Jak na věc


číštění koberců teplice

Jak vyplnit formulář pro určení orientační ceny čistění vozidla

    Jakmile jednou dostanete váš vůz do perfektního stavu, pak nebude náročné udržovat jeho čistý vzhled i nadále. Vysoká hladkost povrchu po kvalitním čištění automobilů zabraňuje přichytávání nové špíny, tudíž vůz vydrží déle čistý. Z naleštěného či navoskovaného povrchu se taktéž snáze smývají nečistoty. Teflonový vosk vydrží celoročně; lak se uzavře a nečistoty nepřijímá. Také jím zvýšíte atraktivitu vozu před případným prodejem!
    Koberce především udržujeme tak zvanou suchou cestou vysáváním. Dokážeme Vám nabídnout prostředky na čištění skvrn na textilních podlahovinách tak zvanou mokrou cestou.
    Omlouváme se, ale z technických důvodů nejsme momentálně schopni do odvolání provádět mytí karoserií a motorů. V případě požadavku vám vůz umyjeme v myčce. Všechny ostatní služby jsou beze změn.
    PVC, laminátové plovoucí podlahy, vinylové podlahy a dlažby, to jsou podlahoviny, které řadíme mezi tak zvané tvrdé podlahoviny. Tyto povrchy ošetřujeme přípravky, které jsou na tyto povrchy určené. Společnost BONA takovéto prostředky na čištění podlah vyrábí, a její patentovaný systém Bona spray mop pro běžnou údržbu podlah je zajímavým systémem. Dr. Schütz, WOCA a FORBO jsou dalšími výrobci osvědčených produktů na údržbu a úklid podlah.


Čištění a nástřik barevné zámkové dlažby

    Připravujeme pro vás postupně tématická videa z čištění různých povrchů. Jako první jsme zpracovali video o čištění dřevěných ploch – poradíme si v podstatě se vším. Vyčistíme dřevěný plot,...
    Cena se liší pode toho, o jaké čištění máte zájem, v jakém rozsahu, stupně znečištění. Orientační ceny naleznete v našem ceníku čištění vozidel. Pro konkrétní nabídku na míru nám prosím napište.
    Dlažby trpí jak pochůzkou, tak neustálými změnami počasí a rostlinnými nálety. S námi bude vaše dlažba vypadat jako nová a znečištění ani plevel si na ni už nic nedovolí.
    Při výběru prostředků na čištění podlah v exteriérech (na balkonech, terasách a lodžiích) vždy musíme přihlédnout k materiálu, jaký se nachází na pochozí ploše. Přírodní materiály udržujeme přípravkem, který není agresivní a nenarušuje jejich povrchovou strukturu. OSMO,WOCA a BONA jsou společnosti, které vyrábí vhodné čističe.
    Ruční mytí aut a čištění vozidel dalších typů provádíme pro zákazníky z města Rychnov nad Kněžnou, Hradec Králové, Náchod a dalších lokalit východních Čech.


Profesionální čištění pro dlouhotrvající efekt

    Společnost Podlahy Praha s.r.o. dokáže nabídnout provozovatelům komerčních prostor, firmám i vlastníkům a správcům veřejných budov, profesionální čištění podlah vlastními silami. Rádi Vám zpracujeme komplexní nabídku vhodných čisticích prostředků na strojové i ruční čištění podlah, ať se jedná o čištění průmyslových podlah skladových a obchodních prostor. V souvislosti je i údržba podlah ve veřejných budovách a firmách.
    Realizovali jsme čištění a nátěr dřevěných pochozích ploch u rodinného domku. Terasa i chodníčky vypadají opět jako nové a jsou chráněny speciálním nátěrem.
    Správci bytových domů a SVJ obvykle zajišťují čištění podlah společných prostor prostřednictvím úklidových firem nebo vlastními silami. Zpravidla v těchto prostorách nacházíme na podlahách slinuté dlažby, PVC nebo lité podlahy. Na každou z těchto krytin používáme jiný přípravek pro čištění podlah. I na tyto prostory dokážeme ve společnosti Podlahy Praha s.r.o. nabídnout a sestavit údržbový program a údržbu podlah společných prostor dle programu a přání zákazníka také zrealizovat.
    Čištění střech, dlažeb, plotů a dalších částí našich domů vede nejen k jejich opětovnému zkrášlení, ale především prodlužuje jejich životnost. To je zárukou nižších nutných investic do budoucna.


