Jak na věc


all i want for christmas is you lyrics

TRÉNINKOVÉ PŘÍSTROJE A STIMULÁTORY

    Rocky Mountain Altitude 90 RSL 2010. Kanadský kultovní výrobce rámů Rocky Mountain se prezentuje elitním modelem Altitude 90 RSL. Rámové trubky jsou na sebe seříznuty a pasovány s maximální geometrickou přesností, což zaručuje spolu s ručním svařováním co nejdokonalejší a nejtužší rám. Vše pak završuje ruční stříkání rámu. Veškeré rámy jsou vyráběny v továrně ve Vancouveru.
    Transition Covert. Transition Covert je nejuniverzálnější bike v naší nabídce. Je navržen nejen aby vynikal v různých typech bikingu, ale aby jim dominoval. Covert je rám, na kterém byste mohli jezdit téměř kdekoli s minimem kompromisů. S nově umístěnými čepy a novou geometrií Covert velmi pohodlně a efektivně stoupá, zatímco výšší zdvih odpružení a vlastní vyladění tlumiče doslova ničí sjezdy. Při tom všem zůstává Covert neuvěřitelně hravý. To je důvod, proč Covert doporučíme jako bike pro nejnáročnější úroveň enduro a "avalanche" závodů. Můžete šlapat celý den a vždy se vrátíte zpět do údolí téměř jakýkoliv terénem s naprostou jistotou.


Transition Covert Carbon SUPER TIP !!!

    Rocky Mountain Slayer SS SE Frame. Kanadský kultovní výrobce rámů Rocky Mountain se prezentuje modelem Slayer SS SE. Rámové trubky jsou na sebe seříznuty a pasovány s maximální geometrickou přesností, což zaručuje spolu s ručním svařováním co nejdokonalejší a nejtužší rám. Vše pak završuje ruční stříkání rámu. Veškeré rámy jsou vyráběny v továrně ve Vancouveru.
    Transition Covert Carbon. Transition Covert Carbon je nejuniverzálnější bike v naší nabídce. Je navržen nejen aby vynikal v různých typech bikingu, ale aby jim dominoval. Covert Carbon je rám, na kterém byste mohli jezdit téměř kdekoli s minimem kompromisů. S nově umístěnými čepy a novou geometrií Covert velmi pohodlně a efektivně stoupá, zatímco výšší zdvih odpružení a vlastní vyladění tlumiče doslova ničí sjezdy. Při tom všem zůstává Covert neuvěřitelně hravý. To je důvod, proč Covert doporučíme jako bike pro nejnáročnější úroveň enduro a "avalanche" závodů. Můžete šlapat celý den a vždy se vrátíte zpět do údolí téměř jakýkoliv terénem s naprostou jistotou.


Hlavní sekce RÁMY All Mountain/Trail

    Giant Trance X 2011. Pro rok 2011 je tu inovovaný rám Trance X nabitý posledními technologiemi v čele s Press Fit středem a kuželovitou hlavovou trubkou OverDrive pro maximální tuhost a jistotu vedení v rozbitém terénu. Pohodlí zajišťuje 125 mm Maestro zdvihu, který přijde vhod nejen v Alpách, ale i na vašem oblíbeném maratonu. Součástí rámového setu pumpička na tlumič a podsedlová objímka.
    Rocky Mountain Slayer SS 427 Frame. Kanadský kultovní výrobce rámů Rocky Mountain se prezentuje modelem Slayer SS 427. Rámové trubky jsou na sebe seříznuty a pasovány s maximální geometrickou přesností, což zaručuje spolu s ručním svařováním co nejdokonalejší a nejtužší rám. Vše pak završuje ruční stříkání rámu. Veškeré rámy jsou vyráběny v továrně ve Vancouveru.
    Giant Reign X 2011. Rám ze slitiny AluxX SL nabízí 170 mm Maestro zdvihu s geometrií, která definuje kategorii all mountain. Kuželovitá hlava a Press Fit střed pro maximální tuhost a jistotu vedení. Součástí rámového setu pumpička na tlumič a podsedlová objímka.


Campagnolo Record QS 11s UNI návařka

    Transition Bandit 2014. Transition Bandit je agresivní Trail bike určený pro jezdce, kteří milují dlouhé vyjížďky s náročnými stoupáními, ale nechtějí dělat kompromisy ve sjezdech. Postaven s vynikajícím poměrem pevnosti a hmotnosti. Bandit se neztratí v davu XC kol při zachování agresivity ve sjezdech a vynikající ovladatelnosti na technických trailech. Vlastní vyladěné odpružení poskytuje neuvěřitelně efektivní šlapání při zachování schopnosti jít vpřed i ve velmi náročném terénu. Záruka 2 roky na výrobní vady, doživotní výměnný program.
    Giant Trance X Advanced 2011. Skutečný karbonový skvost stvořený s nekonečným singletrackem na mysli. Ručně vyráběný rám z materiálu Advanced SL Composite je tou nejluxusnější cestou, jak vyrazit na vaše oblíbené místo. sočástí rámového setu je pumpička na tlumič a podsedlová objímka.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00