Jak na věc


ženské věznice světlá nad sázavou

Doplňky stravy pro léčbu vaginálních infekcí

    Chcete připravit pro svoji dceru krásný vstup do ženství? Připravíme pro vás rituál menarché. Chystáte svatbu a chtěla byste se na ni připravit jinak než tradiční dámskou jízdou, uděláme pro vás předsvatební rituál v podpůrném kruhu žen. Chcete zažít svatbu jinak, jako hluboký prožitek spojení dvou životů? Připravíme pro vás samotný svatební obřad, tak aby byl pro vás smysluplný a nezapomenutelný. Chystáte se na svůj první (či několikátý) porod a cítíte, že potřebujete načerpat sílu, zbavit se pochyb a najít v sobě odvahu? Vytvoříme pro vás předporodní rituál. Vytváříme rituály k mnoha různým příležitostem: K uctění mezníků v ženském životě: Rituál vstupu mezi ženy (první menstruace), Rituál vstupu mezi matky (předporodní), Rituály životní změny: Předsvatební i Svatební rituál. Pojmenování dítěte. Rituál rozchodu. Rituál vstupu mezi moudré ženy ( rituál menopauzy). Rituál rozloučení se zesnulým .....
    Gynekologické a ženské problémy je kategorie určena pro ženy a dívky, které trápí nejrůznější problémy, se kterými se v životě ženy můžete potkat. Patří k nim různé vaginální potíže, ale také klimakterium. V sortimentu proto naleznete doplňky stravy pro nejrůznější problematiku. Jak již bylo zmíněno i klimakterium nebo lidově “přechod” se řadí mezi gyneklogické a ženské problémy. Dále jsou v nabídce tabletky pro nejčastější vaginální onemocnění, které u žen vzniká. Jedná se o bakteriální vaginózu. Gynekologické a ženské problémy jistě nejsou nic příjemného, ale dají se celkem příjemnou cestou řešit a léčit.
    Od nepaměti se ženy scházely, aby si předávaly ženskou moudrost, aby se učily o ženské síle, o posvátnosti ženského těla a jeho cyklů. Aby v "ženském klanu" našly svoje kořeny, ze kterých můžou jako Ženy růst, kvést a přinášet plody do svého společenství.


Produkty pro ženy v období klimakteria

    6) Video z krátkého představení Ivany Megové na Večeru setkání 11 lektorů 5.3.2013 s názvem Cyklus ženy, cyklus Luny, cyklus Země. Žena je během svého života součástí mnoha ženských kruhů, životního, měsíčního, cyklu ročních období. Ne vždy si však uvědomuje jejich propojení. Ženské kruhy ("sester") nám ženám mohou pomoci prožitek všech cyklů zvědomit, přinést do života a prohloubit naše ženství. http://www.letacek.cz/blog/ivana-megova-zenske-kruhy-11
    Na našich kurzech navazujeme na tradici ženských kruhů, předávání ženské moudrosti a ženských rituálů, tak jak byly a dosud jsou praktikovány ve společnostech, kde ženství má váhu.
    Ženský kruh nám pomáhá být ve spojení se svými ženskými kvalitami jako je citlivost, hloubka, emoce a pochopit, že nemají menší hodnotu, než rozum, úspěch a výkon, které jsou především v naší společnosti ceněny.
    2) Povídání o dávné ženské moudrosti, natočené s Katkou Kramolišovou v Chrámu Bohyně v Praze.O tradici Bohyně a o tom, co přináší dnešním ženám. Ženská mysteria: moudrost cyklů, uctění první menstruace, jednota lásky a sexuality, celistvá žena v propojení čtyř tváří ženství: panny - milenky - matky - stařeny/moudré ženy. http://www.youtube.com/watch?v=7-bHVV9AaMU&feature=share&list=UULFSaNqk7MndKnRcZV0RilQ
    ( menarché - první menstruace, rituál pro nevěstu, svatební rituál, rituál pro nastávající matku, rituál moudrých žen - menopauzy, rituál rozchodu, a jiné ...)


Gynekologické a ženské problémy

    V pochvě žije v přirozených podmínkách několik druhů bakterií. Za normálních okolností se zde nachází nejvíce bakterie mléčného kvašení nebo tzv. laktobacily. Tyto bakterie produkují kyselinu mléčnou, která je pro oblast pochvy přirozená, podporuje udržení nízkého pH a snižuje tak riziko možných infekcí. Pokud se hladina pH zvýší může dojít k infekci a ke vzniku bakteriální vaginózy. Ta může vzniknout za různých okolností, jako je těsné prádlo, parfemované intimní mýdlo, nebo užívání antibiotik. Pak přichází na řadu doplňky stravy ze sekce gynekologické a ženské problémy. Vy se pak budete cítit opět pohodlně a svá.
    Ženský kruh je bezpečné místo, kde můžete otevřeně mluvit o tom, co jinde nemáte chuť, nebo odvahu otevřít. V kruhu žen se můžeme uvolnit a být opravdu samy sebou, dotknout se ženské moudrosti, která je v hloubce každé ženy.
    Ženský kruh je kruh sesterství, léčí vztahy mezi ženami, které vyrůstají ve světě, kde mezi ženami je často rivalita a soupeření. V ženské kruhu se ženy samy od sebe naučí být jedna druhé opravdovou oporou.
    Jak již byla řečeno do kategorie gynekologické a ženské problémy jsou zařazeny také doplňky pro ženy v období klimakteria. Je to období, kdy končí plodnost žen a vyhasíná jejich pohlavní cyklus. U každé ženy přichází v jiném věku, ale jedná se zcela přirozený jev. Doplňky jsou nehormonální, které byly vyvinuty na základě potřeb žen právě v tomto životním období. Díky jejich užívání se budete cítit v psychické pohodě a vyrovnanosti. Je důležité dodržovat doporučené denní množství.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00