Jak na věc


adam hledá evu reality

Amundsen vodka 1l – kup 6l vodky a získej 12l Rauch Happyday Brusinka

    Do druhého závodu Adam Lacko startoval už jako evropský šampion a mohl si tak závod užít. Nakonec si dojel pro šesté místo. „Já na startu tolik štěstí jako David bohužel neměl a trochu jsem se zasekl. Chtěl jsem pak jen předjet Halmovou a Lenze, kvůli týmovému šampionátu, a to se povedlo, takže jsem spokojený,“ komentoval čerstvý šampion druhou jízdu.
    Adam Tvrdý má na seznamu zkušeností spolupráce se špičkovými tuzemskými i světovými špičkami. Jako hostující kytarista se účastnil koncertů a natáčení ČNSO pod vedením skladatele maestra Ennio Morricone ve Smetanově síni Obecního domu v Praze a ve studiu Abbey Road v Londýně, kde společně natáčeli hudbu k filmu Quentina Tarantina The Hateful Eight. Díky příležitostné spolupráci s ČNSO si A. Tvrdý zahrál také např. v projektech The Beatles Night a The Holywood Night, které s taktovkou řídil Carl David.
    Hotel je výchozím místem pro turistické trasy s možností využití služeb profesionálního horského průvodce pro jednotlivce, či skupinovou horskou turistiku.
    Velkoobchod Adam pondělí 24.12.2018 zavřeno úterý 25.12.2018 zavřeno středa 26.12.2018 zavřeno čtvrtek 27.12.2018 8:00-17:00 pátek 28.12.2018 8:00-17:00 sobota 29.12.2018 9:00-13:00 neděle 30.12.2018 zavřeno pondělí ... celý text »


Becher set – 4l Becherovka+2l Relax džus+ 4x plecháček+1x med

    David Vršecký si v závěrečném závodě soboty spravil chuť, když si dojel pro premiérové vítězství v této sezoně. „Mám obrovskou radost. Povedlo se mi na startu vyhnout kolizi a pak už jsem si to pohlídal. Takhle končit sezonu mě opravdu baví,“ radoval se Vršecký.
    Pro své klienty nabízíme prostornou a útulnou restauraci s venkovní vyhlídkovou terasou, útulně vybavené pokoje, wellness s bazénem o rozměrech 13 x 5 m, disponujícím prostornou venkovní terasou hojně využívanou v letních dnech a saunami se zázemím k odpočinku. Nově bude pro Vás k dispozici relaxační whirpool a Kneippův chodník.
    Na Vaše oslavy, rauty a akce Vám zapůjčíme: výčepní zařízení, lednice, výrobníky ledu, slunečníky, party stan (3×3 m), pivní sety (lavičky, stoly). gastro doplňky, sklenice.


Přihlásit se k odběru newsletteru

    Pro sezónu 2011 podepsal Adam Lacko smlouvu s továrním týmem Renault MKR Technology, který patřil v roce 2010 k nejrychlejším ve startovním poli a získal pohár konstruktérů. Adam s tahačem Renault proměnil čtyřicet závodních jízd v osmnáct pódiových umístění z čehož čtyřikrát stál na stupni nejvyšším. V celkovém pořadí pak Lacko obsadil vynikající třetí místo. Adam se zúčastnil také Mezinárodního mistrovství trucků ve Španělsku (Copa de España), kde skončil na druhém místě. Tečkou za úspěšnou sezónou pak byl zisk třetího místa v prestižní anketě Zlatý volant. V Sezóně 2012 Adam opět startoval v evropském šampionátu trucků v českém týmu MKR Technology s tahačem Renault a opět vybojo
    Ahoj, vítejte na mých stránkách. Jestli si stejně jako já, neumíte představit život bez závodění, pak jste tu správně. Po více než 25 letech závodění na okruzích, ve všech možných kategoriích, jsem zakotvil posledních pár let v truckracingu. Doufám že i vás tahle 1200 koňová monstra ohromí stejně jako mě.
    David Vršecký zaznamenal nejlepší kvalifikační výsledek v této sezoně a do první jízdy víkendu odstartuje ze druhé řady. „Jsem nadšený. V prvním kole jsem udělal malou chybu, ale pak už to bylo bez problému. Parádní start do závodu,“ neskrýval radost dvojnásobný mistr Evropy a Číny, který na jaře zároveň vybojoval titul mistra Indie.


