Jak na věc


absolventská práce příspěvek na péči

Svatba a její organizace - absolventská práce

     V pokynech školy k vypracování absolventské práce může být také stanoveno, že absolventskou práci může společně zpracovávat a obhajovat více studentů. Tímto způsobem se zpravidla zpracovávají témata náročnější a obsáhlejší. Pokud práce jednoho studenta obyčejně mívá okolo 30-40 stran, jedná se násobky tohoto počtu, podle počtu zúčastněných studentů. Každý student během obhajoby obhajuje svou část práce, zodpovídá na otázky a připomínky vedoucího práce a oponenta.
    Tato práce popisuje konflikty mezi lidmi zjednodušeným, laickým způsobem. Autor se věnuje v práci í popisu druhů konfliktů, prevencí a asertivitou jak... (detail)
    Seminární práce Bakalářská práce Diplomová práce Referát Ročníková práce Semestrální práce Zápočtová práce Slohová práce Úvaha Čtenářský deník Esej Rigorózní práce Disertační práce Habilitační práce MBA práce Absolventská práce Vzor seminární práce Vzor bakalářské práceVzor diplomové práce Jak napsat motivační dopis? Jak napsat úvahu? Jak napsat odvolání? Jak napsat recenzi? Jak napsat seminární práci?Jak napsat výpověď?Jak napsat životopis?Assignment Seminárky


Bankovní záruky - absolventská práce

     Absolventská práce může být zaměřena čistě teoreticky, zpravidla se však alespoň dotýká určitých problémů z praxe. Jejím cílem je prokázat absolventovu schopnost aplikovat teoretické vědomosti získané během studia na řešení konkrétních problémů, schopnost využívat mezipředmětových poznatků a souvislostí, uplatnění vlastního tvůrčího přístupu k řešení problémů, schopnost orientace v odborné literatuře a podobně.
    Práce se zabývá marketingem cestovní kanceláře. Její výsledek směřuje k podtvrzení či vyvrácení hypotézy o úspěchu nové cestovní kanceláře na Kladensk... (detail)
    Jedná se o práci, která porovnává produkty jednotlivých bankovních ústavů na našem území v oblasti elektronického bankovnictví, jako jsou služby homeb... (detail)
    Takové tričko s potiskem je navíc i vhodným dárkem k mnoha událostem. Ať už se jedná o narozeniny, svátek, či oslavu čehokoliv dalšího, tak triko s potiskem je dárek, který potěší a vykouzlí i úsměv na tváři. Internetový obchod Školnitrika.cz je právě takovým místem, kde můžete koupit trička s originálním a zajímavým potiskem. Nabízíme Vám na výběr z mnoha druhů triček s potiskem, ať už se jedná o absolventská nebo maturitní trička, či firemní, sportovní, nebo klubová trička, která potiskneme Vaším motivem.


Měníme se k horšímu

    Tiskneme trička s motivy již od jednoho kusu. Naše motivy již nejsou jen pro celé třídy, ale potiskneme Vaše tričko motivem jen pro Vás. A teď si udělej vlastní tričko, jaké nemá nikdo jiný. Pokud si navrhnete tričko pro třídu, cenu upravíme podle počtu objednaných kusů jako u absolventských triček.
    Resumé k absolventské práci je hodně hutné a stručné shrnutí prezentované problematiky a otázek, jež si pisatel ve své práci klade. Zpravidla se jedná o jeden, maximálně dva odstavce. Resumé se píše buď v první osobě čísla jednotného (méně často se lze setkat i s tzv. zdvořilostním plurálem, kdy autor používá množné číslo jakožto známku skromnosti) nebo ve třetí osobě čísla jednotného (autor tedy použije obraty, jako práce se zabývá tím a tím; tématem práce je to a ono, apod.)Dnes se po pisatelích vyžaduje resumé nejen v češtině, ale také v angličtině. Tehdy se pro resumé používá anglického ekvivalentu summary. Dalším užitečným výrazem při psaní anglického resumé může být například slovo thesis, které je doslovným překladem české „teze“.
    Práce je precizním, kompletním scénářem přípravy, průběhu svatebního banketu a úklidu po něm. Obsahuje návrhy rozsazení hostů a schéma rozestavení jíd... (detail)


Připojte se k našim spokojeným zákazníkům!

    Absolventská práce se zaměřuje na týrání a sexuální zneužívání dětí ve věkové kategorii 0-15 let. Dozvíte se o formách týrání a zneužívání, o dopadu n... (detail)
    Závěr absolventské práce shrnuje její výsledky a sumarizuje, k jakým závěrům pisatel došel. Na rozdíl od diplomové (viz. diplomová práce vzor) či bakalářské práce (viz. bakalářská práce vzor) je úvod absolventské práce o poznání stručnější (jedna až dvě strany). Na obecnější úvahy o důsledcích zjištěných výsledků není v závěru absolventské práce většinou místo.
    Zaručujeme Vám, že v našem internetovém obchodě Školnitrika.cz naleznete široký výběr triček a motivů potisku. Nabízíme nejenom trička a trika s dlouhým rukávem, ale náš e-shop Školnitrika.cz Vám navíc nabízí i další zboží, jako kupříkladu mikiny, kšiltovky, šátky, šortky,trenýrky,kalhotky, placky, stužky a šerpy s potiskem pro všechny , kdo mají rádi originální tričko. Abyste měli představu , co umíme vytisknout, tak ten motýl na tričku je potisk a rozhodně není se sbírek národního muzea.


