Jak na věc


asfaltové pásy na střechu

Modifikované hydroizolační asfaltové pásy

    - protipožární - provedení pásů tzv. FIRE Broof (T3), s vyšší požární odolností jako součást skladeb střech se zvýšeným požárním rizikem. Do pásů je při výrobě přidána speciální směr proti hoření a stékání.
    PARABIT V S35 V60 S3,5, PARABIT V S40 V60 S4, PARABIT V30 - Asfaltový pás s nosnou vložkou ze skleněné rohože, na horním povrchu pokrytý jemnozrnným posypem a na spodním opatřen spalitelnou folií. je určen jako podkladní vrstva a mezivrstva ve skladbách vícevrstvých vodotěsných izolací střech. Případně mezilehlý pás.
     A 330 H - nepískovaná naimpregnovaná strojní lepenka s papírovou nosnou vložkou,pro provizorní zakrytí střech, separační vrstva. Pozor !! - díky papírové nosné vložce vytváří boule - nevhodné pod šindele a střešní skladby.
    - samolepivé - v provedení stick, pro urychlení aplikace a tam, kde nelze provést aplikaci pásu natavením plamenem (dřevěné bednění, polystyren). Bitagit, Parabit, Paraelast FIX.
     DIFOBAR - Je podkladní pás z odlehčeného bitumenu, nosnou vložkou z polyesteru a polypropylenovým filmem z obou stran. Jednoduchá, rychlá a čistá pokládka. Primárně určený pro šindele, ale také pro ostatní střešní materiály jako jsou tašky, plech, vlnitý plech.


Asfaltové hydroizolační pásy - Modifikované asfaltové pásy

    R 330 H, R 333 H- často nazývané jako tzv. pískovaná lepenky, strojní lepenky s papírovou nosnou vložkou, oboustranně opatřena vrstvou asfaltu a jemnozrným minerálním posypem provizorní zakrytí střech, pojistný pás pod krytiny. Pozor - často bývá zaměňována s podkladními pásy pod asfaltové šindele se skelnou rohoží typu R 13, V13.
    BITAGIT 35 mineral V60 S3,5 - podkladní natavitelný pás s vložkou ze skelné rohože 60 g, pro svou nízkou pevnost není doporučen jako podkladní pás pro souvrství asfaltových krytin na ploché bedněné střeše, kde ho nelze dostatešně zajistit proti účinkům sání větru. Tento pás není možné kotvit. Doporučen pro natavení jako podkladní pás, jednovrstvá izolace a ochrana stavby proti zemní vhlkosti. Vyráběn je i ve variantě BITAGIT 40 dekor V60 S4, který je navíc opatřen barevným břidlicovým posypem. Vrchní natavitelný pás.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00