Jak na věc


aerodrome festival

Deicide přivítali nového kytaristu

    Ve středu 14. 8. 2013 se odehrál první ročník festivalu Aerodrome na holešovickém výstavišti - Incheba Open Air. Headlinerem večera byla skupina System Of A Down, která zavítala v původním složení do Prahy po 15 letech. Kromě nich se českým fanouškům představili také irsko-američtí celtic punkeři Flogging Molly, metal-corová kapela Killswitch Engage nebo americká punková legenda NOFX. Z akce vám přinášíme fotoreport.
    Do Prahy se po roce vrátí britská kapela The Herbaliser míchající jazz s hip-hopem. Naposledy The Herbaliser vystoupili v rámci Mladí ladí jazz na Karlově náměstí a tentokrát zavítají 11. dubna 2019 do Lucerna Music Baru, kam přijedou s novým albem Bring Out The Sound, které jim vyšlo v březnu 2018. Pojďte s redakcí musicweb.cz soutěžit o volné vstupy!
    Stálice české rockové scény, skupina Harlej, vyrazila na jarní turné s prostým názvem Tour Jaro 2019. Ani tentokrát v jeho plánech nechybí zastávka v Městském společenském domě v Kolíně. Kromě toho ale na červen naplánovala vzpomínkový koncert pro svého prvního zpěváka Vláďu Šafránka, na který pozvala kupu významných hostů.
    Hans Zimmer, jeden z nejúspěšnějších hudebních skladatelů současnosti, jehož melodie znějí ve filmových hitech, jako jsou Piráti z Karibiku, Gladiátor, Šifra mistra Leonarda, Počátek, Kung Fu Panda nebo letošním válečném opusu Dunkerk, připravil pro fanoušky ojedinělou show.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
8111
cache: 0024:00:00