Jak na věc


čištění komínů

AUTOGLYM Odstraňovač asfaltu ITR325

    Omlouváme se, ale z technických důvodů nejsme momentálně schopni do odvolání provádět mytí karoserií a motorů. V případě požadavku vám vůz umyjeme v myčce. Všechny ostatní služby jsou beze změn.
    – vše připravit k vyčištění, tzn.: – odstranit z plochy co se nečistí (polštáře, koše, přezuvky, šanony atd.) – zajistit přístup k teplé vodě kde je možné natáčet do kyblíku o objemu 10 litrů – zajistit přístup k el. proudu-zásuvky
    Na čištění koberců a čalounění používáme výhradně profesionální extraktory od firmy KÄRCHER, Prochem, Santoemma a Rotovac společně s nejúčinnějšími čistidly britské značky Prochem. Jen tato kombinace (a zkušenosti) zaručí kvalitní odstranění skrv a nečistot z Vašeho koberce nebo čalouněného nábytku. Veškeré prostředky jsou velmi šetrné pro okolí, zajistí odstranění až 99 % bakterií, roztočů a alergenů.  Více…
    Pozor! Překrytí těchto nečistot ochranou by způsobilo jejich dlouhodobé usazení v laku a neodvratné poškození, proto doporučujeme použít naši speciální čistící plastelínu v spojitosti s lubrikantem Autoglym Rapid Detailer RD500 nebo Meguiars Quick Detailer A3316.


MEGUIARS Heavy Duty Bug & Tar Remover - Pěnový odstraňovač hmyzu a asfaltu

    Provádíme profesionální čištění exteriéru i interiéru vozidel šetrnou metodou. Taky máte rádi ten pocit, sednout si do nového auta? Užijte si ho znovu. Nemusíte mít zrovna děti rozhazující brambůrky nebo nepořádného pejska. Na interiéru se promítne i sem tam zapálená cigareta, boty od soli nebo že z domu vyrážíte už v montérkách.
    V kobercích žije velké množství roztočů a jiných mikroorganismů, které se vám společně s prachem usazují na plicích. Samotní roztoči lidem neškodí. Škodí nám jejich mikroskopické výkaly obsahující silné alergeny.
    Čištění koberců patentním systémem ROTOVAC je nejmodernější systém čištění koberců, patří mezi unikátní technologie z hlediska účinnosti hloubkového strojového čištění koberců.  Tento způsob čištění je nejúčinnější metodou vůbec a je již považován za renovaci koberců. Aplikováním tohoto systému dochází k narovnání vlákna v celé jeho délce, odstranění zašlapaných nečistot a nejvyšší možné redukci tzv. cestiček a vyšlapaných míst, přechodů v kobercích a lokálních hlubinných nečistot.


SOFT99 Iron Terminator Odstraňovač polétavé rzi se štětcem

    Po příjezdu projdeme čištěné prostory, vyhodnotíme situaci pro správné použití našich prostředků, jako je měření PH koberce, identifikace kobercového vlákna a připravíme koberce k vyčištění hloubkovým vysátím profesionálním vysavačem. Následuje extrakční čištění, což je metoda, kdy je horká voda s čistícím mediem vháněná přímo do koberce a následně znovu vysávána. U čalounění máte možnost zvolit metodu čištění s nízkou vlhkostí, kdy bude vaše pohovka během 20 minut, maximálně hodiny kompletně suchá a připravená k použivání. Extrakční metoda je účinná a šetrná vůči kobercovému vláknu. Pokud ovšem máte koberce silně znečištěny, doporučujeme Rotovac system,  který zajistí dosažení nejlepšího možného výsledku. Při silnějším znečištění aplikujeme v tlakovém rozprašovači další čistidla a aditiva dle potřeby od renomované britské značky Prochem, které pomohou správně a šetrně uvolnit nečistoty. Naše čistidla neobsahují žádné bělící přípravky ani optické zesvětlovače. Na vlněné a citlivé kober
    <img src=“http://toplist.cz/dot.asp?id=923510″ border=“0″ alt=“TOPlist“ width=“1″ height=“1″ />


