Jak na věc


apartmány na seníku třeboň třeboň i dukelská

Chorvatsko apartmány Grebaštica

    Nachází se 12 km za historickým Šibenikem a jen 2 km za naším letoviskem Žaborič. Pro svoji osobitou atmosféru se všichni hosté cítí na tomto místě jako doma a rychle si toto místo oblíbí. Dovolená v Chorvatsku je stejně levná, jako dovolená u nás a ubytování v apartmánech je velmi výhodné.
    Nabízíme Vám tedy možnost pobytu ve dvou naprosto rozdílných přírodních prostředích z nichž každé je svým způsobem unikátní a je jen na Vás, pro který tip dovolené se rozhodnete.Naší prioritou je individuální přístup a orientace na klienta. Máte specifické požadavky? Obraťte se na nás. Vzhledem k našim možnostem jistě najdeme ideální řešení.


Cena benzinu a nafty v Chorvatsku 2018

    Nevíte, kde strávit dovolenou nebo víkendový pobyt? Nabízíme Vám ubytování v soukromí v klidném a atraktivním prostředí. Naše ubytovací kapacity jsou v provozu celoročně a jsou vhodné pro rodiny s dětmi i skupinové pobyty. Součástí je standardní vybavení. U nás naleznete rozličné přírodní a turistické podmínky a různé možnosti poznávání a odhalování přírodních krás a kulturních památek. Vybírat si můžete mezi ubytováním ve zrekonstrované původní zemědělské usedlosti v malebné jihočeské vesničce Ponědraž, která se nachází na břehu stejnojmenného rybníku na Třeboňsku nebo se nechte zlákat pobytem v Apartmánovém domě Almberg, který najdete v horské vesničce Mitterfirmiansreut ( Mitterdorf ) v nadmořské výšce 1040 m pod horou Almberg (1.139 m) na bavorské straně Šumavy, ovšem s překrásným panoramatickým výhledem do Čech. Lyžaři a vyznavači zimních sportů budou mít asi snadnou volbu neb Mitterdorf je střediskem zimních sportů a objekt apartmánového domu se nachází přímo pod jednou ze sjezov
    Apartmány IT CENTRUM Vrchlabí jsou ideálním ubytováním v Krkonoších. Apartmány leží v posledním patře obchodního komplexu IT CENTRUM, který sousedí se zámkem a zámeckým parkem ve Vrchlabí. Ubytování v našich apartmánech o rozloze až 85 m² je ideální pro rodiny, nabízíme celkem až 60 lůžek v deseti vybavených apartmánech a dvou dvoulůžkových pokojích. I přesto, že ubytování je v centru Vrchlabí, tak do malebné horské přírody je to pár minut pěšky. Skiareál Herlíkovice Bubákov nebo Kněžický vrch je pouze 5 minut cesty autem, stejně tak běžecké tratě a cyklostezky. Do Špindlerova Mlýna je to pouhých 15 minut autem. Apartmány IT CENTRUM Vám nabízejí alternativu k velkým neosobním hotelům.


- apartmány se nachází blízko moře vhodné pro rodiny s dětmi - cena od 1.990,-Kč na osobu

    Apartmány jsou kompletně vybaveny a samozřejmostí je i wifi, telefon, televize a satelit.  K dispozici je i lyžárna a sušárna bot a nově zařízený dětský koutek. K ubytování náleží podzemní garáže. Naší výhodou je poloha daná posledním patrem obchodního centra a tedy naši hosté mohou využít supermarket Billa, rychlé občerstvení, cukrárnu nebo restauraci, které jsou součástí IT CENTRA.
    V Grebaštici jsou dvě pizzerie, restaurace, dva mini-markety, kde nakoupíte vše potřebné, cukrárna, zelenina, tabák a směrem k magistrále veliká luxusnější restaurace, vyhlášená specialitami a výbornou kuchyní. Svou polohou láká k mnoha výletům do okolí, jak k večerní návštěvě Primoštenu, historického Šibeniku, tak i dalších překrásných míst a národních parků Krka a Kornaty.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00