Jak na věc


arthrocann mast

Arthrocann gel z konopí s koloidním stříbrem

    Annabis Konopná mast 300 ml • Annabis Dolorcann konopná mast (15ml) • Annabis Dolorcann konopná mast, klouby, šlachy, svaly, záda 80 ml • Annabis Mentholcann Arthro 200 ml
    Arthrocann se díky své konzistenci dobře roztírá, nemastí a je snadno vstřebatelný. Originální receptura obsahuje konopný olej a extrakt a také celou řadu přírodních látek a silic. Obsažené látky jsou známé pro svoji schopnost ulevovat při bolestech kloubů a šlach, uvolňovat svalové napětí a zabraňovat tvorbě zánětů a otoků. O některých je známo, že účinně odstraňují jak akutní, tak i dlouhodobé potíže. Použití: na postižené místo se nanášejte nejlépe 3-4x denně v odstupu nejméně 3 hodin.
    Arthrocann se díky své konzistenci dobře roztírá, nemastí a je snadno vstřebatelný. Originální receptura obsahuje konopný olej a extrakt a celou řadu přírodních látek a silic. Obsažené přírodní látky ulevují při bolesti kloubů, šlach uvolňují svalové napětí, zabraňují tvorbě zánětů a otoků. O některých je známo, že účinně odstraňují jak akutní, tak i dlouhodobé potíže.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00