Jak na věc


Len pomaly Nagy Smatanová

Len, písková barva

    Silná látka ze 100% lnu vhodná na kalhoty, sukně, letní kabátky v příjemné světle hnědo-šedé barvě, nově má trochu jemnější strukturu a je o něco tenší, nám se líbí víc :)
    Ramie je velmi odolná rostlina vypadající jako kopřiva, roste i na velmi neúrodných místech v teplých krajích a proto je považována za ekologickou pro výrobu oblečení. Látky z ní jsou chováním velmi podobné lnu - vlákno se také získává ze stonku rostliny a umí být dost tuhé, ale tato tkanina vypadá moc příjemně na košili, nebo třeba i lehký letní župan, nebo přehoz k vodě.
    Poukázku je možné použít 1 rok od jejího zakoupení, zatím na jednu objednávku jen jedna poukázka. Poukázka neumí platit poštovné a pokud je poukázka na víc peněz než za kolik je Váš nákup, obchůdek přebývající peníze "spolkne".
    Len je jedna z nejtrvanlivějších a nejodolnějších látek. Má příjemné vlastnosti na nošení - dobře saje, působí chladivě, takže se dobře hodí na letní oblečení. Má charakteristický přirozený vzhled, lněnou košili, nebo šaty poznáte na první pohled. Len je přirozeně mačkavý, působí neformálně a přesto elegantně a luxusně. Obtížně se barví, domácími prostředky dosáhnete pouze jemných tónů.


Béžový len s bavlnou s bílým...

    Materiál je skvělý na volné halenky a šaty, sukně, ležérní košile. Len vydrží skoro všechno a vypadá vždy nenuceně elegantně a přírodně, takže pokud si můžete dovolit vypadat trochu ležérně, tak tuhle látku asi dosmrti neunosíte. Pokud ale potřebujete nažehlené košile, tak tohle není ideál, nažehlené to dlouho nevydrží...
    Len je přírodní velmi trvanlivý materiál, záclony z něj vypadají čistě a elegantně. V této šíři máte záclony rovnou zakončené, potřebujete udělat jen délku. Záclona je poloprůhledná, světlo dovnitř pustí, ale zvenku není dovnitř vidět.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00