Složení: Adam Tvrdý-kytary, Brian Charette-Hammond organ, Petr Mikeš-bicí nástroje

    V roce 2003 Adam poprvé startoval v mistrovství Evropy trucků (European Truck Racing Championship) s kamionem Tatra v nejprestižnější kategorii Super Race. Navzdory velké konkurenci dokázal Adam ve své první sezóně v šampionátu vybojovat páté místo v konečném pořadí. K jeho největším úspěchům patřila v sezóně 2003 dvě druhá místa z rakouského A1 Ringu ve Spielbergu a nizozemského Zolderu.V následující sezóně 2004 Adam pokračoval v mistrovství Evropy trucků, ovšem v jiné kategorii a s jiným kamionem. V kategorii Race Truck s kamionem MAN Adam vybojoval čtyři druhá místa z Nürburgringu, Zolderu a Le Mans a především tři vítezství z Barcelony, Nogara a Mostu. V konečné klasifikaci Adam obsadil třetí místo. Díky těmto výsledkům zabodoval v novinářské anketě Zlatý volant a získal cenu Jiřího Sedláře pro nejlepšího jezdce sezóny do třiadvaceti let.
    I v následující sezóně 2006 Adam kombinoval svůj program z evropského šampionátu v závodech trucků a z německého Porsche Carrera Cupu. V mistrovství Evropy trucků Adam absolvoval polovinu soutěží v kategorii Race Truck s kamionem MAN a v konečné klasifikaci obsadil osmou příčku. V rámci Porsche Carrera Cupu odstartoval do čtyř podniků.
    Součástí hotelu je restaurace s barem, krbem a dětským koutkem. Při dobrém počasí je k dispozici terasa s překrásným výhledem na celé údolí a panorama hor.
    Je mistrovsky zasazen do panenské přírody s výhledem, který ve Vás zanechá nezapomenutelný zážitek. Z jedné strany je údolí uzavřeno Kozími hřbety, Luční horou a ze strany druhé horským svahem Stoh.


Rach džus 0,2l – akce ke 4 přepravkám zdarma 12 sklenic

    Adam Lacko zahájil svou závodní kariéru v roce 1994 prvními starty v závodech motokár, které definitivně̌ opustil až o šest let později v roce 2000. Počínaje touto sezónou však Adam začal získávat i zkušenosti z okruhů. V šestnácti letech tak s dobrými výsledky startoval ve Ford Fiesta Cupu, Ford Puma Cupu a prestižním Česká Pojišťovna – Škoda Octavia Cupu.Právě v Česká Pojišťovna – Škoda Octavia Cupu Adam pokračoval i v sezóně̌ 2001. V jejím konečném účtování obsadil druhou příčku v juniorské klasifikaci a svému týmu dopomohl k vítezství v hodnocení týmů. V roce 2001 Adam poprvé testoval závodní kamion Tatra Jamall královské kategorie Super Race.
    Průběžný lídr šampionátu Adam Lacko do superpole odstartoval s mírným zpožděním. Důvodem bylo přehřívaní motoru. I tak mu ale na druhý nejrychlejší čas kvalifikace stačilo odjet pouhé jedno kolo. „Nevím, co se stalo, ale budeme muset preventivně vyměnit motor. Ty teploty byly moc vysoké. Trochu drama, ale jsem rád, že je z toho první řada,“ komentoval kvalifikaci lehce nervózní Lacko.
    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Quia harum quam natus impedit dolorem, animi ipsam laudantium quis corporis neque velit adipisci exercitationem optio, repudiandae omnis ducimus soluta dolor dolores.
    Milovníci horských sportů mohou využít nedaleké sjezdovky na Svatém Petru a Medvědíně. Pro zdatné lyžaře/snowboardisty je na dohled od hotelu sjezdovka Stoh.


Pivo na Vaše akce včetně sudového a nealkoholického

    Davidu Vršeckému se start do závodu povedl a udržel se na třetí pozici před Hahnem. Toho ovšem musel z nepochopitelných důvodů pustit před sebe, když mu traťoví komisaři mávali modrou vlajkou. „Takhle mi znechutit závod. Trochu mi to mrzí na konci sezony, ale o to větší radost mám za Adama. Velká gratulace,“ řekl po první jízdě Vršecký.
    Adam Tvrdý pravidelně spolupracuje s tuzemskými jazzovými špičkami jako např.: Jiří Stivín Jr., Jan Jakubec, Petr Dvosrký, Epoque Quartet, František Uhlíř, Karel Růžička, Emil Viklický, Josef Fečo, František Kop, a mnoho dalších.
    V roce 2002 Adam znovu s úspěchy startoval v Česká Pojišťovna – Škoda Octavia Cupu, v němž v klasifikaci jezdců dosáhl na druhou příčku a znovu tak výrazně přispěl k vítezství svého týmu v konečném pořadí týmů. V sezóně 2002 Adam znovu testoval truck Tatry – dokonce se stal oficiálním testovacím jezdcem Tatra Truck Racing Teamu – a jeho zaujetí závody kamionů vzrůstalo, právě trucky se staly jeho doménou v následujících sezónách.


