Jak na věc


Vltavo Wohnout

Sledujte nás na síti nebo aplikaci

    Už jste někdy vyzkoušeli jízdu na vodním skútru? S létem přichází ten pravý čas na nové zážitky! S půjčovnou Motoboom máte nyní jedinečnou příležitost zažít adrenalinovou jízdu na vodním skútru! Udělejte si výlet například do Purkarce, na Orlickou přehradu nebo vodní nádrž Slapy.
    Významnost cestovního ruchu se opět potvrdila a několikanásobně zvýšila. Přímé poplatky do městských pokladen přinesly téměř dvojnásobek oproti minulému roku. V případě, že se jedná o nárůst o 2 miliony, už je to zajímavé číslo. Jedná se o příjem plynoucí z rekreačního a lázeňského poplatku, který je vybírán při ubytování v rámci dovolené.  Částka za ubytovací poplatek vzrostla meziročně o 33 % na 2,6 milionu.
    Naši kuchaři pro Vás připravují klasické české pokrmy, steaky, ale i jídla mezinárodní kuchyně. Velice dbáme na kvalitu a čerstvost používaných surovin, aby naši hosté odcházeli vždy spokojeni a s příjemným pocitem.
    Proč pivo čepované z tanku? Neobsahuje pasterizační chemické látky a nepříjde do styku s žádným tlačícím médiem jako například co2, jak je tomu u sudového piva. Proto nezpůsobuje nadýmání a nepříjemnou plnost.


Ohodnoťte nás!Zpětná vazba nás posouvá dál

    Servisu piva věnujeme vysokou péči, přičemž kvalita je zajištěna moderní výčepní technologií včetně zachlazeného boxu na tanky a pivním vedením, od tanku k výčepu, kratším než 1,5 metru. Pivaři vědí, že toto všechno zaručuje tu nejlepší jakost našeho národního nápoje. Jsme držiteli certifikátu plzeňského pivovaru o prvotřídnosti podávaného piva a jsme zařazeni do prazdrojem doporučovaných tankových restaurací.
    Každý všední den pro Vás připravujeme širokou nabídku denního menu, které je k vidění pondělí - pátek na www.restaurantuvltavy.cz (na daný den aktualizujeme vždy do 10.h.)

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
8364
cache: 0024:00:00