Jak na věc


čejka band na bejkárně

Autorská práva k publikovaným materiálům

    Můžete také využít dárkových poukazů na odběr zboží, nebo na výcvikové víkendy v našem Uni dog centru HST. Info o víkendech najdete na webu : www.cejka.euweb.cz
    Dovolujeme si Vám představit firmu HST, která působí na trhu sportovní kynologie od roku 1994 a obohatila jej o několik výrobků, které používají kynologové celého světa. Zabýváme se hlavně vlastní výrobou produktů pro sportovní a služební kynologii a naším sortimentem se snažíme uspokojit, co nejširší okruh zákazníků, věnujících se této krásné činnosti.
    CZECH NEWS CENTER a.s. využívá zpravodajství z databází ČTK, jejichž obsah je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho části veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu ČTK výslovně zakázáno.
    Výrobky distribuujeme do několika zemí jako: Austrálie, Dánsko, Finsko, Francie, Itálie, Kanada, Německo, Norsko, Rakousko, Rusko, Řecko, Slovensko, Špaňelsko, Švédsko, Švýcarsko, atd.
    Profesionálním golfistou se stal v roce 1989 a na Evropské tour se objevoval mezi lety 1992-2002. Poté už jsme ho mohli vidět převážně v americké PGA Tour.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
7961
cache: 0024:00:00