Marketing cestovní kanceláře - absolventská práce

     Cílem absolventské práce je prokázat, že si student během studia dokázal osvojit určitou sumu poznatků, dokáže k nim zaujmout vlastní názor, je schopen hledání širších souvislostí a obhájení vlastních postupů. Předpokládá se, že každý student se během studia zaměří na určitou jemu blízkou problematiku, v níž získá hlubší znalosti. Ty potom uplatní právě v absolventské práci.
    Přečetli jste si náš článek a stále váháte, jestli se do Vaší absolventské práce máte pustit? Netroufáte si na všechny obtíže spojené s formálními náležitostmi a vymýšlením tématu absolventské práce? Nemáte čas ani chuť probírat se obrovským množstvím sekundární literatury a jiných zdrojů? Pak se neváhejte obrátit na zkušený a profesionální tým originálních pisatelů ve službách serveru Diplomky.net a přenechte vyhotovení podkladů pro svou absolventskou práci právě nám! Vy nám dodáte zadání a požadavky na svou práci, my Vám obratem zašleme hotovou absolventskou práci se všemi potřebnými náležitostmi.Nahlédněte tedy do našeho ceníku a v případě, že jste pro objednávku podkladů k absolventské práci pevně rozhodnuti, vyplňte prosím naši objednávku.
    Pokud Vás zajímá cenová nabídka potisku, sdělte nám vaši představu o potisku a počtech ks požadovaného textilu. Připravíme vám obratem cenovou nabídku. 


Daně a daňová struktura ČR - maturitní práce

    Nevybrali jste si z našich návrhů? Pošlete nám vlastní návrh nebo obrázek a my Vám jej rádi na trička natiskneme. Cena je v tomto případě stejná jako při potisku našich návrhů.
    Na našich stránkách naleznete absolventské práce na nejrůznější témata. Inspirujte se, stáhněte si práci nebo přispějte i vlastní tvorbou do naší databáze prací.
    Úvod absolventské práce by měl čtenáři a hodnotiteli umožnit získat krátký přehled o zvolené tématice a metodice výzkumu. Můžete se také zmínit, proč jste si pro svou práci vybrali právě to či ono téma, stejně tak jaký je Váš vztah k němu. Dále se od Vás očekává stručné nastínění osnovy Vaší práce. Konkrétní obsah teoretické i praktické části stačí zmínit pouze v bodech, k podrobnému přehledu slouží obsah absolventské práce.
    Rychlé a originální zpracování na míruOchrana proti plagiátorstvíDiskrétnostMožnost konzultace se zpracovatelemTransparentní ceník a žádné skryté přirážkyAkční cenyZákaznický servis 7 dní v týdnu


Interpesonální konflikty - Maturitní závěrečná práce

    Pokud chcete trička pro větší kolektivy, potom se podívejte na zpět skolnitrika.cz do části motivy a objednávky. Absolventská trička mají lepší cenu. Ale svoje tričko pro třídu si můžete navrhnout sami a cenu objednávky změníme podle počtu objednaných kusů jako u absolventských triček.
    Práce charakterizuje daně, popisuje jejich vývoj a daňové principy v tržní ekonomice. Poté se věnuje daňové soustavě ČR, tedy typům a jednotlivým druh... (detail)
    Jedná se o zpracování absoloventské práce, která si za své téma vzala přípravu svatební hostiny, která se bude konat v Hotelu Modrá hvězda v Luhačovic... (detail)
    Vyberte si tričko nebo mikinu, kterou budete chtít objednat. Po rozkliknutí daného produktu se Vám objeví objednávkový formulář, kde můžete jednoduše konfigurovat potisk. Pro správné vyplnění objednávky vyplňte do objednávkového formuláře přesný kód potisků. Například ABSOLVENT P4. V objednávkovém formuláři u produktu máte dále prostor pro úpravu vybraného vzoru a nebo vložení vlastního návrhu.


Nějak se mi to vykouřilo z hlavy

     Absolventskou prací zpravidla ukončují své studium studenti vyšších odborných škol. Co do náročnosti požadavků a rozsahu práce je absolventská práce nejbližší práci bakalářské. Absolutorium, tedy závěrečná zkouška na vyšších odborných školách, se skládá ze zkoušky z odborných předmětů, zkoušky z cizího jazyka, absolventské práce a její obhajoby.
    Jste v posledním ročníku základní školy a chystáte se na střední školu? Právě pro Vás máme nabídku originálních absolventských triček. Vytvořte si třídní tričko podle Vašich představ. Prohlédněte si návrhy na přední a zadní stranu trička. Grafické návrhy si můžete v objednávkovém formuláři dále upravovat dle Vašich požadavků.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00