Jak na věc


Jsi má baletka co tančí

Existuje přátelství mezi mužem a ženou?

    Že jsou ženy upovídanější než muži, to je obecně známý fakt. Dokazuje to i průzkum četnosti využívání mobilních služeb, něžné pohlaví v počtu provolaných minut i odeslaných SMS zpráv vítězí na celé čáře. Komu ženy nejčastěji volají? Jaké je jejich nejoblíbenější mobilní zařízení? A jak často využívají data? Omrkněte detailní statistiky.
    já to mám tak, že mezi lidma, které mám fakt ráda, tak jsem extrovert, ale když jsem někde, kde ty lidi sotva znám jsem spíš introvert, máte to tak taky někdo?
    Žlutá: Jsi kreativní osobnost s uměleckými vlohy. Jsi energická a přátelská. Nikdy nezkazíš žádnou srandu a na párty jsi středem pozornosti. Máš ráda svobodu a nerada si pod nějakým diktátem.
    Aktuální nástup vysílání ve formátu DVB-T2 znamená pro většinu domácností nutnost změny. Buď musí doplnit televizor dalším zařízením, nebo pořídit zcela nový.
    Plánujete dovolenou, ale nevíte, kam vyrazit? Rádi byste se vydali na vlastní pěst prozkoumat Španělsko? Nevíte, jaký typ ubytování je tím nejlepším pro rodiny s dětmi? Otázek při plánování dovolené vyvstane celá řada, najít odpověď ale na ně nemusí být vůbec těžké. Stačí se poradit s těmi, kteří jsou zcestovalí a kteří řeší stejné problémy jako vy.
    Zelená: Jsi velmi klidné povahy. Nikdy se ničím nestresuješ a jsi optimista. Jsi velmi empatická a tví přátelé k tobě vždy běží pro radu.


Zimní péči vládnou pleťové oleje: Který sedne citlivé pleti a který na akné?

    Jsi extrovert. Než bys seděla doma, tak jsi radši venku s lidmi a něco podnikáš. Nevadí ti, když ti někdo volá a ráda si popovídáš s novými kamarády. Jednou za čas ale potřebuješ být sama a urovnat si své myšlenky v hlavě.
    Oranžová: Jsi laskavá, spolehlivá a vždy se snažíš pomoct druhým. Máš ráda pořádek a jsi organizační typ a ráda máš věci přsně naplánované. Nemáš problém s autoritami.
    Vážený návštěvníku našich stránek,rádi bychom Vás informovali, že na této internetové stránce už nepodporujeme prohlížeč Microsoft Internet Explorer verze 6 (odvozené a předešlé verze).
    Američtí vědci tvrdí, že existují pouze čtyři typy osobnosti. Káždá z nich má také svou barvu. Která jsi ty?
    Červená: Jsi cílevědomá a nikdy se nespokojíš s druhým místem, vždy chceš být první. I malá drobnost tě dokáže rozčílit. Ráda máš věci pod kontrolou a pro svou “pravdu“ jsi ochotná pěkně se pohádat. Vždy jsi všude včas a nesnášíš nedochvilnost.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00