Jak na věc


štír znamení

Barevný hrnek III Lev - Padněte na kolena, přichází král

    Tyto děti již od narození vyzařují zvláštní klid a kouzlo. Na pohled vypadají silnější a vyvinutější než ostatní děti v jejich věku a svou sílu také dávají svému okolí patřičně najevo. V raném věku jsou velmi šikovnými manipulátory, takže by rodiče měli být na pozoru a občas dát najevo, kdo je tady pánem. Pokud se totiž ego dítěte ve znamení Štíra nedrží v patřičných mezích, zadělávají si rodiče na velmi těžké soužití v jeho pubertě.
    Štír je velmi citlivý v oblastech smrtelnosti člověka a zániku obecně. Neustálá vnitřní (často i nevědomá) konfrontace s těmito oblastmi má za následek puzení Štíra přesáhnout sebe sama a upsat se nějaké věci, která odpovídá nesmrtelnému duchovnímu ideálu. Osobnost a myšlenky Štíra tedy budou žít dál i po jeho smrti, a právě to je pro Štíry zásadní hnací silou. Právě z urputnosti Štírů se rodí myšlenky hodné vládců a dynamických hybatelů dění.
    Přípravek Triphala je kombinací tří ájurvédských bylin na účinnou detoxikaci organismu přírodní cestou. Blahodárné účinky směsi bylin Amalaki, Vibhitaki a Haritaki jsou známy už více než 5000 let. Tato kombinace působí velmi pozitivně na celý trávicí systém, nervovou soustavu a psychický stav. Aktivujte svůj imunitní systém směsí bylin Triphala a vyhněte se mnohým nemocem, které souvisí s oslabenou imunitou organismu. Zbavíte se také únavy, vyčerpání a stresu.


Hřib smrkový patří mezi nejpopulárnější hřiby u nás. V kuchyni z něj vykouzlíte skvělá jídla

    Až budete příště s nějakou skupinou lidí, vyvolejte diskusi o znameních zvěrokruhu. Zmiňte se o tom, že s trochou tréninku je snadné je rozeznat. Jestli na vás někdo upře hypnotický pohled a s nezlomnou sebedůvěrou prohlásí: "Neuhodneš, kdo jsem já," řekněte rozhodně: " Ty jsi Štír." Bude to možná poprvé, kdy uhne pohledem, ale jenom na chvíli, a rychle zase získá chladnou vyrovnanost, kterou se vyznačoval předtím, než jste ho odhalili. Pokud někdy potkáte upovídaného Štíra, jehož oči těkají, můžete ho označit za astrologickou výjimku stejně vzácnou jako pták dodo. Někteří lidé narození v listopadu mají v horoskopu silný planetární vliv způsobující neklid, ale vy se pokoušíte poznat typického Štíra. Nervózních typů je velmi málo. Některé další faktory při narození mohou ovlivnit povahu, ale jen mírně.
    Štír toho na sebe umí naložit opravdu mnoho. V tomto směru na sebe také klade větší nároky, než jiná znamení zvěrokruhu. Jde-li o nasazení pro věc, není žádné jiné znamení stejnou měrou jako Štír ochotno jít až po sebeobětování a sebezničení. Protože většina ostatních znamení má pragmatičtější myšlení nebo je zcela prostě zainteresována na svém osobním blahu, přinášejí Štírovi tyto sklony jen málo přátel.
    Přirozená povaha Štíra je rozpolcená: vedle své touhy po užívání pozemského života a jeho poznávání pomocí smyslů, vedle touhy po lpění na věcech a materiální stránce života v něm působí silná touha pro zapomenutí na sebe sama, touha po vysvobození a spáse. Ta často vede k tomu, že se Štíři zabývají duchovními a okultními tématy, případně fenoménem smrti.


Hřebíčkové mýdlo Siddhaleppa 60g

    Má charisma, které přitahuje. Bývá vyhledáván ženami, často jde i o pudovou přitažlivost. Je sebevědomý a hrdý, miluje upřímnost a dokáže ji druhému dát. Na druhou stranu je muž Štír popudlivý a nepříjemný, když se věci nedějí podle jeho plánu. Pokud mu ukřivdíte, nezapomene na to do smrti.
    Princ Charles, Marie Antoinetta, Pablo Picasso, Voltaire, Grace Kellyová, Miroslav Horníček, Pavel Trávníček, Petra Janů, Marta Kubišová, Karel Havlíček Borovský, Richard Burton, Fjodor Michajlovič Dostojevskij, Jodie Foster, Annie Girardotová, Demi Moore, Julia Roberts, Marie Rottrová, Nicolo Paganinni
    Všední život Štíra určují ideje, představy a ideály, což znamená, že Štír naráží ve vnějším světě na věci, které ho fascinují a upoutávají. Příčinou této hluboké vazby na věci a majetek, které jsou mimo něj a které se Štírovi zdají podstatnější a hodnotnější, než jeho vlastní zdraví, je to, že vlastní motivace znamení Štíra je zaměřena na zajištění přežití druhu. Štír tedy nechá stranou nebo dokonce obětuje někoho blízkého (a ve výjimečných případech i sebe), aby mohl přetrvat větší celek - rodina, společenství a třeba i rasa. Tato zásadní motivace pro přežití sebe sama ovlivňuje Štíra více než cokoli jiného.


