Jak na věc


andreas goldberger

Takhle řádí fanoušci na biatlonu! Výborné jídlo i atmosféra

    Kopilot Andreas Lubitz, který pravděpodobně úmyslně havaroval s airbusem plným lidí ve francouzských Alpách, se těsně před pádem snažil smrtelný pád vybrat. Bylo však už pozdě. Lubitz se snažil stroj zvednout 93 vteřin před tím, než letadlo narazilo na zem.
    Druhý pilot zříceného letadla německých aerolinek Germanwings, který podle vyšetřovatelů havárii záměrně způsobil, před svou smrtí hledal na internetu informace o způsobech sebevražd a o zabezpečení dveří kokpitu. Dnes to podle agentury DPA oznámila německá prokuratura. Stroj se minulý týden v úterý zřítil ve francouzských Alpách, nehodu nepřežil nikdo ze 150 lidí na palubě.
    Pilot Andreas Lubitz, který v březnu záměrně způsobil pád airbusu společnosti Germanwings, navštívil během posledních let neuvěřitelných 41 lékařů! Někteří poznali, že v kokpitu nemá co děla, ale kvůli zákonům chránícím soukromí pacientů nemohli nic říct.
    Na sociálních sítích se objevila první fotografie kapitána letu Germanwings 9525. Kdo byl kapitán Patrick Sondenheimer, který se do poslední chvíle snažil zabránit zřícení svého letadla?
    Andreas Lubitz, který podle francouzských vyšetřovatelů zavinil zřícení airbusu, se na internetu objevil v krátkém videu. Záznam je z doby, kdy se učil létat.


Ztrácel kopilot Lubitz zrak? Vše si nejspíš jen vsugeroval!

    V Německu se dnes lidé rozloučili se 150 oběťmi tragického pádu airbusu společnosti Germanwings ve francouzských Alpách. Smutečního obřadu v Kolíně nad Rýnem se účastnily stovky lidí - mezi nimi i německá kancléřka Angela Merkelová a prezident Joachim Gauck.
    Rakve s ostatky prvních 44 obětí tragédie letu Germanwings 9525 přivezl v úterý večer do německého Dusseldorfu nákladní letoun společnosti Lufthansa, která Germanwings vlastní. Pozůstalí museli na chvíli, kdy se se svými blízkými budou moci rozloučit, čekat dva a půl měsíce.
    Německý pilot Andreas Lubitz si vážné problémy se zrakem zřejmě pouze sám vsugeroval. Lékaři se totiž domnívají, že jeho oční vada byla léčitelná. Údajně právě kvůli ní záměrně navedl svůj stroj ke zřícení. Vyšetřovatelé ale zatím nepotvrdili ani verzi o sebevraždě, nenašli totiž žádný dopis na rozloučenou. Záchranáři stále hledají druhou černou skříňku, která by měla policii poskytnout klíčové indicie.
    Kopilot Andreas Lubitz, který podle dosavadních informací namířil Airbus A320 společnosti Germanwings do alpských svahů, vyhledával měsíc před tragédií sebevražedná témata. Kromě toho policie zjistila, že na svém počítači sledoval sexuálně zvrácená videa a gay porno.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00