Jak na věc


řidičský průkaz cena

Vrácení řidičského oprávnění a řidičského průkazu po zákazu řízení.

    Oprávnění řídit motocykly s postranním vozíkem nebo bez něj do výkonu max 35 kW s poměrem výkon/hmotnost do 0,2 kW/kg. Výuka a výcvik je veden formou individuálního studijního plánu na motocyklu HONDA 500 ccm. 
    Pokud držení ŘO skupiny A1, (A) je kratší než 2 roky. Výcvik v rozsahu 7 hodin praktické jízdy na motocyklu HONDA 500, (Suzuki 650). Celá zkouška z testu a praktické jízdy. 
    Řidičské oprávnění skupiny A2 opravňuje k řízení těchto vozidel: 1. motocykly s postranním vozíkem nebo bez něj s výkonem motoru nejvýše 35 kW a s poměrem výkonu/hmotnosti nejvýše 0,2 kW/kg, které nebyly upraveny z motocyklu s více než dvojnásobným výkonem, 2. opravňuje také k řízení vozidel zařazených do skupiny A1.


5 situací, ve kterých nepojištěné auto vyjde draze

    Albania, Algeria, Argentina, Australia, Austria, Bangladesh, Barbados, Belgium, Benin, Botswana, Bulgaria, Burkina Faso, Cambodia, Canada, Central African Republic, Chile, Congo, Côte d'Ivoire, Cuba, Cyprus, Czech Republic, Democratic Republic of the Congo, Denmark, Dominican Republic, Ecuador, Egypt, Fiji, Finland, France, Georgia, Ghana, Greece, Guatemala, Haiti, Holy See, Hungary, Iceland, India, Ireland, Israel, Italy, Jamaica, Japan, Jordan, Kyrgyzstan, Lao People's Democratic Republic, Lebanon, Lesotho, Luxembourg, Madagascar, Malawi, Malaysia, Mali, Malta, Monaco, Montenegro, Morocco, Namibia, Netherlands, New Zealand, Niger, Nigeria, Norway, Papua New Guinea, Paraguay, Peru, Philippines, Poland, Portugal, Republic of Korea, Romania, Russian Federation, Rwanda, San Marino, Senegal, Serbia, Sierra Leone, Singapore, Slovakia, South Africa, Spain, Sri Lanka, Sweden, Syrian Arab Republic, Thailand, Togo, Trinidad and Tobago, Tunisia, Turkey, Uganda, United Arab Emirates, United King
    Oprávnění řídit motocykly s postranním vozíkem nebo bez něj bez omezení výkonu a tříkolová motorová vozidla s výkonem větším než 15 kW. Výuka a výcvik je veden formou individuálního studijního plánu na motocyklu SUZUKI 650 ccm.
    Řidičské oprávnění skupiny A opravňuje k řízení těchto vozidel: 1. motocykly s postranním vozíkem nebo bez něj, 2. tříkolová motorová vozidla s výkonem převyšujícím 15 kW, 3. opravňuje také k řízení vozidel zařazených do skupin A1 a A2, 4. čtyřkolových vozidel o výkonu motoru do 15 kW a hmotnosti v nenaloženém stavu do 400 kg.
    Nabízíme možnost výcviku a následného získání řidičského průkazu na motorku. Řidičský průkaz skupiny A zahrnuje motocykly a mopedy různých typů. Ať už si vyberete jakýkoliv z řidičských průkazů A, budete moci řídit některý z mnoha druhů mopedů, motocyklů a tříkolek. Prohlédněte si fotogalerii naší pražské autoškoly a způsob, jakým výcvik probíhá. V případě o přeškolení řidičů jsme Vám také k dispozici.


Nehoda v ulici Oldřichovská v obci Hrádek nad Nisou okres Liberec

    Mezinárodní řidičský průkaz je nutné mít vždy při řízení mimo státy EU; v EU, Švýcarsku, Norsku a Lichtenštejnsku ho není nutné mít při sobě, pokud vlastníte poslední verzi českého řidičského průkazu (velikost platební karty s logem EU v levém horním rohu).
    Mezinárodní řidičský průkaz se vydává žadateli, který je držitelem řidičského oprávnění. Žádost o mezinárodní ŘP, včetně jeho převzetí lze učinit pouze osobně na úřadě s rozšířenou působností. Zastupitelnost je nepřípustná.
    Řidičský průkaz skupiny C+E opravňuje k řízení soupravy motorových vozidel tvořené nákladním automobilem a přívěsem nebo návěsem bez omezení hmotnosti soupravy (tj. kamion s přívěsem nebo návěsem).
    Oprávnění řídit lehké motocykly o objemu válců do 125 ccm a o výkonu nejvýše 11 kW a tříkolová motorová vozidla o výkonu max. 15 KW. Výuka a výcvik je veden formou individuálního studijního plánu na motocyklu CHOPPER125 ccm. 
    Řidičský průkaz skupiny B+E opravňuje k řízení soupravy motorových vozidel tvořené osobním automobilem a přívěsem o celkové hmotnosti nad 750 kg a jízdní soupravy, která nespadá pod skupinu B.