Řízené odstranění zápachu z koberců nebo čalounění

    Firma Wismont, s.r.o. čištění koberců Praha poskytuje odborné a profesionální služby v oblasti čištění koberců a čalounění. Před samotným čištění koberců prostor důkladně vysáváme profesionálním dvoumotorovým vysavačem Lindhaus RX s klepačem, disponujícím vysokým sacím výkonem a kvalitní pětistupňovou filtrací. Čištění koberců, čalounění a pohovek provádíme extrakčním způsobem nebo systémem Rotovac. Kromě nečistot odstraníme maximální množství virů a bakterií, neutralizace pachů, dezodorace koberců-provonění, impregnace koberců a čalounění, čištění citlivých materiálů včetně hedvábných a viskozních koberců. Dále poskytujeme čištění a renovace podlah (mramor, žula, pískovec, dlažba, PVC, marmoleum, vinyl atd) + ošetření protiskluznou impregnací, penetrace, polyuretanové nátěry, apod. Díky aplikaci nejnovějších technologií a postupů dosahujeme maximálních možných výsledků. Čištění koberců provádíme v regionech Praha a Středočeský kraj.  Čištění a renovace podlah a tvrdých povrchů jako  P
    Určitě nám dáte za pravdu, že pokud koberec nebo sedací souprava po vyčištění příjemně voní, je to pro zákazníka příjemný vjem. Tohoto výsledku lze dosáhnout jednoduchou aplikací speciálního aditiva-deodorantu, což je operace, kdy se přípravek aplikuje do připravného roztoku přímo do extraktoru. Důležitým kritériem je použití kvalitního deodorantu, který zajistí příjemnou vůni a je určen přímo na extrakční čištění koberců, tzn. koncentrovaný deodorant s osvěžující vůní, speciálně vyvinutý pro použití na koberce a textilie.
    Čištění automobilů v myčce je pohodlné a rychlé. Ruční mytí aut a leštění je ale výrazně šetrnější a prodlužuje životnost automobilu. Kvalita laku má vliv nejen na vzhled, ale i funkčnost vozu. Zdravý lak karoserii chrání před korozí. 
    Pro stanovení konkrétní ceny úklidových služeb nám zašlete tento krátký formulář. Čím více informací nám poskytnete, tím přesnější cenu můžeme určit. Pole označená hvězdičkou jsou povinná.


Postup čištění koberců a čalounění s nízkou vlhkostí

    Pro rychlou objednávku našich služeb – čištění koberců, čalounění, sedačky, mytí oken, renovaci podlah –  volejte na číslo 603 276 715 nebo přes náš objednávkový formulář, kde si s námi dohodnete čas a termín, který Vám nejvíce vyhovuje. Vaše spokojenost je pro nás vším. Více…
    Kdo jsme?Úklidová firma Uklizený dům nabízí profesionální úklidové služby. Realizační tým úklidové firmy disponuje mnohaletými zkušenostmi z oboru a ví, že zákazníci očekávají perfektní výsledky.
    Cena se liší pode toho, o jaké čištění máte zájem, v jakém rozsahu, stupně znečištění. Orientační ceny naleznete v našem ceníku čištění vozidel. Pro konkrétní nabídku na míru nám prosím napište.


