Jak na věc


alice kovácsová

Vánoční pobyt ve Špindlerově Mlýně

    Nový český muzikál pro celou rodinu Alice, Alenka a voda živá, uvedlo divadlo SEMAFOR 6. 9. 2018. Do konce roku se bude představení hrát ještě 3x. Na premiéru se přišel podívat i Jiří Suchý, který přivítal muzikálový soubor na svém jevišti a zároveň věnoval do muzikálu svou legendární píseň Bludička z představení Kytice. Jana Fabiánová, hlavní ...
    Režie se ujme Ivo Šorman, který je jedním z nejlepších režisérů a dramatiků českého divadla.  Ivo spolupracoval s autorem hry, Milanem M. Deutschem na úspěšné hře Červený Kukiš. Tu uvedlo divadlo MANA v sérii vyprodaných přestaveních v r. 2017.
    V muzikále zazní jak autorské písně Milan Deutsche, tak písně napsané autorkami hudby Simonou Maierovou, Nikol Fischerovou a jedna píseň od autorky Amy Winehouse.
    V dosahu 500 m je lanová dráha na Čertovu horu a Vertical Park Harrachov. Lanová dráha na Čertovu horu Vás vyveze na svůj vrchol i s Vaším kolem (doprava kol je zdarma).
    Dark Gamballe jsou takovou samostatnou jednotkou na české scéně. Hudebně i vizuálně tato parta z Vyškova zcela vybočuje, přesto je jednou z nejnedoceněnějších u nás. Přes svou píli, pracovitost a snahu vše dotáhnout k dokonalosti patří stále k undergroundu a ani nová studiovka "Hluboký nádech" na tom nic nezmění.


Silvestrovský pobyt ve Špindlerově Mlýně (6 dní / 5 nocí)

    V roce 2004 se Alice Bendová vdala za o dva roky mladšího hokejistu Václava Bendu, v červenci 2007 mu porodila syna Václava a o tři roky později ještě dceru Aničku, v roce 2013 se ale rozvedli. Poté začala randit s o 13 let mladším Michalem Topolem. Ale ani s ním jí vztah nevydržel.
    Apartmá Alice I.3x pokoj, 6x lůžko, 2x přistýlka, velká kuchyň, 2x sprcha, WC, vana, 2x TV-SAT, 3x balkon, ski-box, parkoviště, garáž.Apartmá pro 2 až 8 osob.Apartmá o velikosti 80 m².Apartmá Alice II.2x pokoj, 4x lůžko, 2x přistýlka, kuchyň, sprcha, WC, 2x TV-SAT, balkon, ski-box, parkoviště, garáž.Apartmá pro 2 až 6 osob.Apartmá o velikosti 50 m².Apartmá Alice III.2x pokoj, 4x lůžko, 2x přistýlka, kuchyň, sprcha, WC, TV-SAT, balkon, ski-box, parkoviště, garáž.Apartmá pro 2 až 6 osob.Apartmá o velikosti 50 m².Apartmá Alice IV.1x pokoj, 3x lůžko, kuchyň, sprcha, WC, TV-SAT, balkon, ski-box, parkoviště, garáž.Apartmá pro 2 až 3 osob.Apartmá o velikosti 35 m².
    Půvabů Alice Bendové si všimli i zahraniční filmaři, objevila se třeba v německé Studené válce, kanadském The Immortal či amerických Lovely Bleading nebo Příběh rytíře.


Silvestrovský pobyt (6 dní / 5 nocí)

    “Mám v tomto projektu tři krásné múzy. Simona Maierová, se kterou dlouhodobě spolupracuji na hudebním poli, složili jsme řadu společných písní a vydali i CD naší skupiny Xarisma je první z nich. Simona je vyjímečná osobnost, talentovaná zpěvačka, skladatelka a pianistka. Nikol Fischerová, jejíž hudbu miluji a stane se v muzikále vodní vílou a maminkou Alenky, nám věnovala do muzikálu svou píseň, která patří mezi mé nejoblíbenější z posledních let – Dravé ryby. Jana Fabiánová – zkušená zpěvačka a herečka, která má za sebou desítky muzikálových rolí, má nezaměnitelný sametový hlas a vážím si jí jako člověka. Je pokorná a skromná, ačkoliv by řadu českých “hvězdiček” strčila do kapsy. Úspěšně působí již 6 let v Los Angeles a nyní se vrací do Prahy,” dodává Milan Deutsch.
    Alice a Alenka je muzikál pro celou rodinu.  Alice  se v noci před osmnáctými narozeninami vydá do světa za zrcadlo, aby pochopila a odpustila staré křivdy. Tam se setká se svým odrazem – Alenkou, která jí provede fantazií až ke šťastnému konci, aby Alice mohla vstoupit do dospělosti. Je to příběh o fantazii, o odrazech v zrcadlech a vodních hladinách, o tom, že voda nejen bere a škodí, ale také dává nový život a je třeba jí chránit.
    Kapacita apartmánů je od 2 do 20 osob. Všechny apartmány jsou kompletně vybaveny kuchyní, sociálním zařízením satelitní televizí, balkonem, ski-boxem. K apartmánům patří vlastní parkoviště a garážové stání.
    Atraktivní Alice Bendová si Zahrála si seriáech Rodinná pouta, Velmi křehké vztahy, Hop nebo trop, Svatby v Benátkách či Modrý kód nebo ve filmech Báječná léta pod psa, Sametoví vrazi, Duše jako kaviár, Kajínek či Kameňák 4.


Víkendový pobyt (3 dny / 2 noci)

    CZECH NEWS CENTER a.s. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
    RSS kanály serverů CZECH NEWS CENTER a.s. lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření RSS kanálů těchto serverů je možné pouze s předchozím písemným souhlasem jejich provozovatele.
    Alice Bendová, rozená Veselá, na herectví původně vůbec nepomýšlela. Naopak, studovala umělecko-průmyslovou školu a pak prodávala v galerii Heleny Fejkové. Tam si jí všiml fotograf Jadran Šetlík a tak začala její cesta k modelingu a herectví, s nímž začínala v reklamách a později se dostala i před televizní kameru.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
12883
cache: 0024:00:00