Test pravidel silničního provozu

    Podmínka:                                                                                                                            Držitel ŘO skupiny A2 nejméně 2 roky, dvě výcvikové hodiny na motocyklu SUZUKI 650. Doplňovací zkouška pouze z praktické jízdy.
    Poctivě dodržujeme výuku a výcvik! VŠECHNY UVEDENÉ CENY JSOU KONEČNÉ. Zahrnují kompletní teoretickou výuku a praktický výcvik včetně závěrečné zkoušky, kurzu první pomoci, učebnice, CD a DPH. Samozřejmostí je možnost splátek bez navýšení. Při registraci nutná minimální záloha 5.000,- Kč (možno platit hotově, kartou, převodem, Benefit body, Flexipassy a podobně)
    Dnešní trh nabízí nepřeberné množství různých pneumatik, ovšem ne všechny jsou prověřené a kvalitní. Co se stane, když chcete za každou cenu ušetřit a koupíte ty nejlevnější? Jaký je v nich rozdíl, a opravdu se ty levné vyplatí?
    Zatoužili jste po modernějším automobilu? Automobilové firmy každoročně chrlí nové a nové vozy, které mají za cíl udělat řidičovu jízdu co nejpohodlnější. Ovšem ne každý má na to, aby si nové auto zaplatil z úspor, tudíž někteří volí leasingové financování. V tomto článku se zaměříme na výhody a nevýhody operativního leasingu.


Jaká je platnost mezinárodního řidičského průkazu?

    Dle přílohy 7 Úmluvy o silničním provozu (Vídeň, 1968) platí tři roky ode dne vydání na území všech států, které jsou signatáři této úmluvy podle přílohy 10 Úmluvy o silničním provozu (Ženeva, 1949) platí jeden rok ode dne vydání na území všech států, které jsou signatáři této úmluvy. Mezinárodní řidičské průkazy, neplatí na území státu jejich vydání a neslouží jako náhrada řidičského průkazu, nýbrž jako jeho úřední překlad.
    Oprávnění řídit pouze tříkolová motorová vozidla s výkonem větším než 15 kW. Výuka a výcvik je veden formou individuálního studijního plánu na motocyklu SUZUKI 650 ccm. Po dosažení věku 24 let bude automaticky příslušným úřadem rozšířeno na řízení motocyklu s postranním vozíkem nebo bez něj bez omezení výkonu.
    Oprávnění řídit motocykl, moped, tříkolové motorové vozidlo s maximální konstrukční rychlostí do 45 km/h a čtyřkolové vozidlo s maximální konstrukční rychlostí 45 km/h a hmotností 350 kg. Výuka a výcvik je veden formou individuálního studijního plánu na motocyklu CHOPPER 125 ccm.
    Řidičský průkaz skupiny D opravňuje k řízení motorových vozidel pro přepravu osob, která mají více než 8 míst k sezení, kromě místa řidiče. K tomuto motorovému vozidlu smí být připojeno přípojné vozidlo, jehož maximální přípustná hmotnost nepřevyšuje 750 kg.


Proč investovat do kvalitních pneumatik, a vyhnout se levným náhražkám

    Podmínka:                                                                                                                              Držitel ŘO skupiny A1 nejméně 2 roky, dvě výcvikové hodiny na motocyklu HONDA 500.              Doplňovací zkouška pouze z praktické jízdy.
    Řidičský průkaz skupiny C opravňuje k řízení motorových vozidel o celkové hmotnosti přesahující 3500 kg, pokud nejsou určena k přepravě osob. K tomuto motorovému vozidlu smí být připojeno přípojné vozidlo, jehož maximální přípustná hmotnost nepřevyšuje 750 kg.
    Oprávnění řídit motocykly s postranním vozíkem nebo bez něj bez omezení výkonu a tříkolová motorová vozidla s výkonem větším než 15 kW.Výuka a výcvik je veden formou individuálního studijního plánu na motocyklu SUZUKI 650 ccm. Doba trvání výuky a výcviku od zahájení do tří týdnů. ZK je ovlivněna přidělením termínu od Magistrátu Praha. 
    Od 10.1.2019 12:55 do 13:55 v ulici Oldřichovská v obci Hrádek nad Nisou okres Liberec nehoda probíhá vyšetřování nehody 2x OA bez zraněníUdálostí jsou ovlivněny oba dva směry
    Cena nezahrnuje poplatek Magistrátu hl. m. Prahy za provedení závěrečné zkoušky z odborné způsobilosti (700 Kč). Dále poplatky Magistrátu při opakování zkoušek (písemný test: 100 Kč, údržba vozidla: 200 Kč, jízda: 400 Kč).


Magazín o autech, sportu a cestování

    Řidičský průkaz skupiny B opravňuje k řízení motorových vozidel do celkové hmotnosti 3,5 tuny a max. počtu 8 pasažérů plus řidič (případně s přívěsem do 750 kg). Dále opravňuje k řízení traktorů a samojízdných pracovních strojů o maximální přípustné hmotnosti do 3,5 tuny.
    Často se nás ptáte, kde je třeba mezinárodní řidičský průkaz. Rozhodli jsme se zjistit nejen v jakých státech je třeba nebo kde je doporučován, ale jak si ho zařídit.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00