Jak na věc


únos z vězení

Všechny koprodukční filmy České televize

    Vlastní přepadení neboli únos komandem je určen pouze pro osoby starší 18 let. V případě zájmu kontaktujte našeho zážitkového poradce, který vás předá našemu smluvnímu dodavateli. Ten s vámi podrobně prodiskutuje podmínky realizace a zjistí, zda-li je možné akci uskutečnit.
    Apelujeme na pečlivé zvážení, zda-li obdarovaný tíhu takového zážitku unese.Tento zážitek podléhá striktním pravidlům pro realizaci a je určen pro osoby starší 18ti let. (tento zážitek není určen pro těhotné, pro osoby nemocné, fyzicky či psychicky handicapované)
    Únos domů vychází z příběhu, který si v knižní podobě našel cestu ke čtenářům v Holandsku, Německu, Dánsku i České republice, získal literární ocenění a překládá se do dalších jazyků. Napínavé vyprávění o dospívajícím Liborovi, který se během několika krátkých minut dostává z exkluzívního prostředí dnešní bohaté vrstvy, prostředí honosných vil, snobských večírků, drahých soukromých škol a vozů s osobním řidičem do situace, kdy musí bojovat o holý život. Z cesty, na kterou se dostane, není návratu. Ztratí všechno, i své vlastní jméno, ale to, co může získat, je pro něj natolik nové a přitažlivé, že neváhá riskovat.


Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00