Jak na věc


alexandra udženija životopis

USA stále rychleji ztrácejí zájem o NATO. Co na to Praha?

     Zahradil, kterého po zahájení kongresu kritizoval z pódia za výroky o zahraniční politice host občanských demokratů - předseda TOP 09 Miroslav Kalousek, svou nominační řeč věnoval otázce přístupu EU k migraci. "Český politik, který věří v českou politiku, musí hájit na prvním místě české občany, až pak ty ostatní," uvedl. O funkci prvního místopředsedy řekl, že to vždy byla funkce politická, nikoli organizačně nasměrovaná. "Teď jsme v poločase, nepodceňuji volby senátní ani krajské, účet vystaví ale až volby sněmovní," vysvětlil, proč chce zůstat na postu prvního místopředsedy. Vystrčil by funkci chtěl naplnit spíše prací dovnitř strany. Udženija nabídla svým stranickým kolegům zkušenosti z komunální politiky a nasazení věnované obhajobě konzervativních hodnot a liberální ekonomiky.
    Jednou z firem byla 1. národní banka (do představenstva byla zvažována Lívia Klausová) a Holding, vlastnící hotel Kriváň v centru Prahy, na jehož rekonsrukci si vzala u KB čtvrtmiliardový úvěr.
    Alexandra Udženija k progresivnímu zdanění uvedla: „Progresivní daň je ekonomicky nejstupidnější přístup, který spatřil světlo světa.“ Tento „ekonomicky nejstupidnější přístup“ však v EU velmi dobře funguje například v Belgii, Německu, Francii, Rakousku, Švédsku atd. atd. a uvedeným zemím se ekonomicky daří velmi slušně…
    Není to jen o změně, ale i o vývoji. Praha 2 se mění a vyvíjí správným směrem tak, aby byla tou nejlepší městskou částí k bydlení a podnikání. Politické reprezentace vedené 20 let ODS uměly vždy určit ty správné priority pro dané období a výsledky jsou vidět na každém kroku.


Eduard Šebo: Je Smer soc.dem. stranou, alebo stranou tretej cesty?

    Tato dáma je drzá jak opice s velkými zkušenostmi jak v jakékoliv pozici a situaci se dostat na výslunní- Má rodový trenink. A myslím, že je přímo stvořená pro parlament v EU a ještě bokem jako mnozí stihne nějaký kšeft. Myslím, že do toho parlamentu by se hodila i první dáma TOP 09 ta má také pěkně našlápnuto a je to stejná krevní skupina jako vychytralá Udženija.
    Jak jsem slyšel “ Vezmi pytel, strč do něj politiky, policajty a justici. Kdykoliv vytáhneš lotra kterého je potřeba bez soudu popravit.“ Plně s tím souhlasím. tragické je že žádné vláda nikdy nechtěla slyšet hlas lidu, pak Zeman komentuje že Nečasova vláda nebyla v oblibě. Já Vám něco řeknu, dělá se mi až na zvracení kdy vidím ty socdemácko bolševické tlamy- Gross, Špidla Paroubek , Sobotka a jiní. Jenže to není vše, totéž se mi stává když vidím a slyším ty tak zvané pravicové politiky, dnes také s tím Okamurou. Východisky je že se o ně přestanu zajímat, stejně to nikam nevede poslední kdo udělal převrat u nás byl Havel, jak ho udělal víte. Vlastně se nic nestalo jen bolševici jsou bez viny a Klaus jim s Ježkem dopomohl k bohatství. Řveme jako ta myš celé čtvrt století a nic , nikdo nás nechce slyšet, tak doufám že až to přijde, budu na živu a postarám se, však Vy víte o co.


Je Vladimír Putin vůči Západu příliš „měkký“?

