Jak na věc


ares registr

Administrativní registr nebo rejstřík ekonomických subjektů - ARES

    Ares registr firem a dalších ekonomických subjektů je informační systém ministerstva financí České republiky, který shromažďuje informace o společnostech v České republice působících a dále je pak publikuje v souhrnné podobě tak, aby byly dostupné každému, kdo je vyhledává. Registr ekonomický subjektů ares (nejčastěji vyhledávaný pod nelogickou zkratkou ares ekonom subjekty registr ) tak poskytuje komplexní souhrn informací o podnikatelích a dalších ekonomických subjektech. Z tohoto se dá dovodit, že ares ekonomické subjekty jsou všechny subjekty, které se vyskytují v jakékoli centrální evidenci vedené státními orgány. Klíčovým je pro systém ares obchodní rejstřík, ze kterého získává naprostou většinu zásadních informací.
    Pokud je napsáno Bez zaměstnanců, nebo Neuvedeno, je to špatné, tato firma nemůže vystavit potvrzení o příjmu. Pokud je napsáno 1-5, jedná se o malou firmu, kde bude pravděpobně banka obezřetnější, bude chtít, např. kopii majitele firmy, nebo výpisy z účtu, kam chodí zaměstananci mzda, nebo výplatní pásky, pracovní smlouvu.. a v některých případech i Evidenční list důchodového zabezpečení, potvrzený správou sociálního zabezpečení.
    ARES - administrativní registr ekonomických subjektů je internetová aplikace Ministerstva financí, která přehledně zpřístupňuje údaje, přebírané ze zdrojových registrů státní správy a současně umožňuje přímé přepnutí do www aplikací jednotlivých orgánů, které příslušné informační systémy provozují.


ARES ekonomické subjekty - hledání dle názvu

    S FIRMINem mám docela čerstvou zkušenost...Veškeré jednání proběhlo rychle, na profesionální úrovni, avšak bez byrokratického přístupu - v dnešní době téměř všudypřítomného, čehož si velmi cením. Veškeré dokumenty profesionálně připraveny na domluvený termín. Následně byly obratem zodpovězeny všechny mé dotazy a obratem také řeší případné problémy, které však nevzešly ze strany FIRMINu, v mém případě konkrétně problém s nezneplatněnými údaji v datové schránce. Komunikace s panem Maňasem i paní Maňasovou rychlá a vstřícná. Společnost FIRMIN mohu jen doporučit. 
    V levé straně okna se ukáže seznam nalezených subjektů (nebo jen jeden subjekt, pokud je zadání přesné), u každého subjektu vpravo uvidíte několik zkratek, např. OR, RES, RŽP..atd. Klikněte na RES, otevře se vám detail firmy, úplně dole pak uvidíte údaj Velikostní kategorie podle počtu zaměstnanců. To je potřebný údaj, který hledáte.


ARES - registr ekonomických subjektů

    Ares registr firem je skvělý statistický nástroj, který Vám usnadní zbytečné hledání v několika evidencích najednou. Pro jeho nalezení na internetu stačí opravdu málo – zadat do jakéhokoli vyhledavače klíčové slovní spojení; „ares ekonom subjekty registr „ a budete automaticky přesměrováni. V informačním systému ares ekonomické subjekty naleznete dle jejich IČ, firmy, tedy názvu, adresy a mnoha dalších kritérií. Většina z nás zatím hledá v obchodním rejstříku, ale z výše uvedeného plyne, že systém ares obchodní rejstřík v mnoha věcech předčí – vyhledává se v něm stejně snadno a údaje jsou stejně aktuální. Avšak řada z nás zná jistě velmi dobře situaci, kdy najde nějaký subjekt v obchodním rejstříku a pak nás až napadne se ještě podívat na živnostenská oprávnění, která má tento potencionální obchodní partner zapsaná. A už si otevíráme nové okno. Kdybychom rovnou použili registr ekonomických subjektů ares, tento administrativní registr ekonomických subjektů mfcr ares, měli bychom ihned i
    Registr ekonomických subjektů ares tak poskytuje kompletní informace o podnikatelích a to především IČ, DIČ, dále potom informace týkající se živností a zapracovává i údaje z Českého statistického úřadu. Pro lepší představu uvedeme příklad; akciová společnost FIRMUS a.s. je společností pro kterou není problém založení s.r.o. na míru či prodej ready made společností. Jako taková je řádně zapsaná v obchodním rejstříku, je plátcem DPH a kromě výše uvedeného vám poskytne třeba i virtuální sídlo. Všechny tyto údaje se dají vyčíst díky tomu, že existuje administrativní registr ekonomických subjektů mfcr ares.
    Ochrana soukromí        2012 © Idealine Solutions s.r.o.        Mapa stránek      Inzerujte s námi

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00