Jak na věc


šestnáct států severní amerika

Jižní Morava – země zaslíbená pro rodinné cyklistické výlety

    Šestnáctipalcová kola jsou pro děti od 4-5 let, pro mnoho dětí je to první kolo, na kterém budou jezdit a učit se. Dopřejte jim kvalitu, máme tipy na dětská kola za slušné ceny.
    Správná velikost bicyklu je pro dítě velmi důležitá. Zvláště, když se jezdit teprve učí. Rozhodně nedávejte dítě na výrazně větší stroj, než odpovídá jeho výšce. Mohlo by se začít bát jezdit a pokud patříte mezi zapálené cyklisty, přišli byste o parťáka na vyjížďky.
    Dětská kola velikosti 16 palců jsou pro děti, které ještě nechodí do školy. Nebo ještě lépe podle výšky jsou určena pro děti asi 100 až 110 centimetrů vysoké, věkem obvykle mezi 4 až 5 roky.
    Pro malé děti, které ještě nechodí do školy je skvělým dárkem bicykl velikosti 16 palců, pro mnohé děti je to první kolo, na kterém budou jezdit. Vybírejte pečlivě!
    Tato jízdní kola patří mezi základní dětské dopravní prostředky společně s velikostmi 12, 18 a 24 palců. Odborníci doporučují tyto velikosti nepřeskakovat a postupně nechat "růst" bicykl s dítětem.


Tipy na nejlepší dětská kola velikosti 16''

    Značek je celá řada, od velmi levných supermarketových, až po slovutné značky, na kterých jezdí i dospělí. Nezřídka pak mívá dítě stejnou značku, jako máma s tátou a ježdění ho i díky tomu může víc bavit. Příkladem je kvalitní značka Specialized, nebo hodně prodávaná kola Author, či Olpran. 

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
8522
cache: 0024:00:00