    Alexandra Udženija, rozené Pecič, v současnosti první dáma ODS a naděje, ke které vzhlíží nově ustavená formace DB (není jasné jestli je demokratický nebo debilní) je ve spřízněných médiích i po velebním debaklu nejvíce frekventovanou političkou.
    Krátce předtím byl obviněn francouzskou policií ze spolupráce s balkánským gangem tamtéž. Komoditou Peciče dědouška byly bordely, zbraně, drogy a praní špinavých peněz na mezinárodní úrovni.
    Její životopis na Wikkipedii může vzbudit dojem, že prožila  kosmopolitní dětství plné cestování, stěhování, vzdělání, vše pod dohledem hlavy rodiny  Ranka Peciče.
    Její rodná strana, jejíž šíbrovství se datuje od nástupu Václava Klause st. do politiky a momentálně je ve stavu agónie, se zafixovala na průhledný poziční boj se silným konkurentem.
    Postupně, jak budou padat rozpočty pro nepotřebné neziskovky a podivné spolky vysávající veřejné zdroje a mizet místa pro „zasloužilé“ ve státních a polostátních firmách, bude nářek ODS sílit.


Německo zaslalo reparace za obléhání Petrohradu

    Byly to právě strany tradiční pravice, které svou rozpočtově škrtací hrůzovládou pomohly k vzestupu A. Babišovi. A je to nyní stejně tak krize české levice jako české pravice, která Babišovo hnutí ANO staví do pozice budoucí nejsilnější české politické strany. ČSSD má ještě šanci dění na české politické scéně zvrátit a vrátit se na úkor Babiše k velkým výsledkům. ODS je už však, zdá se, ztracena zcela… ČSSD se stále ještě snaží tu a tam přicházet s návrhy, které něco budují. ODS však téměř bez výjimky přichází pouze s negací…


V jednom německém regionu dosáhla nezaměstnanost migrantů 96 procent

    „Někteří jdou do voleb s vyššími daněmi a zdaněním úspěchu. My proti tomu postavíme pevnou obranu malých a středních podnikatelů a aktivních zaměstnanců a půjdeme do voleb s programem, který pomůže co největšímu počtu lidí být úspěšnými.“ Jak ODS pomáhala malým a středním podnikatelům a aktivním zaměstnancům jsme však dobře viděli sedm let v éře dvou Topolánkových vlád a následné vládě P. Nečase. Malí a střední podnikatelé a zaměstnanci byli ODS tak pevně bráněni, že si v mnoha případech mohli jít akorát stoupnout do fronty na úřad práce, protože pravicové vlády svou chytrou politikou zuřivých škrtů omezily poptávku obyvatel natolik, že mnoho malých a středních podnikatelů zkrátka nemělo komu své služby nabízet. A aktivní zaměstnanci si pak mnohdy mohli svou aktivitu vybíjet zejména pilováním svého životopisu a jeho marným rozesíláním do desítek společností a institucí, kde tento životopis stejně bez přečtení většinou putoval do koše, protože společnost sama propouštěla zaměstnance, na
    Co se týče stranických osobností, je na tom ODS ještě o poznání hůře než TOP 09. TOP 09 může stále ještě alespoň občas někde vystavit jako monstranci mediálně zajímavého K. Schwarzenberga, jakýsi marketingově vytvořený ideál politika hájícího nejlepší zájmy demokracie (bez větších úspěchů se ho snaží napodobovat prezidentský kandidát Horáček) a disponuje také politicky zručným a pohotovým M. Kalouskem.
    Aby ne. Její manžel Edvard působil ve firmě Sunčano Diklo , která proslula v kauze mafiánského projektu“levného“ bydlení Pavla Béma a podnikatele Zbyňka Kareše.


Ivan David: Senátor Jiří Drahoš se prohlásil prezidentem ČR...

    Pokud by ODS v čele se svým předsedou odmítajícím populismus pouze nesurfovala na vlnách populismu, hledala by jinou cestu, jak pomoci malým a středním podnikatelům, protože by si byla dobře vědoma, že progresivní daň spočívá v tom, že malí a střední platí jen málo. Tedy třeba i tolik jako doposud, a je tedy velmi pravděpodobné, že by se těch ODS proklamovaně hájených skupin progresivní zdanění vůbec nedotklo, nebo by se jich dotklo pouze minimálně… K jiné než populistické politice založené na omílání nechceme daně, nechceme byrokracii, bez ohledu na jakoukoli realitu, se však ODS nechce, anebo spíš nedokáže zmoci…
    ODS nemá ani jedno z toho. Nemá ve svém čele ani mediálně zajímavou tvář, ani charismatického politika, který by dokázal vyvinout strategickou iniciativu. V čele ODS je muž, jehož projevy většinou působí jako uspávanky pro děti před spaním vyprávěné někým, kdo by sám nejraději usnul. Ani obsah Fialových slov také většinou valného smyslu nemá a omezuje se na neustálé opakování ideologických pouček – bez toho, aby se Fiala nějak snažil spojit obsah svých pouček s reáliemi tohoto světa.


