Jak na věc


žebřiček nejlepšich univerzit ve velke británie

Vítejte na stránce TOP žebříčky

    Číst dál...PRAHA – Žebříček jednotlivých mužských vah na našich stránkách již naleznete. Po několikaměsíční pauze navíc také aktualizovaný. S ohledem na současné dění v ženském ringu ale není od věci přijít také nově s ratingem nejlepších boxerek napříč vahami.
    Na této stránce si může kdokoli vytvořit vlastní žebříček na jakékoli téma. Ostatní uživatelé pak mohou měnit výchozí pořadí svými hlasy, případně přidávat další položky do již vytvořených žebříčků. Chybí v žebříčku nejlepších hokejistů NHL Jaromír Jágr? Stačí ho tam přidat a ostatní uživatelé již pro něj mohou hlasovat. Fantazii se meze nekladou. Můžete si vytvořit žebříček nejlepších rockových skupin, nejlepších filmů, nejhorších válek nebo nejoblíbenějších aut.
    Číst dál...NAPOSLEDY AKTUALIZOVÁNO 12. SRPNA 2018 - Prohlédněte si žebříček Profiboxing.cz pro patnáctou váhovou divizi – polotěžkou váhu (do 175 liber/79,4 kg). Přidáváme i seznam světových šampionů WBC, WBA, WBO a IBF a tři nejlepší boxery ratingů jednotlivých federací.


Vytvoř si vlastní žebříček na jakékoli téma

    Číst dál...NAPOSLEDY AKTUALIZOVÁNO 12. SRPNA 2018 - Prohlédněte si žebříček Profiboxing.cz pro sedmnáctou váhovou divizi – těžkou váhu (nad 200 liber/90,7 kg). Přidáváme i seznam světových šampionů WBC, WBA, WBO a IBF a tři nejlepší boxery ratingů jednotlivých federací.
    Číst dál...NAPOSLEDY AKTUALIZOVÁNO 12. SRPNA 2018 - Prohlédněte si žebříček Profiboxing.cz pro šestnáctou váhovou divizi – křížovou váhu (do 200 liber/90,7 kg). Přidáváme i seznam světových šampionů WBC, WBA, WBO a IBF a tři nejlepší boxery ratingů jednotlivých federací.
    Číst dál...NAPOSLEDY AKTUALIZOVÁNO 12. SRPNA 2018 – Jak už je zvykem, na letní měsíce pro vás připravujeme vždy nějaké speciální čtení. Nejinak tomu je také během letošního července, srpna a září, kdy náš speciál startujeme právě dnes.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00