Jak na věc


annaberg andělská hora

Roubenky Annaberg - Kouty nad Desnou

    Pro nejmenší je k dispozici dětské hřiště JungleGym se skluzavkou a pískovištěm, kolotoč a nejrůznější houpačky. Starší děti mohou překonat opravdovou kamennou lezeckou stěnu a v létě řádit na trampolíně. V zimních měsících je možno sáňkovat a lyžovat v dětském MINI SKI areálu ANNABERG přímo u domu.
    V každé chalupě je k dispozici finská sauna. Velikost sauny umožňuje sanování 4-5osob najednou. Ochlazení je řešeno venkovní nebo vnitřní studenou sprchou případně v dubové kádi a vychlazení pak ve venkovním prostoru areálu. Sauna je pro hosty daného objektu společná a soukromí je zajištěno vhodným řešením venkovního prostoru pro vychlazení. Sauna má blahodárné účinky na zdraví člověka, především výborný preventivní účinek.Pravidelné saunování posiluje obranné schopnosti lidského organismu a snižuje výskyt různých onemocnění. Podmínky provozu jsou dány provozním řádem a bezpečnostními podmínkami.


Hledáte ubytování v Jeseníkách – poskytneme Vám to nejlepší.

    Bydlíte v blízkosti špičkového skiareálu KOUTY. Pěšky cca 500m k nástupní stanici vleku. Šestisedačkovou lanovku je možno využít také v létě pro vaše turistické výlety po hřebeni jeseníků a především k prohlídce PVE Dlouhé Stráně. Dále je možno vyjet na cca 8km vzdálené Červenohorské sedlo, které je výchozím bodem pro úžasné hřebenové túry. Podle vašeho uvážení je možno využit množství turistických tras, cyklotras pro horská kola, sportovních aktivit a výletů za památkami čí celou řadou zajímavých míst. Jeseníky jsou úžasné hory, které stojí za vaši pozornost. Pro návštěvníky máme dále připravenu nabídku různých aktivit a zajímavých programů.
    U každého domu je komfortní posezení pod pergolu ve spojení s obytnou částí roubenky pomocí balkónových dveří, takže letní posezení venku při grilování s výhledem na sjezdovky a okolní přírodu je ideální.
    Pokoje jsou vybaveny vždy jedním dvojlůžkem a samostatnými lůžky. Hostům poskytujeme kvalitní lůžkoviny, za poplatek pak na vyžádání osušky a župany. Interiér je velmi vkusně a účelně zařízen. Každá roubenka má dvě kuchyně které jsou vybaveny potřebným nádobím a vybavením pro vlastní vaření, nechybí el. sporák se sklokeramickou deskou a troubou, myčka, lednice s mrazícím boxem, mikrovlnka, kávovar, toustovač a rychlovarná konvice.


lyžařské areály - aktuální informace, ubytování

    Hostům nabízíme možnost relaxace v luxusní venkovní vířivce HYDROPOOL která je určená pro 5-osob. Vířivka je v provozu po celý rok je situována ve venkovní pergole mezi oběma roubenkami u bazénu. Zaručena je 100% hygiena daná špičkovou technikou filtrace a naším pravidelným servisem. Prostor je osvětlen přímo světlem ve vířivce nebo intimním LED osvětlením a soukromí je chráněno dřevěnými žaluziemi. Návštěvníkům nabízíme nevšední zážitek s výhledem na okolní krajinu. V kombinaci se saunou se budete cítit po svém náročném dni na horách opravdu skvěle.
    V obývacím pokoji s krbem je posezení v prostorné sedačce nebo u masívního dubového jídelního stolu. Přes balkónové dveře je možno z obývacího pokoje vyjít ven na venkovní terasu pro večerní posezení. K zábavě můžete využít plazmové televize s rozšířenými programy digitální satelitní televize SKYLINK , DVD, HI-FI  nebo i  domácí kino, přes WiFi se můžete připojit na internet v celém areálu.
    Ve stráni areálu je vybudován trampský grill s posezením pro 16osob. Hosté mají k dispozici prostorný grill nebo opékací jehlice ke klasickému opékání nad otevřeným ohněm. Dále je možno využít přenosného grilu pro opékání u chalup nebo pod pergolou za nepříznivého počasí. Gril je na dřevěné uhlí.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00