Jak na věc


čištění suchým ledem

Co vše vám můžeme na voze vyčistit

    Ruční mytí aut a čištění vozidel dalších typů provádíme pro zákazníky z města Rychnov nad Kněžnou, Hradec Králové, Náchod a dalších lokalit východních Čech.
    Tento článek vám vysvětlí, jak funguje ochranný nástřik, patřící do kategorie nanotechnologií. Vynecháme ale všechny technické údaje a cizí slova, pod kterými si málokdo z nás něco představí (všichni jsme...
    Snadné čištění čalouněných kancelářských dělicích příček. Čištění je dostatečně účinné, aby odstranilo i silné znečištění, ale dostatečně bezpečné, aby nedošlo k odc
    Ovládání – praktické a po ruce: Přípojka pro dvoukanálovou hadici je vybavena spolehlivou a pohotovou pojistkou. Vysávací hadice se dobře nasazuje a drží. Spínač je snadno přístupný
    Provádíme profesionální čištění exteriéru i interiéru vozidel šetrnou metodou. Taky máte rádi ten pocit, sednout si do nového auta? Užijte si ho znovu. Nemusíte mít zrovna děti rozhazující brambůrky nebo nepořádného pejska. Na interiéru se promítne i sem tam zapálená cigareta, boty od soli nebo že z domu vyrážíte už v montérkách.


Čištění vozidel od nás vám vrátí pocit z nového auta

    Které faktory ovlivňují výslednou cenu Jako jedna z mála firem v našem oboru máme na našich stránkách orientační ceník. Skutečnost, že firmy ceníky obecně neuvádějí, je logická. Prvním důvodem je,...
    POTEMA pomocí UV záření ničí ve Vašich obývacích prostorách bakterie, roztoče, spóry, viry apod., následně je silným vysavačem s klepačem odstraní a matrace vydezinfikuje speciálním sprejem s účinností 12 měsíců.
    Cena se liší pode toho, o jaké čištění máte zájem, v jakém rozsahu, stupně znečištění. Orientační ceny naleznete v našem ceníku čištění vozidel. Pro konkrétní nabídku na míru nám prosím napište.
    Snadný převoz. Nová, praktická, výsuvná rukojeť pro přesun se pak snadno zasune zpět, aby nepřekážela při práci. Stroj je vybaven odolnými kolečky na otočném čepu pro větší pohyb
    Realizovali jsme čištění a nátěr dřevěných pochozích ploch u rodinného domku. Terasa i chodníčky vypadají opět jako nové a jsou chráněny speciálním nátěrem.
    Mech a porosty znehodnocují nejen vzhled střešní krytiny, ale také její funkčnost a kvalitu. Tomu snadno zabráníme a prodloužíme životnost vaší střechy.


Tipy a informace - poslední příspěvky

    Čištění automobilů v myčce je pohodlné a rychlé. Ruční mytí aut a leštění je ale výrazně šetrnější a prodlužuje životnost automobilu. Kvalita laku má vliv nejen na vzhled, ale i funkčnost vozu. Zdravý lak karoserii chrání před korozí. 
    Omlouváme se, ale z technických důvodů nejsme momentálně schopni do odvolání provádět mytí karoserií a motorů. V případě požadavku vám vůz umyjeme v myčce. Všechny ostatní služby jsou beze změn.
     Součástí systému Esprit je snadno pochopitelné instruktážní video a příručka s ilustracemi. Kromě toho je fi rma Von Schrader vždy připravena Vám rychle odpovědět na Vaše otázky.
    Terasy, chodníky nebo ploty musí odolávat povětrnostním vlivům i organickému napadání. Mechy, řasy i prach odstraníme a kvalitním nátěrem zabráníme jejich dalšímu výskytu.
    Čištění a ochrana střech, fasád, dlažby, podlah, koberců v Brně, Vyškově, Slavkově u Brna, Bučovicích, Kyjově, Uherském Hradišti, Břeclavi, Mikulově, Hodoníně, Zlíně a dalších městěch Jihomoravského, Zlínského, Olomouckého kraje.
    Zdravé bydlení pro společnost POTEMA znamená zbavit klienty na dlouhou dobu roztočů, virů, bakterií, plísní a tím omezit alergické reakce Vašich nejbližších.