Otevírací doba o Vánocích – 10.12.2018

    V roce 2007 se Adam Lacko spojil s manažerem Antonínem Charouzem. Poprvé od roku 2003 se neúčastnil mistroství Evropy trucků a soustředil se především na starty v německém Porsche Carrera Cupu, v němž odjel kompletní sezónu s výjimkou posledního podniku. Jeho nejlepším výsledkem se stalo šesté místo z Norisringu. Sezónu zakončil na sedmnáctém místě.


Panoramatická hotelová restaurace

    V sezóně 2008 Adam zasáhl do čtyř šampionátů, v nichž startoval se třemi různými vozy. Ačkoliv původně měla být prioritou sezóny 2008 účast v šampionátu FIA GT, od poloviny roku se Adam koncentroval na starty v seriálech FIA GT3 a ADAC GT Masters s vozem Corvette Z06R českého týmu MM Racing. S Lamborghini Gallardo týmu Charouz Racing System se objevoval v závodech MMČR na okruzích v královské divizi 4 nad 3500 ccm. Největším úspěchem sezóny bylo pro Adama 3. Místo z druhého závodu čtvrtého podniku v německém Assenu v sérii ADAC GT Masters a dařilo se mu i na domácí půdě v Brně, kde spolu s kolegou Štěpánem Vojtěchem při debutu FIA GT3 vybojovali dvě pátá místa. V rámci MMČR Divize 4 se Adamovi nejlépe dařilo v polské Poznani, kde společně s Janem Urbanem a Milanem Urbanem vybojovali 6. místo absolutně ve vytrvalostním závodě.V roce 2009 se Adam v barvách českého týmu KplusK Motorsport zúčastnil vybraných podniků šampionátu FIA GT. Nejlepšího výsledku dosáhl v úvodním závodě sezóny v Si
    Spolupráce s Buggyra International Racing System pokračovala i v sezóně 2015 kdy od svého návratu do FIA ETRC zajel nejlepší výsledek a umístil se na krásném druhém místě v konečném hodnocení šampionátu a hrdě mohl nosit titul vicemistra Evropy. Opět se mu podařilo vybojovat celkové vítezství v Mezinárodním mistrovství trucků ve Španělsku (Copa de España). A v anketě Zlatý volant získal druhé Místo v kategorii "Závody na okruzích".
    Adamovu vlastní tvorbu lze označit jako soudobý nebo moderní jazz nebo Fusion, přičemž jsou v ní slyšet prvky stylů, kterými je nejvíce ovlivněn (blues, klasický rock, moderní a klasický jazz, latinská hudba, klasická hudba). Vystudoval jazzovou kytaru u prof. Jaroslava Šindlera (KJJ) a klasickou kytaru u prof. Zdenka Dvořáka (MKP).


Trvanlivé potraviny: konzervy, oleje, polotovary

    Čerstvý mistr Evropy Adam Lacko si testování užíval a s novými komponenty připravovanými k nasazení pro sezónu 2018 byl spokojen. „Máme za sebou velice úspěšný rok, ale nemůžeme usnout na vavřínech. Stále je prostor pro zlepšování. Kluci už na autě udělali nějaké změny, tak uvidíme, zda nás to posune opět o nějaké desetinky dopředu. Máme na to celou zimní přestávku,“ řekl Adam, který se vyjádřil i k otázce druhého pilota. „Můžu říct, že nejlepší parťák byl zatím Vrša, ale přeci jen jeho zdravotní problémy ho dost limitují. Nechme se překvapit kdo to nakonec bude,“ dodal. Na první domácí testování po úspěšné sezoně dorazil i rally závodník Martin Prokop, který již s týmem Buggyra Racing má nějaké zkušenosti. „Buggyru moc dobře znám. V minulosti jsem s nimi již nějaký závod absolvoval, ale jednalo se spíše o rally. V okruhovém autě jsem seděl vůbec poprvé, nejdřív jsem se toho trochu bál ale zároveň těšil. Nevěděl jsem, co od toho mám očekávat, ale nakonec mě svezení velmi mile překvapil
    Po dvou kompletních sezónách v mistrovství Evropy trucků se Adam Lacko v roce 2005 účastnil jen vybraných závodů, v nichž startoval v kategorii Race Truck s kamionem Buggyra. V prvé řadě se totiž věnoval okruhovému závodění v osobních vozech. Jako první Čech se představil v mistrovství světa cestovních vozů (World Touring Car Championship; WTCC), konkrétně̌ v závodech na okruzích Magny-Cours a Spa, a startoval také ve vybraných závodech FIA GT.


