Jak na věc


america tours alena knotková

Historie katalogů America Tours

    Několik videí ze hry můžete shlédnout na youtube. Domovské sránky hry pak přináší několik informací ohledně projektu včetně screenshotů a aktuálních novinek z vývoje.
    Pokud budete chtít podpořit provoz tohoto serveru, tak můžete přispět libovolnou částkou (klikněte na modrou ikonu v pravé části GameServers). Každý kdo přispěje částkou nad 300 Kč (včetně), obdrží heslo do herní administrace serveru a tím bude mít vždy zajištěný volný slot na našem serveru. Podle počtu příspěvků budeme zvyšovat počet slotů, případně vytvoříme více serverů.
    Shrnout podnebí země do jedné věty je nemožné. Snad jen uvedeme-li, že se zde lze setkat s takřka jakýmkoliv podnebím – na severu Aljašky s arktickým, na Hawajských ostrovech s vlhkým tropickým, na většině území však s mírným, které je na jihu velmi teplé, zatím co na severu a v horách chladné. Časté jsou náhlé průniky studeného vzduchu od severu k jihu a naopak. Stejně bohatá na typy je i vegetace – na severu s převládajícími jehličnatými a smíšenými lesy, dále k jihu pak prérie a bezlesé stepi.


Herní server America's Army Czech

    Ve verzi AA2 často lídé naříkali na tzv. bunny hopping. V AA3, ve které byla možnost výskoku zcela odstraněna a nahrazena pohybem přelezání přes překážku, zase nepadla v nelibost z důvodu občasného zasekávání se. Následující screenshot a komentář jednoho z vyvojářů ukazuje na přítomnost obou prvků v nadcházející zcela nové verzi hry.
    Do země je striktně zakázán dovoz většiny druhů zejména čerstvých potravin a zemědělských výrobků (včetně svačiny z letadla). Dovoz předepsaných léků pro osobní spotřebu je s výjimkami dovolen. Je zakázán dovoz narkotik.
    A je to tady, již zítra 29.8.2013 ve večerních hodinách můžete začít pařit novou America's Army Proving Grounds (OPEN BETA). Distribuce bude jako tradičně přes STEAM. Kdo si ještě nezarezervoval svou herní přezdívku, může to napravit zde http://www.americasarmy.com/register/. Nezapomeňte i na clantag (CSC). HOOAH
    Militantní základ hry se zapřít nedá, avšak místo čerpání tématiky z armádního prostředí se tato hra inspiruje speciální jednotkou CIA spadající pod Special Activities Division. úkolem této jednotky jsou převážně vysoce utajované operace na cizím uzemím a jsou nasazovány ještě dříve, než na řadu přícházejí zelené barety, SEALs nebo jiné speciální oddíly.


Nová America's Army již tento rok

    Všeobecně je zakázáno konzumovat alkohol na veřejnosti. Při nošení alkoholu je nutné dbát na to, aby byl v neprůhledném obalu. Do rozporu se zákonem se dostane i ten, kdo se objeví na veřejnosti v podnapilém stavu. Nakupovat a konzumovat alkohol na veřejnosti smějí v USA pouze osoby starší 21 let. Stejná věková hranice platí i pro hraní v kasinech.
    Na nově zveřejněném videu autoři prezentují některé herní prvky, se kterými se ve připravované nové verzi setkáme. Příkladem může být tiché zneškodnění protivníka a jeho spoutání. Zároveň však může protivníkův spoluhráč tohoto hráče osvobodit a ten se zapojit zpátky do hry. Objeví se i jednodušší verze ošetřování spoluhráče oproti současnému způsobu známeho z America's Army 3.
    New York – nejlidnatější město Spojených států. V současnosti je jedním ze světových center obchodu a finančnictví. Nachází se zde sídlo Organizace spojených národů. Turisticka patří mezi významné zdroje příjmů, protože město navštíví cca 40 milionů turistů ročně. Nejpopulárnější místa jsou – Empire State Bilding, Ellis Island, divadla na Broadwayi, Central Park, Rockefeller center, Times Square. Nejpopulárnější atrakcí je Socha svobody, jedna z ikon Spojených států.
    Že by HOSPITAL v chystané nové verzi naší oblíbené AMERICAS ARMY? Je tomu tak, tato fotografie se objevila na oficiálním FB AA.