Rotační čistění koberců - Novinky

    Čištění koberců je možné provést několika způsoby – extrakční metodou profesionálními stroji značky Kärcher, Santoemma a Prochem, v případě potřeby i s ohřevem (dle materiálu), což je metoda založena na bázi horké vody, která je vháněna s čistícím médiem do vlasu koberce a zpětně vysávána do sběrného tanku. Další variantou čištění koberců je Rotovac system, tento způsob čištění je nejúčinnější metodou vůbec a je již považován za renovaci koberců. Díky unikátnímu systému, vysokým otáčkám, nástřikem, kartáčováním a tím vznikajících turbulencí vyčistí vlas koberce po celé jeho délce, redukuje vyšlapané trasy a „cestičky“.  Čistící prostředky, které naše firma využívá, jsou certifikované výrobky britské značky Prochem s nízkou hranicí PH, které zanechají koberce a čalounění hebké a vláčné. Vše vyčistíme důkladně a s maximální péčí. Termíny přizpůsobíme Vašim potřebám. Naši zaměstnanci procházejí důkladným školením o výrobě a druhů koberců, stylů čištění a aplikací prostře
    Čištění koberců, čalounění a další služby si můžete objednat již od 15 Kč/m2. Naše kvalitní služby si může dovolit opravdu každý. Objednávky doporučujeme učinit alespoň týden dopředu abychom Vám dokázali vyjít maximálně vstříc s časy příjezdu dle Vašich potřeb. Navíc poskytujeme slevu 10 % pro naše stálé zákazníky. Více…
    Rotační čištění je vhodné nejen pro koberce, ale také pro sedací soupravy, křesla, židle, matrace, ale také pevné podlahy. Rotačním čištěním odstraníme i velmi silné znečištění koberců. Stroje pro rotační čištění jsou ideální pro vysokozátěžové koberce. Pro práci s těmito čistícími stroji máme speciálně vyškolený personál, který vám bude k dispozici. Pracujeme i o víkendech a to bez příplatků!


AUTOGLYM Rapid Detailer a lubrikant RD500

    Úklidová firma Complete Service pracuje s moderními čistícími stroji ROTOWASH pro velmi efektivní čištění koberců a čalounění. Speciální rotační čištění koberců a podlah je extrémně účinné. Pracuje na bázi mokrého čištění, s tím, že stroj koberce rovnou vysušuje. Speciální vyměnitelné kartáče v přední části stroje koberec perfektně vyčistí (společně s účinným chemickým roztokem). Zároveň se špinavá voda s roztokem dostává zpět do nádobky. Stroj při čištění kobercez něj vysaje téměř všechnu tekutinu, koberce zůstávají okamžitě po vyčištění suché!
    Objednejte naše služby prostřednictvím kontaktního formuláře nebo telefonicky. Do dvanácti hodin od zavolání jsme schopni začít s úklidem či jakoukoliv jinou službou.
    Jakmile jednou dostanete váš vůz do perfektního stavu, pak nebude náročné udržovat jeho čistý vzhled i nadále. Vysoká hladkost povrchu po kvalitním čištění automobilů zabraňuje přichytávání nové špíny, tudíž vůz vydrží déle čistý. Z naleštěného či navoskovaného povrchu se taktéž snáze smývají nečistoty. Teflonový vosk vydrží celoročně; lak se uzavře a nečistoty nepřijímá. Také jím zvýšíte atraktivitu vozu před případným prodejem!
    Ruční mytí aut a čištění vozidel dalších typů provádíme pro zákazníky z města Rychnov nad Kněžnou, Hradec Králové, Náchod a dalších lokalit východních Čech.


