Jak na věc


antikorozní nátěr podvozků

AKČNÍ CENY PLATNÉ DO ÚNORA 2019

    Aplikace je prováděna vysokým tlakem bez použití vzduchu při vlastním procesu přenosu materiálu tzv. AIRLESS PUMPE zařízením. Tato aplikace převyšuje nános materiálu aplikovaný v automobilkách a bezkonkurenčně nahrazuje klasické „kartuše“ používané běžně k ochraně podvozků.
    Díky samotným realizacím balení jsme byli schopni objektivně posoudit jak podstatný vliv na naši práci má kvalitní balicí materiál společně s vývojem a laboratorním zázemím. Z tohoto důvodu jsme si hned v úvodu vybrali produkty značky BRANOpac GmbH, které používáme při našich realizacích balení již od roku 1998.
    Nabízíme profesionální ošetření podvozku, karoserie a dutin vašeho vozu. Nástřiky provádíme značkovými přípravky DINITROL, které zajišťují perfektní ochranu proti korozi, vlhkosti, hluku a dalším nepříznivým vlivům, které ničí podvozek a karoserii vašeho automobilu.
    V roce 2013 jsme získali oficiální zastoupení společnosti BRANOpac GmbH pro ČR. Společnost BRANOpac ,GmbH je na trhu s antikorozními materiály již 60 let a patří v této oblasti mezi uznávanou světovou špičku.
    Úspěšnost antikorozní ochrany DIN 4941, 4942 (schválení MERCEDES) je do značné míry závislá na dokonalém rozprášení přípravku a úplném pokrytí chráněné plochy předepsanou vrstvou přípravku.


Video Princip VCI inhibitorů koroze:

    Již více než 25 let působíme na českém trhu s obaly a balením. Během svého působení od roku 1991 jsme načerpali velké množství zkušeností v oblasti exportního balení a antikorozní ochrany, které bychom rádi dále předali našim zákazníkům.
    Jak pracují VCI Inhibitory?Jedná se o fyzikálně chemický proces, kdy se inhibitory v uzavřeném obalu vypařují ze svého nosiče např. papíru nebo fólie a začínají vytvářet ochrannou atmosféru.Jeho molekuly se již za několik desítekminut usazují přímo na povrchu kovových dílu. Tím jednak zabraňují molekulám vody být v přímém styku s povrchem dílu a dále vyrovnávají elektrický potenciál a tím brzdí korozní proudy, které korozi způsobují. Při správné koncentraci inhibitoru, koroze výrobku nevzniká ani po 24 měsících přepravy či uskladnění.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00