Jak na věc


úklid hrobů beroun

Bližší informace o tom jak vše probíhá

    Nemusíte mít strach, že by v případě škodní události nedošlo k nápravě věci. Úklidové firmy jsou proti této nemilé skutečnosti pojištěny. Naše firma je pojištěna v dostatečné výši, aby pokryla i katastrofální následky. Co se týče běžného poškození věci (rozbití skleničky, vázičky, dekoračního předmětu...), jsme lidé, stejná věc se může stát i Vám. Pak záleží jen na Vás, jestli budete mít pochopení či ne a Vaší paní na úklid to naúčtujete. Žádné obavy nemusíte mít např. z poškrábání podlahy, nábytku, chromových částí nebo nějakého poničení z důsledku použití nevhodného saponátu atd. Každý náš zaměstnanec než nastoupí na pravidelný úklid domácnosti projde teoretickou i praktickou přípravou, několikrát se zúčastní generálních úklidů pod vedením zkušených kolegů a teprve pak je nasazen do běžných úklidů domácností.
    Obdarujte své blízké originálním dárkem. Velké oblibě se těší věnování generálního úklidu k narozeninám či Vánocům. Budeme se velmi snažit odvést kvalitní práci k plné spokojenosti obdarované osoby. Platba samozřejmě probíhá diskrétně - převodem na účet. Tato forma dárku určitě potěší starší rodiče, manželky nebo i kamarády.
    Úklidové práce obsahují jednorázový i pravidelný úklid firem, domů a bytů. Nabízíme luxování, hloubkové čištění koberců, čištění dlažby, renovaci a obnovu lesku podlah, stejně jako utírání prachu, mytí oken, leštění výloh nebo ruční mytí a renovaci dlaždic a obkladů.
    Kdo jsme?Úklidová firma Uklizený dům nabízí profesionální úklidové služby. Realizační tým úklidové firmy disponuje mnohaletými zkušenostmi z oboru a ví, že zákazníci očekávají perfektní výsledky.
    Objednejte naše služby prostřednictvím kontaktního formuláře nebo telefonicky. Do dvanácti hodin od zavolání jsme schopni začít s úklidem či jakoukoliv jinou službou.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
cache: 0000:00:00