Jak na věc


šamanské léčení víkend

ŠAMANSKÉ BUBNY A BONGA - Jan Filip - věštec

    Tato meditace byla inspirována potřebou krátkého, uzemňujícího, šamanského prožitku pro každodenní použití. Tato meditace zahrnuje dýchání, tranzovní tanec, šamanskou cestu a klidovou část a poskytuje prostor pro transformaci na všech úrovních fyzického cvičení, léčení a integrace v rámci vlastní spirituální praxe. Doporučuje se šátek na oči.
    - Jan Filip - věštec, diagnostik, bylinkář, terapeutvýklad karet a run, diagnostika zdravotního stavu, bylinkářství, všeobecná magienavštivte můj E-Shop s talismany a amuletynavštivte můj E-Shop s magickými předmětyobjednejte se na výklad karet a runpřečtěte si mé články, publikované v tiskuzjistěte, jaká runa Vám byla dána do vínku
     Se zavřenýma očima nechte své tělo se vyjádřit. Podívejte se do sebe a důvěřujte svému tělu v jakémkoliv pohybu, který chce udělat. Pouze následujte náznaky, které vám tělo dává, když opravdu posloucháte. T9m, že se necháte vést svým tělem do pohybu, můžete vyléčit stará traumata a znovu získat hbitost a zbavit se stagance a zaseklých emocí.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00