Jak na věc


šestnáct států severní amerika

Rodinná cyklistická dovolená v Rakousku

    Správná velikost bicyklu je pro dítě velmi důležitá. Zvláště, když se jezdit teprve učí. Rozhodně nedávejte dítě na výrazně větší stroj, než odpovídá jeho výšce. Mohlo by se začít bát jezdit a pokud patříte mezi zapálené cyklisty, přišli byste o parťáka na vyjížďky.
    Tato jízdní kola patří mezi základní dětské dopravní prostředky společně s velikostmi 12, 18 a 24 palců. Odborníci doporučují tyto velikosti nepřeskakovat a postupně nechat "růst" bicykl s dítětem.
    Dětská kola velikosti 16 palců jsou pro děti, které ještě nechodí do školy. Nebo ještě lépe podle výšky jsou určena pro děti asi 100 až 110 centimetrů vysoké, věkem obvykle mezi 4 až 5 roky.
    Značek je celá řada, od velmi levných supermarketových, až po slovutné značky, na kterých jezdí i dospělí. Nezřídka pak mívá dítě stejnou značku, jako máma s tátou a ježdění ho i díky tomu může víc bavit. Příkladem je kvalitní značka Specialized, nebo hodně prodávaná kola Author, či Olpran. 
    Pro malé děti, které ještě nechodí do školy je skvělým dárkem bicykl velikosti 16 palců, pro mnohé děti je to první kolo, na kterém budou jezdit. Vybírejte pečlivě!


Leader Fox – nejoblíbenější dětská kola sezóny 2015

    Šestnáctipalcová kola jsou pro děti od 4-5 let, pro mnoho dětí je to první kolo, na kterém budou jezdit a učit se. Dopřejte jim kvalitu, máme tipy na dětská kola za slušné ceny.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00