Jak na věc


útlak kubitálního tunelu

Kontaktní formulář - zájem o pracovní pozici

    Pulzný magnet používam viac ako rok a so sním veľmi spokojný. Používam ho na boľavé kríže, stŕpnuté ruky, zníženie tlaku, pri bolestiach brucha. Odkedy mám prístroj, nechodím na obstreky.
    E-mail (Osobní údaj), ID dotazu (Osobní údaj), IP adresa (Osobní údaj), Jméno (Osobní údaj), Město (Osobní údaj), Pohlaví (Osobní údaj), Předmět a zpráva - kontaktní formulář (Citlivý údaj - Zdravotní stav), PSČ (Osobní údaj), Stát (Osobní údaj), Telefon (Osobní údaj), Ulice (Osobní údaj), www (Osobní údaj)
    Přístroj magnetoterapie používám vždy po větší pracovní zátěži při práci na zahradě, která vyvolává bolesti zad. Jsem s „Biomagem“ spokojena.


Cíl aplikace magnetoterapie při chronickém útlaku nervů

    Milá Jiřinko :-)Děkujeme za pochvalu, to potěší.Problémy s páteří jsou vždy ukazatelem nepružnosti, krční páteř odráží stav našich jater, tj. zda jsme zatvrzelí ve svých myšlenkách a zda máme problém být spokojení se vším, co k nám přichází a vidět život jako krásný dar a úžasnou školu. Problémy s krční páteří seškrcují také přívod energie z vesmíru, která k nám má bez zábran proudit, což opět ztěžuje proces pochopení sebe sama, vpuštění intuice a duchovnosti do svého života. Bechtěrevova choroba postihuje mnohem častěji muže, protože ženy bývají pružnější, duchovně pohyblivější a přístupnější k potřebným změnám náhledu na život. Pokud touto nemocí trpí žena, pak nevidí, co je všem v okolí zřejmé, a sveřepě prosazuje své představy. Většinou se sice snaží druhým pomáhat, ale jejich pohled na daný problém či vztah není správný, a nechtějí se o tom dát přesvědčit. Touží pomáhat, ale po svém, což je často jako vnucování se, páchání dobra, o které nikdo nestojí. Což bych řekla, je vaše :-)
    Adresa (Osobní údaj), DIC (Osobní údaj), E-mail (Osobní údaj), Jméno (Osobní údaj), Město (Osobní údaj), Příjmení (Osobní údaj), PSČ (Osobní údaj), Telefon (Osobní údaj), Ulice (Osobní údaj)
    E-mail (Osobní údaj), Jméno (Osobní údaj), Město (Osobní údaj), Předmět a zpráva - kontaktní formulář zájem o pracovní pozici (Osobní údaj), Příjmení (Osobní údaj), Stát (Osobní údaj), Telefon (Osobní údaj), Ulice (Osobní údaj), www (Osobní údaj)


Využití magnetoterapie při chronickém útlaku nervů

    U vertebrogenních algických syndromů se při chronickém útlaku nervů uplatní protibolestivý, myorelaxační, protiotokový a regenerační efekt nízkofrekvenční pulzní magnetoterapie Biomag. Pouze magnetoterapie však nemůže odstranit již existující anatomické změny trvalého charakteru, které vyžadují případný chirurgický zákrok. Lze ji však aplikovat i jako přípravu na operaci a pak v období rekonvalescence a následně jako prevenci dalších degenerativních změn. Při současném podávání nesteroidních antirevmatik, se účinek těchto léků na chronický útlak nervů magnetickým polem posiluje. Magnetoterapie se aplikuje u těchto chronických stavů jako ulevovaní a udržovací terapie, která mírní bolest, zlepšuje pohyblivost a kvalitu života.
    Dobrý den,vaše stránky jsou velice pozitivní. Dlouho jsem hledala odvahu Vám napsat. Velmi dlouhou dobu mám problémy s páteří, velká únava, útlak michy v oblasti krční páteře. Mám pozitivitu HLAB27. Bechtěrevova choroba, lékařka ovšem danou chorobu nevyvrátila ani nepotvrdila. Docela jsem ze všeho vyčerpaná. Mohli by jste mi poradit.Děkuji.
    Při chronickém útlaku nervů je cílem aplikace ulevovat od bolesti, umožnit další pohybovou rehabilitaci, podporovat regeneraci a udržovat dlouhodobě únosný stav. Aplikovat i v klidové době 1-2 x denně jako udržovací léčbu.


