Jak na věc


alice kovácsová

Zimní balíček 2019 – First Minute

    Atraktivní Alice Bendová si Zahrála si seriáech Rodinná pouta, Velmi křehké vztahy, Hop nebo trop, Svatby v Benátkách či Modrý kód nebo ve filmech Báječná léta pod psa, Sametoví vrazi, Duše jako kaviár, Kajínek či Kameňák 4.
    V roce 2004 se Alice Bendová vdala za o dva roky mladšího hokejistu Václava Bendu, v červenci 2007 mu porodila syna Václava a o tři roky později ještě dceru Aničku, v roce 2013 se ale rozvedli. Poté začala randit s o 13 let mladším Michalem Topolem. Ale ani s ním jí vztah nevydržel.
    CZECH NEWS CENTER a.s. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
    V muzikále zazní jak autorské písně Milan Deutsche, tak písně napsané autorkami hudby Simonou Maierovou, Nikol Fischerovou a jedna píseň od autorky Amy Winehouse.
    RSS kanály serverů CZECH NEWS CENTER a.s. lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření RSS kanálů těchto serverů je možné pouze s předchozím písemným souhlasem jejich provozovatele.


Mezisváteční minirelax TOP All Inclusive (4 dny / 3 noci)

    Alice Bendová, rozená Veselá, na herectví původně vůbec nepomýšlela. Naopak, studovala umělecko-průmyslovou školu a pak prodávala v galerii Heleny Fejkové. Tam si jí všiml fotograf Jadran Šetlík a tak začala její cesta k modelingu a herectví, s nímž začínala v reklamách a později se dostala i před televizní kameru.
    Alice a Alenka je muzikál pro celou rodinu.  Alice  se v noci před osmnáctými narozeninami vydá do světa za zrcadlo, aby pochopila a odpustila staré křivdy. Tam se setká se svým odrazem – Alenkou, která jí provede fantazií až ke šťastnému konci, aby Alice mohla vstoupit do dospělosti. Je to příběh o fantazii, o odrazech v zrcadlech a vodních hladinách, o tom, že voda nejen bere a škodí, ale také dává nový život a je třeba jí chránit.
    Kapacita apartmánů je od 2 do 20 osob. Všechny apartmány jsou kompletně vybaveny kuchyní, sociálním zařízením satelitní televizí, balkonem, ski-boxem. K apartmánům patří vlastní parkoviště a garážové stání.
    Režie se ujme Ivo Šorman, který je jedním z nejlepších režisérů a dramatiků českého divadla.  Ivo spolupracoval s autorem hry, Milanem M. Deutschem na úspěšné hře Červený Kukiš. Tu uvedlo divadlo MANA v sérii vyprodaných přestaveních v r. 2017.


Silvestrovský pobyt (6 dní / 5 nocí)

    Půvabů Alice Bendové si všimli i zahraniční filmaři, objevila se třeba v německé Studené válce, kanadském The Immortal či amerických Lovely Bleading nebo Příběh rytíře.
    Apartmá Alice I.3x pokoj, 6x lůžko, 2x přistýlka, velká kuchyň, 2x sprcha, WC, vana, 2x TV-SAT, 3x balkon, ski-box, parkoviště, garáž.Apartmá pro 2 až 8 osob.Apartmá o velikosti 80 m².Apartmá Alice II.2x pokoj, 4x lůžko, 2x přistýlka, kuchyň, sprcha, WC, 2x TV-SAT, balkon, ski-box, parkoviště, garáž.Apartmá pro 2 až 6 osob.Apartmá o velikosti 50 m².Apartmá Alice III.2x pokoj, 4x lůžko, 2x přistýlka, kuchyň, sprcha, WC, TV-SAT, balkon, ski-box, parkoviště, garáž.Apartmá pro 2 až 6 osob.Apartmá o velikosti 50 m².Apartmá Alice IV.1x pokoj, 3x lůžko, kuchyň, sprcha, WC, TV-SAT, balkon, ski-box, parkoviště, garáž.Apartmá pro 2 až 3 osob.Apartmá o velikosti 35 m².
    V dosahu 500 m je lanová dráha na Čertovu horu a Vertical Park Harrachov. Lanová dráha na Čertovu horu Vás vyveze na svůj vrchol i s Vaším kolem (doprava kol je zdarma).


Silvestrovský pobyt – Last Minute na horách (6 dní / 5 nocí)

    Dark Gamballe jsou takovou samostatnou jednotkou na české scéně. Hudebně i vizuálně tato parta z Vyškova zcela vybočuje, přesto je jednou z nejnedoceněnějších u nás. Přes svou píli, pracovitost a snahu vše dotáhnout k dokonalosti patří stále k undergroundu a ani nová studiovka "Hluboký nádech" na tom nic nezmění.
    Nový český muzikál pro celou rodinu Alice, Alenka a voda živá, uvedlo divadlo SEMAFOR 6. 9. 2018. Do konce roku se bude představení hrát ještě 3x. Na premiéru se přišel podívat i Jiří Suchý, který přivítal muzikálový soubor na svém jevišti a zároveň věnoval do muzikálu svou legendární píseň Bludička z představení Kytice. Jana Fabiánová, hlavní ...


Vánoční pobyt ve Špindlerově Mlýně

    “Mám v tomto projektu tři krásné múzy. Simona Maierová, se kterou dlouhodobě spolupracuji na hudebním poli, složili jsme řadu společných písní a vydali i CD naší skupiny Xarisma je první z nich. Simona je vyjímečná osobnost, talentovaná zpěvačka, skladatelka a pianistka. Nikol Fischerová, jejíž hudbu miluji a stane se v muzikále vodní vílou a maminkou Alenky, nám věnovala do muzikálu svou píseň, která patří mezi mé nejoblíbenější z posledních let – Dravé ryby. Jana Fabiánová – zkušená zpěvačka a herečka, která má za sebou desítky muzikálových rolí, má nezaměnitelný sametový hlas a vážím si jí jako člověka. Je pokorná a skromná, ačkoliv by řadu českých “hvězdiček” strčila do kapsy. Úspěšně působí již 6 let v Los Angeles a nyní se vrací do Prahy,” dodává Milan Deutsch.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00