Jak na věc


antibiotika duomox příbalový leták

Re: Čtete příbalové letáky u léků?

    Zatím nic...mám za sebou zatím jen 4 pilule. Na svědění jich asi ještě pár musím spolknout. To se bude muž divit, až budu vrtět zadkem na židli... aby si to mylně nevyložil, že jo.
    -a este horsi je pripad, ze mnohi lekari neberu pacienta "komplexne ...a predpisu "svoj" liek bez ohladu na to, co uziva okrem toho napr. na ine vazne ochorenie...
    Taky mi doktorka predepsala masticku na atop. exem pro kluka, mel to tenkrát na ocních víckách a na internetu stálo, ze se to v zádném prípade nemá pouzívat na oblicej a ze to muze vyvolat dalsí alergie. Tak jsem mu nedala vubec nic a vyhojilo se to.
    Čtu, Moni. Minimálně abych se cítila klidnější, díky příbalovému letáku totiž vím, že když se mi udělá ještě víc šoufl, nepřitížilo se mi, to jen léčiva začala působit.


Antikoncepce Lunafem a antibiotika Duomox 1000

    Obvykle hlášené vedlejší efekty Ritalinu jsou[2][3] problémy se spánkem (což může vést sekundárně k dalším problémům), ztráta chuti k jídlu (proto je také Ritalin někdy používán pro léčení obezity), deprese, podrážděnost, bolesti břicha, bolesti hlavy, sucho v ustní dutině, rozostřené vidění, nevolnost, závratě, otupělost a motorické tiky nebo třesavka. Až 5 % dětí zažívá halucinace, které často zahrnují červy, hady nebo hmyz[4].
    Já jo. Zvláště nežádoucí účinky bývají mnohdy pikantní. Teď beru antibiotika Duomox a klidně mne můžou potkat trávicí obtíže (i svědění v řitní oblasti), otok obličeje a krku, dušnost. Dále zvýšený sklon k plísňovým onemocněním a vzácně i zánět ledvin.
    Lenze - na druhej strane kazdy sme iny ....a tie vedlajsie ucinky naozaj mozu byt niekedy take, ze u niekoho mozu vyvolat aj vazne zdravotne problemy...( dokonca aj jedna tableta ohrozit zivot..)
    Takze az tak by som pribalove letaky nepodcenovala... Hlavne pokial sa beru niektore lieky dlhodobe a este k tomu viacere, alebo nie celkom bezne... ..Priznam sa, ze napr. v pripade manzela vyhladavam dokonca podrobnejsie informacie na nete a ... UF - veru dobre, ze sme to robili, lebo niektore problemy po konzultacii s lekarmi sa nakoniec "doriesili"( nevhodne kombinacie lieciv)..

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00