Magnetoterapie a chronický útlak nervů – Vaše dotazy

    Email (Osobní údaj), Fotografie (Osobní údaj), ID dotazu (Osobní údaj), Jméno (Osobní údaj), Kopie dokladu o zakoupení (Osobní údaj), Město (Osobní údaj), Na co je přístroj aplikován - Biomag extra (Citlivý údaj - Zdravotní stav), Obor či profese (Osobní údaj), Oslovení (Osobní údaj), Příjmení (Osobní údaj), Společnost (Osobní údaj), Stát (Osobní údaj), Telefon (Osobní údaj), Titul před jménem (Osobní údaj), Titul za jménem (Osobní údaj)
    Vyplněním Vašich osobních údajů se Biomag Medical s.r.o., se sídlem 1270, Průmyslová , 50601 Jičín, IČ 06480853, stane správcem Vašich osobních údajů. Z právního titulu výslovného souhlasu evidujeme E-mail, ID dotazu, IP adresa, Jméno , Město, Pohlaví , Předmět dotazu, PSČ , Stát , Telefon, Ulice , www, 5 let od poskytnutí souhlasu. Tyto údaje zpracováváme za účelem zodpovězení dotazu. Tyto údaje dále předáváme smluvním zpracovatelům osobních údajů, pokud to vyžaduje typ Vašeho dotazu.
    Při chronickém útlaku nervů jde o útlaky kořenových nervů (kořenové syndromy) v různých oblastech páteře s vystřelováním bolesti a omezenou hybnosti – vertebrogenní algický syndrom. Na rozdíl od akutního stavu jde o trvalé potíže, které se přechodně zmírní nebo naopak zhorší.


Webové stránky - soubory protokolů

    Můžete vznést námitku proti tomuto zpracování, stejně jako můžete požadovat opravu udaných osobních údajů, požádat o sdělení, jaké osobní údaje o vás evidujeme, případně požádat o výmaz osobních údajů, bude-li to možné. Pokud dochází k automatizovanému zpracování, máte právo na přenositelnost údajů a nebýt předmětem rozhodnutí založeného výhradně na tomto rozhodování. V případě, že jste nám udělili souhlas se zpracováním některého z osobních údajů, informujeme vás, že tento souhlas můžete v budoucnu kdykoli odvolat a je povinností dodavatele tento údaj následně vymazat a dále jej nezpracovávat. Odvoláním souhlasu není dotčena zákonnost zpracování, vycházejícího ze souhlasu, který byl dán před jeho odvoláním. Vaším právem je podat stížnost dozorovému úřadu (Úřad na ochranu osobních údajů) proti tomuto zpracování. Se svými žádostmi se můžete obracet na email privacy@biomag.cz nebo na sídlo naší společnosti: Biomag Medical s.r.o., 1270, Průmyslová , 50601 Jičín.
    Nejčastěji bývá chronický útlak nervů důsledkem degenerativních změn páteře – spondylózy, spondylartrózy, osteochondrózy. Příčinou chronického útlaku nervů je tlak výhřezu disku nebo osteofytů působících na nervový kořen. Tlakem výhřezu meziobratlové ploténky nebo osteofytů a vlivem dalších degenerativních změn páteře působících na nervový kořen vznikají kořenové syndromy s měnící se propagací bolesti podle lokalizace útlaku. Popisujeme řadu vertebrogenních algických syndromů chronického útlaku nervů – cervikokraniální, cervikovestibulární, cervikobrachiální, kořenové syndromy na horní končetině, bolesti hrudní páteře, chronické bolesti v bedrech a kříži, SI algický syndrom, kořenové syndromy na dolní končetině, syndrom kaudy equiny.
    Při akutním útlaku nervů a bolesti upřednostňujeme nízké protibolestivé frekvence 4 – 6 Hz a u chronických bolestí střídáme s frekvencemi 13 -17 Hz s vyšším podílem myorelaxace. Aplikátor přikládáme na místo útlaku míšního nervu.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
14957
cache: 0024:00:00