a technického zázemí, který neustále rozšiřujeme na základě Vaší poptávky. Působíme po celé ČR a SK.
    Vozidlo bez volantu a bez řídítek? Ano, je to možné. Vyzkoušej si, jak se nádherně manévruje s vesmírným Ufovozítkem které má obrovský nafukovací nárazník.
    S dostatečným časovým předstihem přijedeme před začátkem akce. Během půl hodinky-hodinky náši pracovníci sportovní atrakce postaví a zajistí kotvami a lany tak, aby nemohly atrakce odlétnout. Následně použijeme naši dovezenou kabeláž k připojení atrakcí do elektrické sítě. Na objednaný čas jsou pak sportovní atrakce připraveny k provozu. Naši pracovníci následně dohlíží na bezpečný chod a provoz atrakcí, fandí, nebo zapisují výsledky.
    Pozor, zákeřní piráti obsadili náš ostrov, musíme jej co nejdřív vybojovat zpět! Svoje poklady, za jejichž sestřelení můžeš získat body, mají umístěny na nejrůznějších místech. Ale neboj, piráti byli roztržití a dokonce je všechny i označili ;-)


Překážková dráha Wipe Out Extreme Run

    Nabízíme pronájem nafukovacích a zábavních atrakcí, balónkové dekorace, animační programy, vystoupení klaunů, kouzelníky, zajistíme ozvučení, nůžkové stany, pronájem podií, organizační servis.
    Naskoč na naši roztomilou housenku a nech se povozit na horské dráze. Pořádně se drž! Jakmile projedeš jablíčkovým tunelem, následuje rychlý sešup dolů.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00