Jak na věc


aneta savarová se vdala

Záhadná sebevražda Anety znovu u soudu! Hlavní svědek ale zmizel

    V roce 2009 se Aneta Vignerová stala historicky poslední vítězkou soutěže Miss ČR Miloslava Zapletala. Ve své profesi klade důraz na přirozenost, tvořivost a rovnocennost.
    Rodina mladé ženy, která se podle policie sama ubodala nožem, se konečně dočkala - podivný případ se totiž na pokyn vrchní státní zástupkyně Lenky Bradáčové znovu otevírá.
    Policie znovu ukončila vyšetřování záhadného úmrtí Anety R. Potvrdila, že její smrt byla sebevražda, dívka se měla sama ubodat. Případem se znovu začala zabývat na začátku roku na pokyn vrchní státní zástupkyně Lenky Bradáčové.
    V létě 2011 Aneta Vignerová nalezla zalíbení ve fotbalistovi Tomáši Ujfalušim, dvojice se ale po dvou letech rozešla. Předtím byli jejími partnery o dvacet let starší podnikatel Kamil Bahbouh, se kterým byla i zasnoubená a po rozchodu mu briliantový prsten vrátila.
    Dnes jsou to dva roky, co za zvláštních okolností zemřela Aneta R. Mladá žena nepřežila třináct ran nožem, které mimo jiné zasáhly plíci a třikrát srdce. Policie podruhé uzavřela případ s tím, že spáchala sebevraždu. Její matka policejnímu verdiktu nevěří a upozorňuje na rozpory ve vyšetřování.


ZPOVĚĎ: Kateřina řekla, co viděla v noci, kdy se ubodala Aneta R.

    Vyšetřování sice policie uzavřela už před více než půlrokem, podivnou smrt Anety R. ovšem stále obestírají otazníky. Opravdu se křehká dívka dovedla sama ubodat? A kam zmizelo její srdce?
    Modelingu se Aneta Vignerová začala věnovat v patnácti letech, a to kvůli zdravotním problémům se zády, aby si spravila držení těla. Umístila se na třetí příčce v soutěži Elite Model Look a začala cestovat po celém světě.
    Záhadná sebevražda Anety R., která se podle vyšetřovatelů před čtyřmi lety sama ubodala v bytě v pražských Letňanech, je znovu u soudu. Hlavním aktérem aktuálního sporu je libanonský podnikatel, který žaluje bulvár za údajně dehonestující článek.
    Matka krásné Anety prožívá roky hrůzy. Za velmi podivných okolností přišla o jedinou dceru. Od té doby se snaží zjistit, co se v osudnou noc vlastně stalo. Od policie má už podruhé stejnou odpověď - vaše dcera se ubodala sama. Tomu ale pozůstalá nevěří a bude bojovat dál. Utrápené ženě ani nikdo není schopen říct, kde skončilo Anetino srdce.


Anetino srdce jsme ASI vyhodili, šokovala policie zoufalou mámu!

    Před pár dny to byly dva roky, co za zvláštních okolností zemřela Aneta R. Mladá žena nepřežila třináct ran nožem, které mimo jiné zasáhly plíci a třikrát srdce. Policie už podruhé uzavřela případ s tím, že spáchala sebevraždu. Anetina kamarádka Kateřina byla u celé tragédie. Případ je pro ni spravedlivě vyřešený. O mámě Anety tvrdí, že je psychicky narušená a nedopřeje dceři klid.
    Jak a proč zemřela Aneta? Šlo skutečně o sebevraždu? Měla dívka v těle drogy? Vzala si je sama, nebo jí je někdo dal? Čtěte, na čem nyní pracují patologové a toxikologové.
    Už v nejbližších dnech bude znovu otevřeno vyšetřování podivné smrti Anety R. Mladá dívka zemřela v září 2014 v pražských Letňanech. Podle dosavadního vyšetřování se sama ubodala velkým nožem.
    Byla to sebevražda - rozhodla už podruhé policie v případu 23leté blondýnky Anety R., která zemřela před dvěma lety v pražských Letňanech. Dívka se údajně pod vlivem drog sama ubodala. Její máma Anna R. s výsledkem vyšetřování nesouhlasí.
    Aneta Vignerová se na casting soutěže krásy hlásila původně s tím, že jde „jenom tak okolo“. Nakonec dne 24. října 2009 ve finále zvítězila a nyní se úspěšně živí modelingem v Česku i v zahraničí. Žije v Havířově a v roce 2012 dokončila střední podnikatelskou školu. Ráda sportuje, čte a vaří.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00