Alexandra Udženija Životopis, Wikipedie 2019, Osobnosti 1975

    Tak tedy kmori z ODS tam dali nove ksichty do cela ODS, aby oklamali volice. Mafianska Jugoska a pokrytec Fiala je maji zachranit. Oba dva neustale broji proti EET, stalo se to jejich programem. Zastavaji se podvodnych putykaru a jinych sizunku-podnikatelu, kteri jsou proti EET, protoze uz nemohou stat sidit na danich. Museli i zavrit a znovu otevrit hospody, aby se na jejich podvody neprislo. O tyhle lidi se tedy vedeni ODS s Topkou opira! Bojuji za podvodniky, jsou tedy nasi nepratele. Chteji odstranit EET, ktera je vsude ve svete samozrejmosti. Stavaji se komplici zlodeju a je spodivem, ze jim dali lide tolik hlasu.
    „Zoufalost Sobotky a jeho socialistů z agónie upadajících preferenci nezná mezí,“ dočítáme se také v souvislosti s nápadem progresivního zdanění z pera A. Udženiji. Zdá se, že těmito slovy jaksi vystihla frustraci své vlastní strany, které se nedaří dostat se z absolutní bezvýznamnosti, do které se v průběhu pravicového vládnutí (ukončeného tragikomickým pádem Nečasovy vlády) dostala. P. Fiala i Udženjia rádi hovoří o „levicovém populismu“. Fiala uvedl, že cílem ODS je získat ve volbách tak silný mandát, aby mohla zastavit levicově-populistickou vládu.


Zanechte odpověď Zrušit odpověď na komentář

    Narodila se v roce 1975 v Bělehradě. Vystudovala Obchodní akademii Heroldovy sady v Praze a poté ukončila bakalářské studium na Anglo-American College, obor Marketing a management. V roce 2014 ukončila magisterské studium na VŠE. Od svých 19 let pracovala v rodinné firmě. Členkou ODS je od roku 2003. Od roku 2005 je předsedkyní oblastního sdružení ODS Praha 2 a v roce 2006 byla zvolena zastupitelkou městské části Praha 2. Její práce se zaměřuje především na oblast školství, životního prostředí, na seniory, dopravu a oblast hazardu. V roce 2010 se stala zastupitelkou hlavního města Prahy. Do května 2013 působila jako radní pro oblast majetku a podpory podnikání. Její manžel je chorvatské národnosti, vychovávají spolu dvě dcery.
    Druhé straně tradiční pravice, ODS, lze sice vzhledem k její poměrně rozlehlé síti místních organizací předpovědět delší život, ale zatím to, navzdory pokaždovolebním proklamacím jejího předsedy Fialy o brzkém příchodu větší a silnější ODS, vypadá, že další život této strany bude pokračovat ve stejné bezvýznamnosti, v jaké je nyní.
    Pokud by však ODS nebyla jen zoufale populistická, těžko by mohl světlo světa spatřit program, kde se hovoří o podpoře malých a středních podnikatelů a aktivních zaměstnanců, který nakonec podpírají slova o tom, že progresivní zdanění bude vést k většímu vyvádění zisků ze země… Kde jsou v tom ti malí a střední podnikatelé, které chce ODS chránit? ODS od svého vzniku hovoří o podpoře malých a středních podnikatelů, ale jediné, co pro ně kdy udělala, je to, že je, byť s nízkými daněmi, nechala tonout pod diktátem obrovských korporací…


Jiří Paroubek: Existuje cesta k moderní sociální demokracii?

