Jak na věc


annaberg andělská hora

lyžařské areály - aktuální informace, ubytování

    V každé chalupě je k dispozici finská sauna. Velikost sauny umožňuje sanování 4-5osob najednou. Ochlazení je řešeno venkovní nebo vnitřní studenou sprchou případně v dubové kádi a vychlazení pak ve venkovním prostoru areálu. Sauna je pro hosty daného objektu společná a soukromí je zajištěno vhodným řešením venkovního prostoru pro vychlazení. Sauna má blahodárné účinky na zdraví člověka, především výborný preventivní účinek.Pravidelné saunování posiluje obranné schopnosti lidského organismu a snižuje výskyt různých onemocnění. Podmínky provozu jsou dány provozním řádem a bezpečnostními podmínkami.
    V obývacím pokoji s krbem je posezení v prostorné sedačce nebo u masívního dubového jídelního stolu. Přes balkónové dveře je možno z obývacího pokoje vyjít ven na venkovní terasu pro večerní posezení. K zábavě můžete využít plazmové televize s rozšířenými programy digitální satelitní televize SKYLINK , DVD, HI-FI  nebo i  domácí kino, přes WiFi se můžete připojit na internet v celém areálu.


Roubenky Annaberg - Kouty nad Desnou

    Bydlíte v blízkosti špičkového skiareálu KOUTY. Pěšky cca 500m k nástupní stanici vleku. Šestisedačkovou lanovku je možno využít také v létě pro vaše turistické výlety po hřebeni jeseníků a především k prohlídce PVE Dlouhé Stráně. Dále je možno vyjet na cca 8km vzdálené Červenohorské sedlo, které je výchozím bodem pro úžasné hřebenové túry. Podle vašeho uvážení je možno využit množství turistických tras, cyklotras pro horská kola, sportovních aktivit a výletů za památkami čí celou řadou zajímavých míst. Jeseníky jsou úžasné hory, které stojí za vaši pozornost. Pro návštěvníky máme dále připravenu nabídku různých aktivit a zajímavých programů.
    V letních měsících je dominantním vyžitím pro děti i dospělé hosty areálu venkovní bazén rozměru 7x3m. Plocha bezprostředně kolem bazénu je vydlážděna a navazuje na travnaté plochy vhodné k opalování a odpočinku. Bazén je zastřešen a solárně vytápěn na teplotu v rozmezí 26-28°C. Večerní koupání je umocněno osvětlením pomocí halogenových světel přímo pod vodou v bazénu. Bazén je návštěvníkům poskytován zdarma. Podmínky provozu jsou dány provozním řádem a bezpečnostními podmínkami.
    Pro nejmenší je k dispozici dětské hřiště JungleGym se skluzavkou a pískovištěm, kolotoč a nejrůznější houpačky. Starší děti mohou překonat opravdovou kamennou lezeckou stěnu a v létě řádit na trampolíně. V zimních měsících je možno sáňkovat a lyžovat v dětském MINI SKI areálu ANNABERG přímo u domu.


Hledáte ubytování v Jeseníkách – poskytneme Vám to nejlepší.

    Roubenky jsou situovány tak že hosté mají vlastní soukromí a nejsou rušeni okolím. Celoročně je v provozu luxusní venkovní vířivka HYDROPOOL pro 5osob , v každé roubence je dále finská sauna pro 4-5 osob, elektronické šipky a různé společenské hry. V létě máme v provozu solárně vyhřívaný zastřešený bazén a gril pro vaše noční posezení u ohně. Rodiče zabaví děti na dětském hřišti, pravé kamenné lezecké stěně, 4m trampolíně a pro nejmenší děti máme pískoviště. Trávník u domu je udržován a umožňuje dětem řadu dalších aktivit. V zimě máme pro děti vybudován MINI SKI areál ANNABERG kde je možno sáňkovat, bobovat a lyžovat přímo u chalup. Areál je večer osvětlen a skýtá tak možnost nevšedních zážitků pro děti i rodiče. Hostům zdarma půjčujeme boby a sáně pro děti, dětský vozík Chariot, turistickou dětskou sedačku Saleva nebo dětskou cestovní postýlku. Při delším pobytu mohou hosté využít praní a žehlení které máme v areálu k dispozici. Penzion Roubenky Annaberg je oplocen, parkovat je možno
    U každého domu je komfortní posezení pod pergolu ve spojení s obytnou částí roubenky pomocí balkónových dveří, takže letní posezení venku při grilování s výhledem na sjezdovky a okolní přírodu je ideální.
    Pokoje jsou vybaveny vždy jedním dvojlůžkem a samostatnými lůžky. Hostům poskytujeme kvalitní lůžkoviny, za poplatek pak na vyžádání osušky a župany. Interiér je velmi vkusně a účelně zařízen. Každá roubenka má dvě kuchyně které jsou vybaveny potřebným nádobím a vybavením pro vlastní vaření, nechybí el. sporák se sklokeramickou deskou a troubou, myčka, lednice s mrazícím boxem, mikrovlnka, kávovar, toustovač a rychlovarná konvice.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00