Jak na věc


čihák brandejský co to je čučkař

Proč si pro deratizaci vybrat právě nás?

    Jsme si vědomi, že při zjištění přítomnosti škůdců, je potřeba co nejrychleji jednat. Proto jsou vám naše služby dostupné kdykoliv. Veškeré práce provádíme do 48 hodin, vše záleží na individuální domluvě. Nejste si jistí, zda se u vás škůdci nacházejí? Neváhejte nás kontaktovat, na dotazy vám rádi odpovíme. Běžně dojíždíme i na delší vzdálenosti po Čechách, zejména pak při deratizacích v Plzeňském, Karlovarském a Ústeckém kraji.
    Nutnost deratizace domu nebo bytu nebývá pro jejich majitele příjemným zážitkem. Proto se vám snažíme tuto zkušenost maximálně zpříjemnit. Klienti se často obávají reakce okolí. My vám proto garantujeme absolutní diskrétnost při jednání.
    Jsme SPECIALIZOVANÁ deratizační firma zaměřená na likvidaci škodlivého a obtížného hmyzu, hubení škodlivých hlodavců, plísní a škodlivých mikroorganismů.
    Jsme SPECIALIZOVANÁ deratizační firma zaměřená na likvidaci škodlivého a obtížného hmyzu, hubení škodlivých hlodavců, plísní a škodlivých mikroorganismů v malém i velkém rozsahu.
    Škůdce likvidujeme systematicky a důkladně - klademe důraz na jejich úplné vyhubení. S námi se návratu škůdců nemusíte obávat. Našim klientům poskytujeme rozmanitý servis. Nabízíme deratizace objektů (hubení hlodavců), dezinsekce (hubení hmyzu) i celkové asanace – tedy zlepšení hygienických podmínek.


Libor Čihák - Deratizace, dezinsekce, dezinfekce

    Naše firma existuje již od roku 1990, na trhu působíme tedy více než 25 let. Za tu dobu jsme měli možnost spolupracovat s množstvím klientů. Tyto zkušenosti nás neustále posouvají dál, a proto neustále zlepšujeme a zkvalitňujeme poskytovaný servis.Jsme členy sdružení DDD* ČR a CEPA Confederation of European. Zajišťujeme zpracování podkladů a smluv dle požadavku HACCP pro zdravotně technický servis DDD*.
    ZAJÍMAVOSTI: Podívejte se, jak snadno se může potkan dostat do Vaší toaletyŠkody na dřevech a zdivu budov od dževokazných hub a hmyzuSeznamte se s živočichy, kteří sdílejí domácnost s vámi!Bowie loví potkánka na zahradě
    Ať už se trápíte s hlodavci, hmyzem, či vás obtěžují nechtěné bakterie a plísně – poradíme si se vším. Specializujeme se na deratizace (likvidace škodlivých hlodavců) a dezinsekce (likvidace škodlivého hmyzu) těchto škůdců:

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00