Jak na věc


řádu strážců koruny a meče

,,Každý z nás je jedinečný, naší vášní je tuto jedinečnost zachytit."

    Rada ČRo se rozhodla na svých webových stránkách zveřejňovat stížnosti a podněty posluchačů ČRo a následné odpovědi. V souladu se svými usneseními č. 55/6 a 11/10 nebude reagovat na stížnosti, které nejsou plně identifikovány, tak jak to ukládá zákon o svobodném přístupu k informacím č. 106/1999 Sb., v platném znění.Vzhledem k ochraně osobních údajů zveřejňujeme pouze jméno tazatele a obce trvalého bydliště.
    Členem Rady ČRo byl zvolen 19. března 2008, mandát mu vypršel 19. března 2014. Bývalý předseda Rady Českého rozhlasu (od 26. dubna 2012 do vypršení mandátu).
    Členem Rady Českého rozhlasu byl od 13. února 2002 do 13. února 2008 (1. funkční období) a od 13. března 2008 do 13. března 2014 (2. funkční období). Od 26. 4. 2012 do vypršení mandátu byl místopředsedou Rady ČRo.
    Členem Rady Českého rozhlasu od 26. února 1997 do 31. března 1999, předsedou od 1. dubna 1999 do 29. června 2004, řízením Rady ČRo pověřen od 26. února 2006 do 2. května 2006, členem od 3. května 2006 do 25. února 2008.
    Členem Rady Českého rozhlasu od 26. února 2002 do 24. září 2002, místopředsedou a tiskovým mluvčím od 25. září 2002 do 29. června 2004, předseda Rady ČRo od 30. června 2004 do 26. února 2006.
    Členem Rady Českého rozhlasu od 14. dubna 1999 do 24. září 2002, místopředsedou od 25. září 2002 do 29. června 2004, místopředsedou a tiskovým mluvčím od 30. června 2004 do 26. února 2006.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
8356
cache: 0024:00:00