Extra Delicious Pancakes ve finále ESL Opening Cupu

    Bohužel nemůžeme prozatím spustit herní server na naší tradiční IP adrese z důvodu nekompatibility dll knihoven Steamu s operačním systémem nasazeným na našem serveru. Protože to na brzké vyřešení problému nevypadá, spustili jsme herní server u cizí společnosti GameServers (hostovaný v německu).
    Spojené státy americké leží ve střední a jižní části Severní Ameriky, na Aljašce a na Hawajských ostrovech. Přidruženými státy jsou Portoriko a Severní Mariana, k zámořským územím patří Americká Samoa, Guam, Panenské ostrovy a další. Pevninské území USA je na východě převážně nízké s členitým pobřežím, směrem k západu se zvedá. Pobřeží Tichého oceánu je naopak hornaté.
    Ground Branch je klasická First Person Shooter hra, které se však, stejně jako AA2, snaží přinést do hry značnou míru realističnosti co se střelby a pohybu v prostředí týče. Autoři například zmiňují i negativní vliv dlouhé zbraně při CQB oproti mnohem vhodnější zbrani s krátkou hlavní nebo možnost vyklonění nebo taktický úkrok z pozaruhu. Hru pohání, stejně jako America's Army 3, Unreal Engine 3. Nicméně už podle dostupných screenshotů je po grafické stránce vidět mnohem lepší využirí této technologie.


America's Army - Proving Grounds

    V síti USA je obvyklý střídavý proud o napětí 110V. Zástrčky musí mít dva ploché kolíky. Pokud si tedy s sebou do Ameriky budete brát nějaké elektrické spotřebiče, je nutné, aby umožňovaly změnu napájecího napětí. Jinak potřebujete transformátor a v každém případě také adaptér pro připojení k U. S. zásuvce.
    Našemu zástupci se podařilo projít přes 2 polské týmy, což byly poměrně lehké zápasy. Poté přišli No Plan, se kterými už to tak jednoduché nebylo, ale byl to alespoň tvrdý oříšek. Co však už byly nervy samy, byl zápas proti PlayHard, kde Palačinky vyhrály těsně až v prodloužení po mnoha promarněných šancích (stream ze zápasu).
    Byla také spuštěna stránka creed.americasarmy.com. Tato stránka pod jednotlivými body kréda amerického vojáka prezentuje materiály k chystané hře v podobě screenshotu nebo videí. Obsah bude pravděpodobně postupem času přibívat s tím jak se bude vývoj hry blížit k jejímu vydání.