Tipy a informace - poslední příspěvky

    Není výjimkou, že se ve veřejných budovách setkáváme kromě tvrdých podlahovin také s dřevěnými podlahami, s vysoce zátěžovými laminátovými plovoucími podlahami a s koberci. Strojní čištění podlah, ale také jejich klasická údržba se osvědčuje nejlépe na těchto pochozích plochách. Použití univerzálních čisticích prostředků pro čištění podlah, které volí většina specializovaných úklidových firem, není vždy vhodné pro daný povrch podlahové krytiny.
    Čištění podlah dřevěných venkovních teras, i řešení vhodného prostředku na čištění podlah, vždy vybírejte s ohledem na druh dřeva, ze kterého je terasa zbudována. Čištění podlah a údržba podlah je detailně popsána na webu Renovace podlah Praha 
    Vyčistili jsme fasádu bytového domu a zároveň provedli drobné opravy fasády. Ochranný nástřik s algicidními a fungicidními účinky jsme aplikovali na závěr.
    Provádíme čištění interiéru aut a jiných vozidel včetně čištění a ručního mytí exteriéru. Dále čištění klimatizace, renovace a ošetření povrchu (voskování, leštění, renovace laku). Pro ošetření a čištění vozidel používáme profesionální technologii a autokosmetiku. Při čištění interieru vozidel provádíme rovněž čištění a ošetření kožených sedaček a částí kožených interiéru. Nezávazně nám napište nebo se podívejte na orientační ceny do ceníku.


Čištění podlahy - Úklid podlah v bytech

    Klasické podlahy ze dřeva v lakovaném nebo olejovém provedení a lakované korkové podlahy nacházíme v bytech. Laminátové podlahy, koberce, PVC a dlažby jsou dalšími klasickými podlahovými krytinami. V posledních letech řešíme údržbu novějších a modernějších vinylových podlah nebo podlah z přírodního linolea. I tady má společnost Podlahy Praha s.r.o. řešení a může nabídnout našim zákazníkům vhodné čisticí prostředky pro domácí použití na čištění podlah v bytech.
    Aplikace speciálních přípravků, popřípadě nano přípravků, které chrání podlahy před mechanickým poškozením, vrátí společně s naší prvotřídní technologií podlahovině její původní podobu a lesk. Naším cílem je, aby bylo možné udržovat podlahoviny pouze čistou vodou bez použití jakýchkoli chemických přípravků. Tak si co nejdéle udrží neutrální pH. Vyberte si typ podlahy, který potřebujete ošetřit, a neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoli dotazem.
    Čištění automobilů v myčce je pohodlné a rychlé. Ruční mytí aut a leštění je ale výrazně šetrnější a prodlužuje životnost automobilu. Kvalita laku má vliv nejen na vzhled, ale i funkčnost vozu. Zdravý lak karoserii chrání před korozí. 
    Tento článek vám vysvětlí, jak funguje ochranný nástřik, patřící do kategorie nanotechnologií. Vynecháme ale všechny technické údaje a cizí slova, pod kterými si málokdo z nás něco představí (všichni jsme...


Informujte se nezávazně ohledně ceny čištění interiéru aut.

