Jak na věc


říčanský kurýr ceník inzerce

Komentáře k Říčanský potok 1 rybník Vodice – 411 072

    Nabízíme vám možnost prezentace na webových stránkách elektronické verze Kurýru www.kuryr-ricany.cz za zaváděcí ceny. Průměrná čtenost Kurýru na webu je 1000 - 1500 unikátních návštěvníků měsíčně a má stále vzrůstající tendenci. Slevy uvedené v ceníku je možné kumulovat.
    Restaurace se nachází v nově vybudovaném zimním stadionu Merkur Ice Arena, který naleznete v místě původního říčanského kluziště ve Škroupově ulici. V naší restauraci oceníte nejen jedinečný výhled na ledovou plochu s širokou škálou sportovců všech věkových kategorií, ale především moderní a čistý interiér v nekuřáckém prostředí. Očekávejte u nás vynikající českou kuchyni, milou a pozornou obsluhu a především pečlivě ošetřovaný nepasterizovaný plzeňský ležák čepovaný z měděných tanků umístěných přímo v restauraci.
    Vydavatel: Mediální a komunikační servis Říčany, o.p.s., Masarykovo nám. 83/1, 251 01, Říčany, IČ 24129534. Řídí redakční rada. Zákon č. 46/2000 Sb. MK ČR E 12692.


Informace pro inzerenty do říčanského kurýru

    Rybník Vodice spadá pod středočeské mimopstruhové revíry, revír Říčanský potok 1 a nachází se na kraji obce Uhříněves. Pod rybníkem je pak menší revír rybník Nadýmač. Na jaře 2014 se stal rybník hojně navštěvovaný, jelikož na železničním násypu nad rybníkem spáchala sebevraždu zpěvačka Iveta Bartošová. Vodice má rozlohu 1,7ha a byl v roce 2010 kompletně odbahněn a rekonstruován. Byly postaveny nové břehy, vysypána hráz, postaven chodník a lavičky. Na Vodici se dá ulovit kapr, cejn, lín, karas, plotice a perlín, štika a candát. Na celém revíru je stanovena míra kapra na 40 cm, lína na 30 cm, amura na 60 cm, štiky 60 cm a sumce 90 cm. Kapr nad 70 cm (včetně), lín nad 45 cm (včetně) a cejn nad 45 cm (včetně) se musí bez prodlení a s maximální šetrností vrátit zpět do rybářského revíru, kde byl uloven. Denní úlovek lína je omezen na maximálně 4 ks. Břehy jsou upravené. Neloví se z poloostrova oddělujícího přítok od zadní části rybníku. Díky poloostrovu je po straně od železnice mělký úsek
    Pojedete po hlavní silnici po ulici Přátelství v Uhříněvsi. Projedete kolem náměstí a před zatáčkou odbočíte doprava do vedlejší ulice a po 200 metrech doleva do ulice za Nadýmačem. Dojedete k hrázi rybníka Nadýmač, který je také revír. Vyrazíte kolem břehu proti proudu a půjdete stále kolem vody až dorazíte k sádkám MO ČRS Uhříněves. Nad sádkami je rybník Vodice.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00