Proč si nechat auto vyčistit u nás

    – možnost čištění čalounění s nízkou vlhkostí-suché během 20 minut – hloubkové čištění koberců Rotovac system  – naši zaměstnanci jsou řádně proškoleni a pouze české národnosti – koberce před čištěním důkladně vysáváme, odstraníme prach, roztoče a hrubé nečistoty – díky vysávájí čistíme jen vlákno koberce, tím pádem nečistíme prach v něm obsažený a dosahujeme nejlepších výsledků – odstranění chlupů od zvířecích miláčků, načechrání kobercového vlákna – profesionální dezodorace koberců, impregnace – stálým klientům poskytujeme slevy a bonusy – profesionální přístup – dlouholetá praxe – odstranění roztočů a alergenů – řízené odstranění a eliminace zápachu
    Provádíme čištění interiéru aut a jiných vozidel včetně čištění a ručního mytí exteriéru. Dále čištění klimatizace, renovace a ošetření povrchu (voskování, leštění, renovace laku). Pro ošetření a čištění vozidel používáme profesionální technologii a autokosmetiku. Při čištění interieru vozidel provádíme rovněž čištění a ošetření kožených sedaček a částí kožených interiéru. Nezávazně nám napište nebo se podívejte na orientační ceny do ceníku.
    Pro nezávazné určení ceny čištění vozu potřebujeme z vašich požadavků vědět několik základních informací. Pokud si nebudete některou položkou jisti, samozřejmě vám rádi pomůžeme vybrat.


AUTOGLYM Motorcycle Cleaner – Čistič motocyklů

    Aplikace speciálních přípravků, popřípadě nano přípravků, které chrání podlahy před mechanickým poškozením, vrátí společně s naší prvotřídní technologií podlahovině její původní podobu a lesk. Naším cílem je, aby bylo možné udržovat podlahoviny pouze čistou vodou bez použití jakýchkoli chemických přípravků. Tak si co nejdéle udrží neutrální pH. Vyberte si typ podlahy, který potřebujete ošetřit, a neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem.
    Mezi naše často využívané úklidové služby patří účinné čištění koberců. Čistíme koberce kdekoliv. Čištění koberců si můžete objednat samostatně nebo v rámci komplexního úklidu – úklid domácností(Praha), úklid kanceláří, technický a průmyslový úklid, úklid hotelů apod.
    Klasické ruční mytí vozidla pomocí vody a našich autošamponů je jen prvním krokem k čistotě vašeho vozu. Voda a autošampony nedokážou z laku vašeho vozidla odstranit všechny nečistoty. Příkladem jsou malé částečky asfaltu a smůly, které se zvyknou usázet v prostorech kol a je na ně potřebné použít speciální přípravky. Vynikajícím prostředkem na vyčištění celého vozidla je tzv. clay plastelína, která dokáže z laku a skla spolehlivě vytáhnout všechny kontaminanty.


Specializace na extrakční čištění koberců Praha, čalounění  s nízkou vlhkostí a Rotovac system

    Na rozdíl od dezodorace, kdy jen parfémujeme vyčištěný materiál, aby příjemně voněl, je tento případ již mnohem složitější, jelikož již musíme řešit potíže, které mají svůj původ. Je to například zápach po zvířátkách, zbytky potravin, zápach moči a zápachy z dalších organických zdrojů, ale v neposlední řadě také často řešíme i koberce, které zapáchají po neodborném čištění koberců a ty tak „zatuchly“ Všechny tyto případy mají jednoho společného činitele, kterým jsou bakterie živící se na vzniklých, pro ně velmi přívětivých podmínkách a jejich přemnožení je původem zápachu, který materiál vydává. Pro odstranění takto vzniklého zápachu je třeba přejít k jeho řízenému odstranění, protože pouhá dezodorace v těchto případech nepomáhá.
    Tyto výkaly se mísí s prachem a dostávají se do ovzduší v pokoji. Zároveň jsou zdrojem dusíku pro podporu růstu hub a plísní. Houby například zhoršují astma a vyvolávají další nepříjemné nemoci. Co s tím? Právě pravidelný profesionální úklid, vysávání a čištění koberců speciálními vysavači vás roztočů alespoň částečně zbaví
    Pro účinné hloubkové čištění koberců je potřeba používat kvalitní kartáče. Na naše čistící stroje se dají nasadit nejrůznější typy kartáčů – malé, velké, tvrdé, měkčí, válcové i jiné. Štětiny dosáhnou hluboko do skulin a mezer, vytáhnou z koberce všechny nečistoty. Záleží na materiálu a znečištění. Manipulace a výměna kartáčů je rychlá a jednoduchá.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00