    Majitelé a uživatelé bytů si úklid bytů ve většině případů řeší sami. Prostředky, které k úklidu využívají, můžou být takové, na které je upozorní přátelé, nebo vlastní zkušenost a v neposlední řadě též prostřednictvím reklam. Je však známo, že ne každý čisticí prostředek je vhodný pro čištění podlah každého typu. Víme, že v bytových prostorách najdeme tu nejširší škálu podlahovin.
    Čištění podlah to je pojem, pod kterým si každý z nás představuje úplně něco jiného. Ovšem základem zůstane vždy pravidelná údržba a úklid různých typů podlahových krytin v exteriérech i interiérech. Čisticí prostředky jsou specifické pro každý daný typ podlahové krytiny na údržbu a čištění. Ve společnosti Podlahy Praha s.r.o. našim klientům rádi s výběrem vhodných přípravků pro čištění podlah pomůžeme.  
    Které faktory ovlivňují výslednou cenu Jako jedna z mála firem v našem oboru máme na našich stránkách orientační ceník. Skutečnost, že firmy ceníky obecně neuvádějí, je logická. Prvním důvodem je,...
    Provádíme profesionální čištění exteriéru i interiéru vozidel šetrnou metodou. Taky máte rádi ten pocit, sednout si do nového auta? Užijte si ho znovu. Nemusíte mít zrovna děti rozhazující brambůrky nebo nepořádného pejska. Na interiéru se promítne i sem tam zapálená cigareta, boty od soli nebo že z domu vyrážíte už v montérkách.


Profesionálové společnosti Podlahy Praha s.r.o. s Vámi vyřeší výběr vhodného prostředku na čištění podlah.

    Mech a porosty znehodnocují nejen vzhled střešní krytiny, ale také její funkčnost a kvalitu. Tomu snadno zabráníme a prodloužíme životnost vaší střechy.
    Terasy, chodníky nebo ploty musí odolávat povětrnostním vlivům i organickému napadání. Mechy, řasy i prach odstraníme a kvalitním nátěrem zabráníme jejich dalšímu výskytu.
    Objednejte naše služby prostřednictvím kontaktního formuláře nebo telefonicky. Do dvanácti hodin od zavolání jsme schopni začít s úklidem či jakoukoliv jinou službou.
    Kdo jsme?Úklidová firma Uklizený dům nabízí profesionální úklidové služby. Realizační tým úklidové firmy disponuje mnohaletými zkušenostmi z oboru a ví, že zákazníci očekávají perfektní výsledky.
    Pro nezávazné určení ceny čištění vozu potřebujeme z vašich požadavků vědět několik základních informací. Pokud si nebudete některou položkou jisti, samozřejmě vám rádi pomůžeme vybrat.


Co vše vám můžeme na voze vyčistit

    Vhodnou variantou údržby podlah dřevěných a korkových lakovaných je BONA Spray mop pro čištění podlah. Vhodné je použít na čištění lakovaných povrchů čisticí prostředek od stejného výrobce, který je přímo určený. Společnosti WOCA, OSMO, BONA nebo Dr. Schütz vyrábějí vhodné prostředky, které jsou šetrné k olejovaným podlahám. Jestliže máte doma olejované dřevěné podlahy, je vhodné použít čisticí prostředky od těchto společností.
    Majitelé komerčních prostor zajišťují čištění podlah prostřednictvím specializovaných úklidových firem nebo prostřednictvím svých zaměstnanců. Dlažby, lité podlahy, kamenné dlažby a PVC podlahy nebo vinylové podlahy jsou druhy takzvaných tvrdých podlahovin, které najdeme nejčastěji ve firmách a na úřadech. Na tyto velké prostory se nejlépe uplatní strojové čištění podlah. Společnost Podlahy Praha, s.r.o. doporučuje Bona Deep Clean systém.
    Společnost FORBO, výrobce přírodního linolea Marmoleum, vyvinula čisticí prostředek Monel na čištění podlah Marmoleum. Tento údržbový prostředek Vám dokážeme nabídnout i ve společnosti Podlahy Praha s.r.o.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00