Jak na věc


arcibiskupství salzburg dukát

Potřebujete úklid v regionu Brno a okolí?

    Zkušení pracovníci úklidové firmy IP Trading s vámi proberou, jak může úklid vašich prostorů vypadat ve spolupráci s úklidovou firmou IP Trading, specialistou pro úklid pro Brno a okolí.
    V případě, že sháníte práci, kontaktujte personální oddělení úklidové firmy IP Trading, s.r.o., můžete využít přímé telefonní číslo 604 785 750.
    Stejně tak se podle něj nemusí bát ti, kdo do nyní již církevních lesů byli zvyklí chodit na houby nebo jen tak na procházku. „Změnou vlastnictví se pro běžné návštěvníky lesů nic nezmění. Ze zákona má každý občan právo vstupovat do lesů a sbírat tam pro vlastní potřebu lesní plody a suchou, na zemi ležící klest,“ řekl P. Kopřiva a doplnil: „Přitom si ale každý musí počínat tak, aby nepoškozoval a nenarušoval lesní prostředí, a zároveň musí respektovat pokyny vlastníka.“


Olomoucké arcibiskupství už hospodaří na prvních hektarech restitučních lesů

    Olomouc: „Zahájili jsme hospodaření na lesních pozemcích ve vlastnictví Arcibiskupství olomouckého, z nichž převážnou část, asi 1200 hektarů, tvoří lesy v okolí Kroměříže a 60 hektarů u Traplic na Uherskohradišťsku. Společnost dále hospodaří na cca 120 hektarech lesů na katastru obce Chvalčov v okrese Kroměříž, které patří Arcibiskupskému kněžskému semináři,“ shrnul současný stav jednatel ALSOL P. Jiří Kopřiva. Zároveň upozornil, že se jedná jen o nepatrný zlomek předpokládané výměry možných restitučních pozemků. Olomoucké arcibiskupství totiž v řádném termínu požádalo o zhruba 40 tisíc hektarů lesní a 5 tisíc hektarů zemědělské půdy, a dosud navrácený majetek tak představuje asi tři procenta všech vznesených požadavků.
    20. 1. 2018Čištění a udržba marmoleum podlahy pomocí kvalitní technologie zvýší estetický dojem vašeho interiéru. údržba marmoleum podlahy probíhá v pravidelných cyklech, čímž se prodlužuje životnost podlah.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00