Jak na věc


částečná automatizace výroby

Tento produkt je zařazen v kategorii / kategoriích

     Šlápli jste při výběru modelu, barvy nebo velikosti vedle? Buďte v pohodě, na vrácení zboží, v původním neopotřebovaném stavu, máte 30 dní. Nemusíte nám nic vysvětlovat a my vám bez otázek vrátíme peníze.
    Speciální technika havajské masáže vyvolává terapeutický účinek, který odstraní napětí, odbourá stres a nabije tělo i duši pozitivní energií. Klient se tak snadno může odpoutat od každodenní reality a soustředit se jen a jen na sebe a na svou relaxaci.
     Zboží odesíláme zpravidla do 2 pracovních dnů, ale většinou to zvládneme mnohem rychleji. Vybrat si můžete hned několik způsobů dopravy: 1. Česká pošta – balík do ruky 2. Česká pošta – balík na poštu 3. Přepravní společnost Geis 4. Výdejní místa Geis Point 5. Osobní odběr na prodejně ve Zlíně Pro úhradu své objednávky můžete zvolit jednu z následujících možností: 1. Dobírkou 2. Bankovním převodem na účet 3. Platební kartou


Pracovní poměr - vznik, změna a skončení pracovního poměru

    Naše firma plánuje na léto a podzim rekonstrukci výrobní haly v délce cca 3 měsíců. Po tuto dobu nejsme schopni zaměstnancům dávat práci dle pracovní smlouvy. Dohodli jsme se však se zaměstnanci, že budou pomáhat při inventuře, úklidu a dalších pracích spojených s rekonstrukcí. To nám ale nezabere celou dobu rekonstrukce a cca 1 měsíc pro ně nebudeme mít žádnou práci. Můžeme je v tu dobu platit jen 60% jako při částečné nezaměstnanosti?
    Je mi líto, ale vaši situaci nelze řešit podle § 209 jako částečnou nezaměstnanost. Ta je totiž definována jako dočasný (ve smyslu nenadálý) pokles o vaše výrobky nebo služby. Přitom rekonstrukce je plánovaná akce, takže náhrada mzdy nemůže klesnout na 60%. Mimo to ani při částečné nezaměstnanosti to není tak, že byste automaticky platili jen 60% - souhlas s tím by musely vyslovit buď odbory (pokud u vás působí) nebo místně příslušný úrad práce. Zaměstnance budete muset platit ve výši 100% průměrného výdělku (viz § 208 - jiná překážka na straně zaměstnavatele) nebo jim nařídit vyčerpání dovolené.
    Konkurenční doložka a brigáda ?Čerpání dovolené ve výpovědiDoba určitá vymezeníDoba určitá a přechod na dobu neurčitouPříplatek ke mzdě paušální částkaDohoda o zvýšení kvalifikaceDopad násilného odchodu ze zamestnaniDovolená ve zkušební doběDva pracovní poměry - dovolená a nový zaměstnavatelOdchod ze zaměstnání po dvou dnech

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00