Jak na věc


anonymní linka bezpečí pro děti

Proč potřebuji Anonymní surfování po internetu?

    Šifrování využívá AES-256, veškerou komunikaci přes prohlížeč na internetu nejde odposlouchávat, ani nijak monitorovat
    Ve výpisu z obchodního rejstříku vedené v rejstříku na serveru Justice.cz se zobrazí názvy registrovaných zatupujích společníků společnosti. Koncový skuteční společníci budou zaregistrovány jako akcionáři společnosti. Koncový skuteční společníci budou držiteli obchodních podílů ve společnosti na základě Smlouvy o svěřenecví se zajišťujícími instrumenty.


Anonymní surfování, ceník licencí

    Program anonymního surfování internetu zaručuje Vaší absolutní anonymitu na internetu. Nyní se Vám pokusíme nastínit, jak to funguje, když nejste chráněni tímto anonymizérem. Každý uživatel internetu je připojen přes poskytovatele internetu a ten může shromažďovat veškerá data, která míří k Vám a od Vás. Může monitorovat všechny webové stránky, na které se podíváte, sledovat jaké služby využíváte, s kým se bavíte přes chatovací programy, sledovat Vaší aktivitu na sociálních sítích a mnoho dalšího. Program anonymního surfování po internetu všem těmto sledováním zamezuje. Program anonymního surfování po internetu vytváří šifrovaný tunel mezi Vaším počítačem a jedním z naších proxy serverů. Vše je tedy šifrováno a jakékoliv odposloucháváni sítě je tedy tímto krokem znemožňěno, což Vám zaručí absolutně anonymní sufrování. Program anonymního surfování po internetu funguje jako VPN (Virtual Private Networks), které často využívají společnosti, které chtějí chránit svá data a připojení k inte
    Stačí jen založit vaši společnost v jiné jurisdikci s akciemi na doručitele nebo akciemi na jméno. I když jsou akcie na jméno, tento údaj je neveřejný. Toto jednoduché, levné a v Evropě hojně využívané řešení má své klienty mezi běžnými občany, podnikateli i velkými firmami.
    Spousta uživatelů nemá ani ponětí o tom, že poskytovatel Vašeho internetového připojení může vidět jaké webové stránky si prohlížíte, každou stránku, kterou navštívíte a každý soubor který odešlete může být ze strany ISP monitorován. Nejhorší na tom je, že přesně ví kdo jste a může tyto aktivity sledovat po takovou dobu jak uzná za vhodné.


Anonymní společník, anonymní akcionář

    Jakmile se připojujete k internetu a prohlížíte si webové stránky, kumunikujete na sociálních sítích, chatujete, nebo si s někým vyměňujete nějaká důvěrná data, tak se veškerá komunikace odehrává bez zašifrování a jakmile někomu odesíláte nějaká data, tak probíhající komunikace prochází přes několik serverů na internetu. Každý z těchto serverů může tedy shromažďovat informace a monitorovat veškeré Vaše aktivity včetně ISP Vašeho poskytovatele internetových služeb. Vzhledem k tomu, že Vaše komunikace není šifrována, tak lze Vaše data snadno odchytávat a zneužít.
    Program anonymního surfování se připojí na náš proxy server. Připojení je zcela šifrováno a nedá se odposlouchávat. Jakékoliv prohlížení webových stránek je zcela anonymizováno a pokud se Vás bude snažit někdo dohledat, tak se dostane maximálně k našemu proxy serveru, kde budou veškeré stopy končit. Kdokoli Vás tedy bude chtít dohledat se tak dostane pouze na náš proxy server a Vaše anonymita ve vztahu k internetu je tedy zaručena. Ani provozovatel Vašeho internetového připojení tak nebude schopen díky šifrované komunikaci mezi Vašim prohlížečem a naším proxy serverem monitorovat Vaší aktivitu na internetu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00