Jak na věc


úvod do politologie studijní opory

Elektronické náramky jsou v ostrém provozu

    Projekt pro 1. stupeň DRACI se velice povedl. Ve školním týdnu od 15. do 18. října se žáci a učitelé ve škole zabývali tématem DRACI formou projektové či tématické výuky.
    Ministr spravedlnosti Jan Kněžínek a ředitelka Probační a mediační služby Andrea Matoušková dnes na tiskové konferenci oznámili, že první osoby ve výkonu trestu domácího vězení už mají nasazeny náramky, a jsou tak pod dohledem elektronického monitorovacího systému. Tím skončilo dlouholeté čekání na monitorovací systém, který bude mít široké využití od podrobné kontroly odsouzeného po pomoc obětem trestného činu.
    Ani ve svém volném čase nepustily děti draky z hlavy. Do školy již od pondělí přilétali draci létající, pohádkoví, dokonce i čínští, všemožných velikostí barev i tvarů. Jeden krásnější než druhý, těžko vybrat toho nej nej nej... Proto jsme se rozhodli nevyhlásit jen jediného draka. Sami se podívejte, jak naši žáci hodnotili...
    Komise pro výběr soudce Tribunálu Soudního dvora EU na dnešním zasedání po pohovorech s uchazeči většinově rozhodla o výběru Dr. iur. Mgr. Petry Škvařilové-Pelzl jako kandidátky na soudce Tribunálu Soudního dvora EU.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00