Michal Kužel, Hana Kuželová Majitelé firmy, General Manager

    Není přesně jasné, kdo tento kontinent objevil. První zmínky o objevení Newfoundlandu Vikingem Leifem Erikssonem se datují mezi roky 1000 až 1015. Žádné stopy se o tom ovšem nedochovaly. O to víc jich zanechali Španělé. 11 října 1492 tento kontinent objevil pro Evropu Kryštof Kolumbus. Od roku 1607 se do kolonizace výrazně zapojili také Britové. V roce 1626 prodali indiáni na Manhattanu svůj ostrov jedné holandsko – západoindické koloniální společnosti za směšnou částku 60 guldenů – resp. 24dolarů. Na místě byl založen Nový Amsterdam. Angličané ho pak doslova přes noc mění na Nový York – New York. 4. 7. 1776 je na kongresu ve Filadelfii oficiálně přijata Deklarace nezávislosti. V roce 1789 v New Yorku skládá svou přísahu první americký prezident George Washington.
    Na serveru je nasazen a nakonfigurován PB včetně detekce již známých podvodů a při nalezení automaticky vyhazuje a reportuje hříšníka + vytváří i trvalý zákaz na našem serveru. Jsou pravidelně načítány banlisty cheaterů v AA:PG + banlisty z původní verze AA3. Takže kdo nehráje nebo nehrál fér, ten se k nám nedostane :-) HOOAH
    Spropitné se sice na účtech v amerických restauracích a barech většinou neuvádí, přesto je s ním ovšem třeba počítat a bere se spíše jako nezbytný poplatek za obsluhu. Váš číšník nebo servírka by jej měli dostat ve výši nejméně 10 – 15 % z účtované částky za konzumaci. Se spropitným počítají také nosiči, portýři i obsluha výtahu.
    Los Angeles – druhé největší město v USA. Je to jedno z nejvýznamnějších světových center kultury, vědy, technologií a vzdělání. Nachází se zde jeden z nejvýznamnějších přístavů v Severní Americe.


Jana a Vítězslav Richterovi Odbavení zájezdů na letišti

    San Francisco – vyhledávaný cíl turistů díky velkému množství zajímavostí a památek. Proslulý Golden Gate Bridge, slavný Fischerman’s Wharf, nezapomenutelný Cable Car a mnoho dalších stojí jistě za návštěvu.
    Prezentován je i vliv potlačovací palby, která znemožní protivníkovi v klidu zamířit a pálit. Na videu je také možnost vidět zábery z přioravovaných map, kde jedna velice připomína obdobu mapy Bridge známé již z původní verze America's Army.
    Washington – hlavní město Spojených států. Na jeho území nenajdete mrakodrapy, protože je zakázáno, aby byla nějaká budova na území města vyšší než budova Kapitolu. Převládají tu budovy veřejných institucí a budovy administrativní.
    Hra je plánována jak ve formě singleplayeru tak multiplayeru. Termín vydání na domácí stránce hry ukazuje první půlku roku 2013, nicméně vzhledem k současnému stavu a pre-alpha ozmačení je spíše jisté, že tento termín je nesplnitelný. Pokud se povede hru dotáhnout do úspěšněho konce, rýsuje se nám možná náhrada America's Army 2 a toho, co jsme všichni na této hře měli rádi. Na výsledek si musíme počkat, do hry však ještě také vstupuje zcela nově připravovaná verze America's Army.


Beta footage z připravované verze AA

    Narazil jsem na zajímavě vyhlížející projekt nesoucí název Ground Branch za jehož vývojem stojí BlackFoot Studios založené Johnem Sonedeckerem v roce 2004. Tento člověk ma za sebou mimojine mnohaletou zkušenost při vývoji taktických stříleček, zejména prvních verzí série Rainbow Six. Po shlédnutí několika videí, byť zatím z velmi ranné fáze vývoje hry, se jeví tento projekt herními principy a filozofií jako možná alternativa America's Army 2 v novějším modernějším kabátku.
    Podle oficiálních zpráv, by se zcela nová verze America's Army měla objevit již v tomto roce. V této souvislosti byla také spuštěna registrace do beta testu.
    Před pár týdny jsem na fórum psal, že bude probíhat zahajovací turnaj na ESL. Tak se také stalo a dnes se turnaj blíží ke konci. Senzací je, že do finálové dvojky se probojoval nejen filKa se svým týmem SNLSTB, ale také tým Extra Delicious Pancakes! Do boje o třetí místo se probojoval také Kimchi se svým týmem Grow uP Gaming. Pro všechny, kdo by měli zájem, zápas bude stejně jako semifinále streamovaný Jamesem Carterem! Odkaz zde: http://www.twitch.tv/jcarter123
    hlavní město:Washington D.C.rozloha:9 500 000 km2počet obyvatel:300 000 000jazyky:angličtinaměna:americký dolar povinné očkování:nenepovinné očkování:vzteklinavízum ČR:není potřeba

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00