Jak na věc


živočišné bílkoviny

Škrabka na brambory - nerez – Magic - Fissler

    Přestože se článek věnuje dané problematice podrobně, doporučujeme vám poradit se o nejvhodnějším řešení a postupu s vaším lékárníkem, který dokáže nejlépe vyřešit vaše individuální potřeby.
    Dospělým i dětem od 3 let se obvykle podává 600 – 1500 mg živočišného uhlí 3-4krát denně. To je v případě přípravku Carbo medicinalis (které obsahuje 300 mg živočišného uhlí v jedné tabletě) 2 až 5 tablet za den.
    V České republice populární více než 30 let vyráběné Pomazánkové máslo nebo Domácí pomazánkové máslo nahradily výrobky s názvem „Tradiční pomazánkové“ a podobnými označeními. ...


Přes 60800 receptů na jednom místě

    Akutní otravy hrozí zejména u malých dětí a mohou být velmi nebezpečné. Pokud dojde k otravě, ihned by měl být kontaktován lékař nebo toxikologické centrum, které doporučí další postup. Živočišné uhlí se sice nedá použít vždy - například jen málo váže vysoce ionizované soli železa, lithia, thalia, kyanidy, alkoholy (metanol, etanol), glykoly (etylenglykol - Fridex) a rozpouštědla obsahující ropné produkty. Zde je řešením spíše výplach žaludku - v řadě dalších případů ale podání několika tablet živočisného uhlí laikem zamezí rozvoji příznaků otravy, nebo alespoň průběh otravy zmírní. Proto všechny domácnosti s malými dětmi by měly být vybaveny alespoň jedním balením živočišného uhlí.
    Miluji vaření mobilní aplikace je jedna z nejobsáhlejších aplikací na českém trhu. Na nic nečekejte a stahujte nekonečnou zásobu receptů do vašeho mobilu!
    Živočišné uhlí nebo také aktivní uhlí (carbo activatus, carbo medicinalis, carbo adsorbens) se řadí mezi tzv. střevní adsorbencia. Živočišné uhlí je netoxické léčivo, které by mělo být první volbou při akutních průjmech způsobené dietní chybou nebo při méně závažných střevních infekcích způsobených viry a bakteriemi.
    Tablety živočišného uhlí se mají rozkousat a zapít sklenicí vody. Zejména u dětí je vhodné živočišné uhlí rozdrtit nebo jej nechat rozpadnout v malém množství vody. Vzniklou suspenzi je po vypití ještě nutno zapít sklenicí vody nebo hořkého čaje. Živočišné uhlí způsobuje černé zbarvení stolice.
    Podání živočišného uhlí dětem do 3 let se nedoporučuje. Pro ně je vhodnější alternativou látka diosmectit obsažená např. v sáčcích Smecta nebo Tammex Family.


Přidávat recepty mohou pouze přihlášení uživatelé.

    Vepřové sádlo je tuk živočišného původu, škvaří se ze hřbetního a plstního sádla vepřů. Vyrábí se průmyslově i v domácnostech, patří k nejvíce oblíbeným a používaným tukům. Vlastnosti sádla se moh...
    Při užívání živočišného uhlí s ostatními léčivy je nutné dodržovat interval v podání alespoň dvě hodiny. Živočišné uhlí může totiž snížit absorpci jiných důležitých léčiv z trávicího traktu. Ženy, které používají perorální hormonální antikoncepci, by se v období užívaní živočišného uhlí měly pojistit i jinou formou antikoncepce. Dokonce i současná konzumace zmrzliny nebo čokolády může snižovat absorpční schopnost živočisného uhlí.


Kvedlačka, 30 cm - Dřevovýroba Otradov

    Živočišné tuky většinou obsahují nenasycené mastné a trans mastné kyseliny, které mají negativní vlivy a účinky na lidský organismus. Výjimkou je lidskému zdraví prospěšný rybí tuk, který lidskému organismu dodává..." data-origin="<p><strong>Živočišné tuky, které jsou základní látkou buněk, zabezpečují ochranu organismu a jsou zásobárnou energie pochází ze zvířat. Typickým příkladem živočišných tuků jsou sádlo, rybí tuk nebo máslo.</strong></p> <p>Živočišné tuky většinou obsahují nenasycené mastné a trans mastné kyseliny, které mají negativní vlivy a účinky na lidský organismus. Výjimkou je lidskému zdraví prospěšný rybí tuk, který lidskému organismu dodává zdraví prospěšné nenasycené omega-3 mastné kyseliny.</p> <p>Potraviny, které obsahují vepřový, hovězí a mléčný tuk – především vepřové sádlo, husí sádlo, máslo, slanina, smetana, tučné sýry, tučná masa a tučné masné výrobky – by měly být do jídelníčku zařazovány co neméně. V těchto případech
    Léčba alergií spočívá v eliminaci spouštěče alergie a v podání léků proti alergii, která nemění přirozený dlouhodobý vývoj nemoci. Další možností léčby alergických…
    Rybí olej – tuk – by měl být vzhledem k obsahu látek, které jsou velmi důležité pro lidský organismus, pravidelnou částí stravy. V současné době se používá především jako potravinový dopln...
    Živočišné uhlí je povrchově aktivní látka, která se v trávicím ústrojí nevstřebává a váže na sebe střevní plyny, hnilobné produkty, bakterie, toxiny, různé toxické produkty metabolismu, léčiva a jiné chemické sloučeniny, které tímto inaktivuje. Mimo léčby průjmů se může používat při léčbě zánětu zažívacího traktu, nadýmání, nadměrného střevního kvašení, vředů v trávicím traktu atd.
    Akutní astma je těžký, život ohrožující astmatický stav, který může nastat u každého astmatika bez ohledu na stupeň závažnosti jeho astmatického onemocnění.


Stačí se přihlásit nebo registrovat

    Živočišné tuky většinou obsahují nenasycené mastné a trans mastné kyseliny, které mají negativní vlivy a účinky na lidský organismus. Výjimkou je lidskému zdraví prospěšný rybí tuk, který lidskému organismu...více A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z Husí sádlo Získává se škvařením sádla hus a je to tedy také tuk živočišného původu. Používá se při tepelné úpravě některých jídel, svojí typickou lahodnou příchutí například zjemní dušené červené zelí a dalš...
    Výskyt astmatu, stejně jako ostatních alergických onemocnění, výrazně stoupá. Za posledních 10 let došlo k dvojnásobnému vzestupu a počet astmatiků dále narůstá. Mezi astmatiky je…
    Živočišné tuky, které jsou základní látkou buněk, zabezpečují ochranu organismu a jsou zásobárnou energie pochází ze zvířat. Typickým příkladem živočišných tuků jsou sádlo, rybí tuk nebo máslo.
    Margarín se skládá převážně z tuků rostlinného původu, kterých obsahuje 80 až 90 %, mohou v něm být maximálně 3 % mléčného tuku.   Pojem margarín se obecně používá...
    U průjmů se pak dospělým podává 3000 – 3600 mg živočišného uhlí (10 –12 tablet) 3 – 4krát denně a dětem 1200 – 1500 mg živočišného uhlí (4 – 5 tablet) 4krát denně.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00