    Francouzi tehdy žádali českou polici o prověrku finančních toků mezi oběma Peciči, Alexandřin otec však nebyl u nás z ničeho obviněn a proto nebylo vydání soudního povolení možné.
    „Lidé a firmy budou ještě víc vyvádět své příjmy mimo Českou republiku. To bude jediný efekt,“ uvedla k nápadu progresivního zdanění také Udženija. To myslí ty malé a střední podnikatele, na něž se program ODS podle slov Petra Fialy zaměřuje? Opravdu si myslí, že například český malíř pokojů, který si vydělá třeba 25 000 korun čistého, začne danit někde na Kajmenech, aby nepřišel na buben? Jako vážně A opravdu? Navíc to byly právě pravicové vlády, které přišly s tím, že pokud zde budou nízké daně, tedy téměř daňový ráj, podaří se sem dostat velké zahraniční korporace - a právě ty odsud nyní vyvádějí až 300 miliard ročně na dividendách na účty svých mateřských firem. Ne malí a střední podnikatelé. Malým a středním podnikatelům se samozřejmě daňový domicil v některém z daňových rájů ani nevyplatí nebo na něj nedosáhnou. (Těžko si například podnikatel Novák s čistým příjmem 25 000 korun měsíčně pořídí nemovitost v Monaku, aby zde pak mohl mít daňový domicil.)


Alexandra Udženija - česká politička srbského původu, místopředsedkyně ODS

    Tamara Dřevikovská (1948) žije a pracuje v Praze. Po odchodu z rodinné firmy se začala věnovat publicistice. Vedla rubriku Planeta svět v Mladém světě, psala fejetony a povídky do periodik Story a Dáma, reportáže o bydlení do časopisů Domov a Architekt. V roce 2005 jí vyšla prvotina Jak ulovit cizího manžela. Povídková sbírka Narcis (2011) je jejím prvním titulem vydaným v Nakladatelství ČAS.
    Zástupci TOP 09 se v poslední době zabývají zejména haněním Elektronické evidence tržeb a téměř se zdá, že se jejich program smrskl na: „Tvoje žena neví, kolik v hospodě vypiješ piv. Andrej ano,“ – s tímto jednoduchým a značně hloupým blábolem, protože se EET ani netýká a nemluví pravdu, si TOP 09 zoufale pohrává už bezmála rok a půl. A zřejmě to bude činit až do konce svého politického života, který velmi pravděpodobně nastane po nadcházejících sněmovních volbách.
    Po dlouhé a vysilující práci pro občany se po posledních vobách prodřela do Sněmovny a na hraně téměř vyhynulé partaje se aktuální místopředsedkyně ODS pasovala do role její první dámy.
    Je spojena především s Prahou 2, kde začínala jako zastupitelka za ODS tvrdou prací ve „prospěch“ občanů. Domy, byty pozemky, to byla ta pravá komodita pro moderní mafii.
    Rodina se přesouvala za „kšeftem“ z Jugoslávie k nám a zpět  a za éry více než důvěrného přítele Václava Klause st. se usídlila v Praze natrvalo.


overflow: hidden; text-align: left;">Alexandra Udženija

    Její sestra také nezůstává pozadu v obdivu k chlapům, co mají „koule“ . Jejím životním partnerem se stává dnes již bývalý generální ředitel ČD, pan Žalud.
     Praha 16. ledna (ČTK) - O post prvního místopředsedy opoziční ODS se na kongresu v Ostravě ucházejí vedle europoslance Jana Zahradila, který funkci obhajuje, senátor Miloš Vystrčil a radní Prahy 2 Alexandra Udženija. Přímo v jednací síni se kandidatury vzdal starosta obce Líbeznice u Prahy Martin Kupka, uvedl, že se chce soustředit na vedení středočeské kandidátky ODS do podzimních krajských voleb. Už po poledni zhruba 500 delegátů sjezdu znovuzvolilo stranického šéfa Petra Fialu.
    Do sakra nepříjemného kontaktu s policií se dostal otec Pecič poprvé díky přátelství s bossem albánského gangu v Česku Teodorem Mirkovičem,  zvaným Cigi, provozujícím v devadesátých letech síť bordelů a drogový byznys v Česku.
    První místopředsedkyní strany je Alexandra Udženija, dcera srbského imigranta, která se nyní ráda vymezuje proti imigraci a vyzývá například k tomu, aby měli v EU odmítnutí žadatelé o azyl do EU doživotní zákaz vycestování a podobně…

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
24271
cache: 0024:00:00