International CZ Championship Carting

    Adam Lacko tak mohl vyrazit do závodu z první řady. Po startu se usadil na druhé pozici za domácím Albacetem, ale z důsledku havárie Rodriguese byl závod přerušen a za pár minut znovu odstartován. I při druhém startu se Adam udržel na druhé pozici a dojel si tak pro svůj premiérový titul, když nechal svého největšího pronásledovatele Hahna za sebou. „Nemám slov. Jsem nadšený. V závěru mi trochu tuhlo řízení, ale naštěstí to nebylo nic závažného. Teď už se těším, až pojedu poslední závody naprosto v klidu a budu si jen užívat atmosféru,“ hodnotil zisk svého premiérového titulu Lacko.


Stažení programu objednávkového systému

    Přestože Adam není velkým vyznavačem oficialit, do Versailles se těší. „Přece jen se tím završí jedna etapa mého života, kluk z Frenštátu a stáj z Roudnice nad Labem budou prezentování na stejném pódiu, jako mistři světa F1, světového šampionátu rallye, WTCC. Docela slušný oddíl, chtělo by se říci,“ konstatuje Adam, kterého do Versailles doprovodí manželka Kateřina. „V tomto ohledu panuje mírné zklamání, chtěl jsem pozvat rodiče, kteří při mně vždycky, stáli a bez jejich podpory bych to nedokázal. Ze strany pořadatele nám ale bylo sděleno, že to z kapacitních a bezpečnostních důvodů nepůjde. Nedá se nic dělat.“ Vzhledem k tomu, že v motoristickém sportu platí jen ukázaná, nepočítá Adam s dlouhým proslovem. Stačí poděkování. Stejně tak se nehodlá cpát před objektivy fotoreportérů. „Chci si to s Katkou užít, rádi bychom si prohlédli i Versailles. Rád slávu přenechám jiným.“ Přesto se hodlá chovat profesionálně. „Pokud za mnou přijdou například Sebastien Ogier nebo Lewis Hamilton s tím, ž
    Hotel dále nabízí kongresový sál vybavený promítacím zařízením, ozvučením a interaktivní tabulí pro pořádání firemních akcí o kapacitě cca 50 osob. Sál je možné využít také pro cvičební pobyty.
    Špindlerův Mlýn disponuje celou řadou možností sportovních aktivit. S jejich výběrem Vám ochotně pomůžou recepční hotelu. Přímo na hotelu můžete využít: dvě dětská hřiště stolní tenis kulečník šipky půjčovnu horských
    Adam Tvrdý je kytarista a skladatel s expresivním multižánrovým projevem. Ve svých interpretacích a improvizacích sleduje vlastní tvůrčí myšlenky a zároveň respektuje tradice a slovník daného hudebního stylu. Na kytaru hraje od šesti let, později se učí hrát i na baskytaru a bicí nástroje. V dětství ovlivněn blues a klasickým rockem, převážně kytaristy: Jimi Hendrix, Jimmy Page, Eric Clapton. Později objevuje hudbu Milese Davise a začíná se plně soustředit na Jazz, kde se mu silnými vlivy stávají kytaristé: Pat Metheny, George Benson, Wes Montgomery,  John Scofield a další.


Dokonalá relaxace v moderním wellness

    Hotel Adam **** pro Vás připravil speciální balíčky. Využijte slevy na pobyty ještě dnes a užijte si skvělé chvíle v srdci Krkonoš! O vaše pohodlí se postará naše wellness i profesionální
    Součástí hotelu je restaurace s venkovní terasou a překrásným výhledem na celé údolí Svatého Petra.Nabízíme široký výběr nealkoholických i alkoholických nápojů, koktejlů a kvalitních vín z Moravy.Prostory restaurace můžeme nabídnout


