Jak na věc


adam kraus fotbal

Adam Kraus - Viktoria Žižkov - fotbal

    Plzeň - Benago Praha 7 : 2 (2 : 0) Rozhodčí: Smreček Ladislav (8.), Vaněk Václav (7.). Delegát: Kirilák Jiří Diváků: 50Branky: 3. Kovács Michal, 13. Štverák Tomáš, 21. Štverák Tomáš, 24. Kovács Michal, 34. Volf Pavel, 38. Bíba Zbyněk, 40. Böhm Lukáš - 26. Ježdík Jiří, 27. Soumar MartinŽK: Kovács Michal, Štverák Tomáš - 0 Plzeň: Hucl Jan, Böhm Lukáš, Takáč David, Volf Pavel, Bíba Zbyněk, Holý Michal, Kovács Michal, Král Tomáš, Štverák Tomáš, Procházka Filip, Mudra Tomáš Benago Praha: Turek Petr, Čadil Jakub, Soumar Martin, Brdička Martin, Netušil Matěj, Horák Jiří, Pokorný Václav, Ježdík Jiří, Bajtalon Michal
    Adam Kraus se narodil 9. 8. 1982 v tehdejším Československu v hlavním městě, v Praze. Je to syn Jana Krause a Jany Krausové. Herecký talent zdědil po obou svých rodičích, kteří jsou herci. Má ještě další tři bratry, z toho starší bratr David Kraus se věnuje hudbě. Adam vystudoval na DAMU obor herectví, činohra. Nyní studuje AMU.
    Není jenom hercem, ale i režisérem. Režíroval především divadelní hry, ve kterých mu hraje v hlavní ženské roli jeho maminka Jana Krausová. Jedná se o hry Slavík a růže, O lásce a Prší. Jako herce ho můžeme vidět ve filmech PIKO a v televizní pohádce O POKLADECH. Nyní ho můžeme vidět v českých kinech ve filmu VE STÍNU.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00