Barevný hrnek III Střelec - Nenechám se polapit

    Podívejte se mu do očí. Mohou být zelené, modré, hnědé nebo černé, ale budou vás probodávat s hypnotickou intenzitou. Ve většině lidí vzbuzuje Štírův upřený pohled nervozitu nebo se cítí nesví. Budete muset zlomit toto kouzlo a první odvrátit zrak. Jinak nad vámi pokaždé vyhraje. Toto je spolehlivá identifikace osoby ovládané Plutem. Štíři do vás nemilosrdně zabodnou oči, jako kdyby pronikali do samotné vaší duše. Což dělají.
    Štíři mívají obvykle širší obličej a silný krk, bývají štíhlé vyšší postavy se širokými rameny. Charakteristický je pro ně pronikavý až uhrančivý pohled, který mnohé znejistí. Navenek působí velmi klidně a vyrovnaně.
    Štír se tradičně pokládá za krizové znamení zvěrokruhu. Jsou s ním spojovány procesy hlubokých proměn. Z výše napsaného vidíme, proč tomu tak je. Vazba na něco je důležitá, aby člověku propůjčila sílu věnovat veškerou svou energii právě nějaké konkrétní věci. Štír ovšem zápolí s tím, že dění v okolním světě se musí přizpůsobit představám, které se zrodily v jeho hlavě. To může vést k jednosměrnému myšlení, kdy se vylučuje všechno, co je odlišné od vytyčeného směru či představy. Tím nastává strnulost, která je klíčovou překážkou v osobnostním rozvoji znamení Štíra. Tato skutečnost může Štíra hnát do hektického a přehnaného užívání si života stejně tak, jako do nepřetržitého sledu osobních krizí a strachu z proměny myšlení.


Ovládá vás strach z budoucnosti? Připravujete se o přítomnost i krásné zážitky

    Někdy se lidé viditelně odtáhnou, když někdo řekne, že se narodil v listopadu, a zamumlají: "Ach, vy jste Štír!" buď s nelíčeným strachem, nebo s posvátnou úctou a respektem. Někdy se ozve i zahihňání, které se nepochybně týká legendární náruživosti Štírů. Ty však taková reakce na jejich znamení otravuje. Kdo by se jim také divil? Ale je přece pravda, že jsou bezohlední a nebezpeční, ne?
    Zrozenci Štíra bývají málokdy nemocní. Pokud je nějaká choroba skolí, jde obvykle o něco vážného, ale jeho vůle a životní síla mu pomáhají v těchto situacích bojovat. Tito lidé by se měli naučit odpočívat. Věnovat se relaxaci totiž považují za ztrátu času a také na to později doplácí.
    Je velmi emotivní a navenek působí záhadně. Podobně jako muži jsou i ženy tohoto znamení vášnivé a náruživé. Nejde však jen o tělo - svého muže dokáže Štírka milovat upřímně a věrně i v časech, které zrovna lásce nepřejí. Tyto ženy jsou rozenou oporou v náročných a krizových situacích. Štírky jsou spravedlivé a nesnášejí neupřímnost.
    V encyklopedii je Štír popsán jako noční pavoukovec, jenž napadá svou kořist a paralyzuje ji jedem, který do ní vstříkne dlouhým zakrouceným ocasem, který používá jak pro obranu, tak pro zničení protivníka. Jeho štípnutí je někdy osudné.


Barevný hrnek Štír - Spalují mě emoce

    V intimním životě jsou lidé ve znamení Štíra vynalézaví a chtějí stále zkoušet něco nového. I když jsou všeobecně označováni jako nestálé znamení, pro které je sex hnacím motorem, není tomu tak. Hnací silou je jejich potlačovaná vášeň a sex je pro ně hlavně vyjádřením citů. Štír bude vždy v páru ten dominantní.
    Harmonický vztah má Štír se Střelcem, Kozorohem, Rybou, Rakem, Pannou, Váhou i jiným Štírem, Beran a Blíženci mu příliš nesedí. Nerozumí si s Býkem, Lvem a Vodnářem.
    Dále jim naslouchejte, když hovoří. Jejich tón je sametově hebký a zastřený, nebo naopak úsečný, řeč je pomalá a rytmická, nebo rychlá a staccato, ale to, co řeknou, není nikdy skromné sebezapírání. Štír má totální ego. Ví, co je a co není, a nic, co si myslí kdokoliv jiný, toto vědomí nezmění. Urážky se od něj odrazí a komplimenty s ním nehnou ani o píď. Nepotřebuje nikoho, aby mu vykládal o jeho ctnostech a nectnostech. V nejlepším případě bude s vaším hodnocením chladně souhlasit; v nejhorším bude mít pochybnosti o vašich motivech.