Čištění a nátěr dřevěných ploch

    Výkonnější vlhké/suché vysávání: Zabudovaný systém vysává prach a povrchové nečistoty. Kromě toho slouží také k vysávání čisticí pěny obsahující rozpuštěné nečistoty, ab
    Delší, 4,5 metrové, hadice pro lepší dosah: Odolné a skladné. Tyto dvou kanálové, snadno navíjecí, hadice a samostatnou sací hadici lze snadno uložit do praktických pytlů.
    Provádíme čištění interiéru aut a jiných vozidel včetně čištění a ručního mytí exteriéru. Dále čištění klimatizace, renovace a ošetření povrchu (voskování, leštění, renovace laku). Pro ošetření a čištění vozidel používáme profesionální technologii a autokosmetiku. Při čištění interieru vozidel provádíme rovněž čištění a ošetření kožených sedaček a částí kožených interiéru. Nezávazně nám napište nebo se podívejte na orientační ceny do ceníku.
    Sedadla v divadlech, posluchárnách, zasedacích sálech pro 20, 200 nebo i 20 000 osob lze vyčistit rychle a ekonomicky. Budou opět rychle připravena k sezení.
     Systém Esprit představuje rychlejší aplikaci čistícího prostředku a silnější odsávání pro rychlejší čištění a schnutí. Jeho nové, robustnější provedení lépe odolává opotřebení při používáním a manipulaci.


Telefon: 731 793 534 volejte kdykoliv.

    Snadný přístup: Celé šasi se dá sundat a tak je zajištěn snadný přístup ke všem vnitřním součástem. Po odkrytí také najdete reverzní přepínač, kterým se dá přepnout směr rota
    Připravujeme pro vás postupně tématická videa z čištění různých povrchů. Jako první jsme zpracovali video o čištění dřevěných ploch – poradíme si v podstatě se vším. Vyčistíme dřevěný plot,...
    Čištění střech, dlažeb, plotů a dalších částí našich domů vede nejen k jejich opětovnému zkrášlení, ale především prodlužuje jejich životnost. To je zárukou nižších nutných investic do budoucna.
    Matrace jsou dnes ve velmi dobré kvalitě a s lepším komfortem pro spaní. To má za následek dlouhodobé používání matrací, které jsou neskladné a těžké a zůstávají tedy přikryty a nevětrány v rámu postele.
    Pro nezávazné určení ceny čištění vozu potřebujeme z vašich požadavků vědět několik základních informací. Pokud si nebudete některou položkou jisti, samozřejmě vám rádi pomůžeme vybrat.
    Dlažby trpí jak pochůzkou, tak neustálými změnami počasí a rostlinnými nálety. S námi bude vaše dlažba vypadat jako nová a znečištění ani plevel si na ni už nic nedovolí.


Čistíme střechy, fasády, dlažby, chodníky, zídky, i dřevěné ploty. Zbavíme je usazenin, mechů, řas i plísní. Provádíme renovační nátěry fasád. Povrchům vrátíme původní krásu a prodloužíme jejich životnost.

    Jakmile jednou dostanete váš vůz do perfektního stavu, pak nebude náročné udržovat jeho čistý vzhled i nadále. Vysoká hladkost povrchu po kvalitním čištění automobilů zabraňuje přichytávání nové špíny, tudíž vůz vydrží déle čistý. Z naleštěného či navoskovaného povrchu se taktéž snáze smývají nečistoty. Teflonový vosk vydrží celoročně; lak se uzavře a nečistoty nepřijímá. Také jím zvýšíte atraktivitu vozu před případným prodejem!
    Vyčistili jsme fasádu bytového domu a zároveň provedli drobné opravy fasády. Ochranný nástřik s algicidními a fungicidními účinky jsme aplikovali na závěr.
     Úklidová firma D& D servis, s.r.o - Kompletní úklidový servis praha. | Alu kola, levné pneu ... do vašeho webu a zaslání informace, kde se odkaz nachází. | úklidová firma, úklid a úklidové práce v Praze | Okna - Jelínek | Okna - Jelínek | Deratizace Praha - drzé škůdce zkrotíme | Webové stránky - Webdesign - Internetové stránky - Vývoj software | další spřátelené odkazy ...
    Koncentrované čistící prostředky speciálního složení: Dají se použít téměř na všechny jemné tkaniny. Nádržka stroje naplněná 7,6 litry čistícího prostředku vydrží 5-6 hodin

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00