Jak na věc


Vašek Polanský

Vašek Kolář hlásí průběh biketrialové sezony 2013

    Tak je konečně venku moje nové video bez brzd. Sezóna letos dopadla skvěle a sotva skončila a byl čas udělat video, tak je čas zase začít trénovat na tu další.
    23.srpna odletěl Vašek Kolář společně s Romanem Chvojkou a Petrem Jeřichou do Jihoafrické Republiky reprezentovat naši zemi v biketrialu pod hlavičkou UCI. Budeme Vás postupně informovat jak kluci vedou.
    Kluci z all we together se zúčastnili soutěže pod názvem 7DAYZ Film Contest a my Vám přinášíme výsledek jejich práce, na který se můžete nyní kouknout.
     Váša Kolář si střihl jeden z jeho kreativních editů pro jednu kreativní soutěž. Letos je v plné síle a formě. O točbu a střih se postaral David Podrabský a jaký, že je výsledek? No nejlépe posuďte sami.


Vašek Kolář vyráží do Španělska

    Věnujeme se také biketrialovým exhibicím. Skvělá věc jak oživit firemní, promo, či jiné akce. V 10 – 25 minutových vstupech vám předveme, co vše se dá dělat na biketrialových kolech a nezapomeneme ani na diváky. Celá akce má pro pořadatele značný význam v propagaci své značky, či produktu. Má-li zájem, je možné na překážky umístit jeho požadovanou reklamu, v drtivé většině banerovu. To je velice výhodné, neboť při exhibici právě na tyhle místa upírá zrak spoustu lidí, pořizují snímky apod. Zaujal-li vás tento styl propagace, více informací naleznete v sekci biketrialové exhibice.
    Vítejte na webu Rideheads.com, najdete zde novinky z oblasti biketrialu, jak z domácí, tak ze světové scény dále něco málo z fbmx, motocrossu a občas vyrazíme i na hory. Jedním z autorů je Vašek Kolář, který vám čas od času naservíruje reporty z nejrůznějších závodů, videa a nějaké ty zákulisní drby, enjoy.
    Tři top čeští trialoví jezdci na odlišných strojích, ale s jedním trialovým srdcem spojili své myšlenky do jedinečného trialového projektu ALL WE TOGETHER. Tři stroje, tři jezdci a tři noci plné natáčení v jedné hale. To vše dalo dohromady toto krátké video, ukazující sílu českého trialu.
    Počátkem ledma jsme s Adamem Geržou vyrazli do brněneského kampusu univerzity Masarykovy doplnit tamní večerní galashow, při příležitosti setkání žonglérů a akrobatů různého druhu, kterou pořádalo divadlo Kufr ve spolupráci s Fakultou sportovních studií Masarykovy Univerzity.


Biketrialová exhibice na žonglérské galashow

    Byla dlouhá dlouhá zimní přestávka, ale konečně se začíná rozjíždět sezóna. Jak už mnoho z Vás ví, tak jsem se přes zimu nenudil a dával jsem dost svého času a chuti do tréninku. Byl jsem ve Španělsku, Chorvatsku a objížděl české haly.
    Jak nadpis napovídá jsme z Blanska. Každým rokem se tu jezdí závody v biketrialu a vyrostlo tu nemálo shopných jezdců. Je to dáno především skvělými podmínkami pro ježdění. Nejlepší terén pro biketrial je za zdejší přehradou. Není samo sebou, že už se tu dvakrát konalo i Mistrovství světa a Evropské závody v biketrialu. Současným tahounem je Vašek Kolář. Loňský mistr České republiky v kategorii Elite, sedmý na Mistrovství světa v Číně, taktéž v kategorii Elite.
    Rok se s rokem sešel a kluci (vašek Kolář, Adam Gerža, Martin Matějíček) dali dohromady druhý díl úspěšného projektu ALL WE TOGETHER 2. Více slov netřeba koukněte a posuďte sami kam svoje umění kluci za rok zase posunuli.
     Dnešní příspěvek bude spíše takové zamyšlení od Váši, kde shrne pár postřehů a událostí za uplynulou sezonu.Jak jistě víte účastnil se letos závodů jak pod hlavičkou UCI tak BIU a s tím nečekaně přišly i zajímavé komplikace a události.


Vašek Kolář potrénoval ve Španělsku

    Vašek Kolář se nedávno vrátil ze svého tréningu ve Španělsku, kde pojezdil společně s takovými jezdci jako Raul Gutierez, Scott Wilson, apod. Jak to celé probíhalo a co Vášovi přineslo se dozvíte v následujícím reportu doplněném o videjko z celé akce.
    Vašek Kolář zajel 4.místo na UCI Wolrd Cupu Walbryzch v Polsku konaném 31.5. - 2.6.2013. Postupně se probojoval až do Super Finále mezi 4 nejlepší jezdce kategorie ELITE 20. Obrovská gratulace a čtete report přímo od Váši!
    Váša Kolář zajel další famózní výsledek v závodě Mistrovství Evropy pod hlavičkou UCI. Podařilo se mu probojovat do Seper Finale mezi elitní 4 jezdce a další světová jména nechat za svými zády. Více už Vám však poví on sám.
    Váša nyní jezdí jeden závod za druhým a do toho ještě stíhá i nějaké ty exhibice. O tom jak se mu daří a jak se sezona vyvíjí si můžete přečíst v tomto článku.
    Nedávno jsme se s Adamem Geržou vydali na jednu vypečenou akci do Plzně, kde jsem měli za úkol zajistit část doprovodného programu při akci Snow and Sun.
    Všem bikerům a biketrialistům vyznájícím jakékoliv náboženství (UCI i BIU) přejeme šťasné a veselé Vánoce a do Nového roku spoustu nových triků, úspěchů a hlavně tu třináctku na konci ve zdraví přežijte!


Přejte druhým a bude i Vám přáno

    Jednoho říjnového víkendu 2014 se Váša Kolář společně Adamem Geržou jali zorganizovat historicky první biketrialový karnevalový závod v Brně Kníničkách
    Pro nově příchozí na tento web, stručně oč se jedná. V České republice je biketrialu poměrně mladá disciplína. Jezdec se snaží na kole překonat spleť nejrůznějších překážek v jedné sekci. Na její projetí má přesně dvě minuty (to aby se příliš neloudal). Čím méně chyb při průjezdu udělá, tím méně dostane trestných bodů. Takových sekcí během jednoho závodu musí celkově zdolat 15 až 20 a vyhrává ten, který udělá během závodu nejméně chyb. Zaujal-li vás tento sport, více se dočtete v sekci biketrial.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00