Veroničin Blog: Jak nás ovlivnily tresty rodičů?

    Druhá stránka Štíra je často málo viditelná: velká citlivost a zranitelnost, strach ze slabosti a z odmítnutí. Protože jsou však Štíři už záhy ve svém životě konfrontováni s mimořádně zatěžujícími zkušenostmi, Štír zřídkakdy plně odhalí své city. Vždy má potřebu zůstat ve skrytu, nevykládat karty na stůl a chce mít situaci plně pod kontrolou.
    Kvalitní porcelánový hrnek české výroby. S vyobrazeným motivem znamení zvěrokruhu a sloganem vystihujícím Štíra. Ideální dárek, který potěší vaše blízké nebo i vás samotné. Hodí se na čaj i kávu. A skvěle se drží!
    Štír rád cestuje inkognito. Díky svému sebeovládání se mu to obvykle daří, ale existuje pár návodů, jak snáze odhalit jeho přestrojení o půlnoci i v poledne.
    důkladný, vážný, hluboce založený, má mnoho citů a vášně, emocionální, pudový; intenzivní, důrazný, pozorující, rozhodný, hrdý, trpělivý, houževnatý; odvážný, rozpolcený, konfliktní, protikladný, plný napětí, kontrolující, majetnický


Bioláda HRUŠKA BIO 230g Koldokol

    Protože se Štír často cítí vydán nespravedlnosti života a většinou brzy zakusí vlastní bezmoc, je pro něj důležitou motivací získat osobní nebo společenskou moc a tím i svou formu bezpečí. Tu obvykle nalézá u partnera, ale ani tady není situace růžová. Vazba Štíra na partnera je vášnivá a absolutní. Partnerovi nebo příteli Štír často vnucuje svoji představu, jaký by měl být. Životního druha si Štír idealizuje a později spíše miluje svou představu o partnerovi, než dotyčnou osobu jako takovou. To ale nebrání dlouhotrvajícím manželským vztahům Štíra, ovšem s tím, že kormidlo vztahu pevně svírá právě Štír. Všechny city Štíra jsou silné, vášnivé a absolutní. Když na něco zaměří své city, nestane se, že by to rychle opět změnil.
    - Na pozici zaměstnance vydrží jen tehdy, bude-li mít dostatek prostoru pro svůj vývoj a nápady. Za těchto podmínek bude oddaný své práci bez ohledu na přesčasy.
    Znamení Štíra je většinou spojováno se sexualitou, ovšem to není jeho jediná charakteristická stránka. Tito lidé bývají zpravidla idealisté, kteří se bijí za své názory a vyznávají pravdu jako vrchol svého žebříčku hodnot. Štíři jsou velmi houževnatí při zdolávání překážek. Jejich hnací silou je vášeň a touha a máloco je na cestě k vytyčenému cíli může zastavit. Mezi Štíry je hodně lidí zajímajících se o duchovno.


Barevný hrnek III Štír - Spalují mě emoce

    O všem, co Štír započne, má nějakou ideální představu či model, jemuž by chtěl přizpůsobit skutečnost. Přesně ví, jaké by něco mělo být, aby to bylo v pořádku. Podle stupně zralosti a roviny realizace se z něj může stát netolerantní, zarytý člověk, který lpí na ustrnulých názorech a který se uzavírá jakémukoli pohledu zvnějšku. V lepším případě se u Štíra rozvíjí silná, charismatická osobnost, která může mít pro druhé funkci vzoru a která je schopna proměnit krizové etapy ve vlastním životě i v životě druhých v něco tvořivého.
    Muži ve znamení Štíra se vyznačují zvláštním kouzlem, které vyzařují, aniž by se museli jakkoliv snažit. Nemusí jít ani o fyzickou krásu, kterou zaujmou okolí, charisma mají zkrátka v sobě. I když navenek působí velmi vyrovnaně, dokážou se během okamžiku změnit v chrlící sopku, pokud se někdo odváží nesouhlasit s jejich pravdou. Tito muži jsou také velice hraví a nemají rádi stereotyp, hlavně co se týče vztahů a sexu.
    Ženy ve znamení Štíra jsou velmi přitažlivé nejen fyzickou krásou, ale hlavně smyslností a uhrančivým pohledem. Jsou zásadové, ale i tvrdohlavé a neústupné. Když se žena – Štír zamiluje, zcela se odevzdá partnerovi, bez ohledu na to, co si myslí okolí. Obvykle si vybírá mladší partnery s velkou životní a sexuální energií. Tyto vztahy jsou pouze krátkodobé, a jak rychlé bylo vzplanutí, tak rychlé je také ochladnutí jejích citů i zájmu, pokud zjistí, že vedle sebe nemá rovnocenného partnera.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00