Jak na věc


Slávek Janda

Členové skupiny Slávek Janda Banda

    Antispam: * Napište první dvě písmena ze slova musicserver Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude názor přidán. Přihlášeným se tato otázka nezobrazuje.
    Znovuzrození kultovní formace Oceán bylo před lety na domácí hudební scéně velkou událostí. Každá jejich aktuální práce se tak i nyní setkává s velkými očekáváními. Na konci letošního roku čtveřice hudebníků přichází s druhým řadovým albem "Femme Fatale", které by dle názvu mělo oslavovat ženy.
    Jedna z mála bílejch kapel, který dokážou být dobře cool. Je tam fajn smysl pro humor, skoro bych až řekl nám Čechům velmi blízký. Takhle nějak by asi vypadala česká popmusic, nebýt Karla Svobody a dalších, kteří nás vrátili do předminulého století. U týhle kapely se mi líbí, že i když hudba je evidentně inspirována afroamerickou kulturou, tak je to stále bílé. Videoklip mi lehce připomíná počin Monkey Business - písničku "Branded" (to je ta s tím kaprem na konci), ale jinak jistě polonahé děvy a cool frajeři, to nikdy nezklame. Jo, to se mi líbí.


Začínám opět pracovat na vlastních písních

    Již tento čtvrtek, tedy 12. dubna 2012, oslaví skladatel, kytarista, zpěvák a duchovní otec kapely Abraxas Slávek Janda šedesáté narozeniny v pražském Retro Music Hall. Zazní tam průřez celou Jandovou kariérou napříč žánry.
    Ty lidi působí sympaticky, nějak to ve mně evokuje dobu hippies, kalifornské vokály, trocha psychedelických zvuků, myslím, že to je dost vykouřená hudba a to mě vždycky bavilo. Videoklip rozhodně neruší hudbu, což si myslím, že u nás není vždy běžné a že i s minimálními prostředky a s malým rozpočtem se dá udělat koukatelná věc.
    V aktuálním Videotermixu se Slávek Janda detailně rozpovídal o třech klipech. Do noty mu sedla partička Fun Lovin' Criminals, ale pochválil i novinku od Stereophonics a tuzemské Photolab za píseň "Funny". Ze svého rukávu potom vytáhnul k doporučení videoklip od St. Germain.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
8652
cache: 0024:00:00