Otevírací doba o státním svátku 28.10.2018 – 22.10.2018

    „Přemýšleli jsme, jaký dárek bychom mohli Adamovi za jeho životní úspěch dát. Nakonec zvítězila zlatá závodní helma. Je to věc, kterou může buďto využít, nebo si jí jen vystavit. To už necháme na něm,“ řekl Jan Kalivoda po konci oficiální části novináři hojně navštívené tiskové konference. „Před sezonou jsme si dali jasný cíl – vítězství Adama, který jsme splnili. V průběhu sezony se začala rýsovat možnost zaútočit na double, především po závodě na Nürburgringu, kdy jsme se dostali do čela. Nakonec jsme získali oba poháry a dosáhli maxima možného,“ hodnotil sezónu manažer týmu. Čerstvý evropský šampion Adam Lacko mohl minulý týden v Jaramě oslavit hned několik svých milníků. Poprvé v závodní kariéře vyhrál titul mistra Evropy a zaznamenal svůj 400. závod ve světě truckracingu. „Určitě je to zatím vrchol v mé závodní kariéře a jsem strašně rád, že se to konečně podařilo. Musím poděkovat mojí rodině, která mě neustále podporuje, a hlavně klukům z týmu, kteří když jsem měl nějakou připomí
    Zabýváme se distribucí potravin, alkoholu, limonád, cukrovinek, tabákových výrobků a drobné drogerie. V současnosti pravidelně zásobujeme několik set provozoven převážně na Moravě.


Maloobchodní leták platný od 13.12. do 19.12.2018

    Do třetice i v sezóně 2013 startoval Adam ve FIA European Truck Racing Championship za tovární team Renault MKR Technology. Sice neobhájil třetí pozici v celkovém hodnocení šampionátu a propadl se až na příčku šestou, přesto se mu podařilo vybojovat celkové vítezství v Mezinárodním mistrovství trucků ve Španělsku (Copa de España). V anketě Zlatý volant získal čtvrté Místo v kategorii "Závody na okruzích".Rok 2014 byl pro Adama ve znamení velkého přestupu. Poté co stáj MKR Technology ohlásila ukončení aktivit ve FIA ETRC se podařil přestup do konkurenční české stáje Buggyra International Racing System. Hned první rok si spravil chuť a vybojoval s vozem Freightliner čtvrté místo v konečném hodnocení šampionátu. V Mezinárodním mistrovství trucků ve Španělsku (Copa de España) sice skončil druhý, ale v anketě Zlatý volant si polepšil na druhé Místo v kategorii "Závody na okruzích".
    Kompletně zrekonstruovaný hotel se nachází necelé 2 km od centra horského střediska Špindlerův Mlýn, v nejkrásnějším údolí v Krkonoších - v údolí Svatého Petra, v nadmořské výšce cca 850 n.m.
    Ještě před startem prvního závodu se musela Buggyra vyrovnat s dramatickou zápletkou. Na výměnu motoru byla přesně jedna hodina a celý tým předvedl výkon na hraně možného. „Musím před klukama smeknout, protože výměna motoru během jedné hodiny je výkon z kategorie až neskutečných,“ komentoval situaci manažer týmu Jan Kalivoda.
    Dalším velikánem filmové hudby, se kterými se setkal v Barrandovském nahrávacím studiu, je skladatel a trumpetista Terrence Blanchard, který v Praze pracoval na hudbě k filmu Red Tails.
    val celkové třetí místo v konečném hodnocení šampionátu. Stejně tak v Mezinárodního mistrovství trucků ve Španělsku (Copa de España), obhájil celkové druhé místo. Díky těmto výsledkům opět zabodoval v novinářské anketě Zlatý volant a získal první místo v kategorii "Závody na okruzích".


Letní jazzová dílna Karla Velebného

    Adam Lacko se po tříleté přestávce vrátil v roce 2010 za volant závodního tahače. Český jezdec v roce 2010 absolvoval kompletní evropský šampionát s tovární podporou automobilky MAN v barvách rakouského Truck Race Teamu Allgäuer. Lacko obsadil v konečné klasifikaci jezdců sedmou pozici. Ve španělském šampionátu trucků pak získal český závodník druhé místo. V roce 2010 se rodák z Čeladné posadil příležitostně do vozu Saleen S7R (Le Mans Series), Lamborghini Gallardo (Lamborghini Super Trofeo) a Mercedes-Benz DTM (MMČR okruhy).
    V průběhu let 2000 - 2005 během působení v USA spolupracoval se špičkovými Jazzovými hráči, kterými jsou např. Essiet Essiet, Tony Moreno, John Serry, Joe Ashlar, Jason Fraticelli, Kendra Shank, Rachel Eckroth, Al Gallodoro.
    Hotel Adam nabízí ubytování ve 36 dvoulůžkových pokojích (s možností přistýlky), 2 čtyřlůžkových pokojích, 9 apartmánech a 3 pokojích DeLuxe Všechny pokoje jsou vybaveny sprchou nebo vanou, WC, fénem, TV se SAT
    Na domácí scéně koncertoval i natáčel se zahraničními hosty např.: VINX, George Mraz, Wolfgang Hafner, Brian Charette, Karel Růžička Jr., Andy Schofield, Pam Steebler, Victoria Klewin.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00