Jak na věc


účesy pro hubený obličej

Kolik utratíte za vánoční dárky?

    Další z řady krásných účesů založených na perfektních střihu. Výrazná blond část ofinky v jinak tmavém podkladu působí atraktivně.
    Hladký společenský účes, vhodný ale i do zaměstnání, vyvolává dojem serióznosti a preciznosti.
    Opačný melír, tedy na výrazně blond podkladu tmavé kudrlinky. Velice pěkná věc. Tady bych snad překousla i kudrlinky, které jinak vůbec nemusím.
    Moc pěkná záležitost. Chtělo by se říci mladistvý, rošťácký rozcuch, ale i dospělejší žena v něm vypadá luxusně.
    Jsou všude a vy se divíte, že ještě nejste bez vlasů. Alespoň v nějaké části života jsme to zažila každá. Vypadávání vlasů se může zdát jako banalita, ale když řídne naše hříva, sebevědomí klesá strmě dolů.
    Špičky v účesu vzbuzují dojem jakýchsi růžků. Jakoby o nositelce říkaly: "Umím být pěkný ďáblík."
    Moc pěkná záležitost. Vlasy vzadu podbarvené tmavším odstínem blond. Nahoře platina. Vlasy nahoře voleny delší, vzadu maximálně vystříhány.


Perfektní účes pro polodlouhé vlasy už za 30 minut!

    To, že jsou vlasy korunou krásy pro každou ženu, není nutné zdůrazňovat. Pokud vaše vlasy vypadají zdravě a vy se cítíte dobře, máte vyhráno. Jak tedy ještě více vylepšit svou kštici? Nechte se inspirovat účesy vévodkyně ze Sussexu.
    Společenský účes ve dvou odstínech zrzavé barvy. Vpředu řešený hladce, vzadu kulmovaný a tupírovaný.
    Tónovaný melír, vlasy jsou ponechány poněkud delší, nahoře vyfoukány. Dlouhý pramen vepředu působí efektně.
    Zřejmě je to i typem nositelky, ale tento účes na mě působí poněku orlím dojmem. Tedy jakýsi naštvaný dravec. Docela určitě se hodí k vedoucím pracovnicím a velkým šéfkám.
    Podívejte se na ty nejlepší účesy. Pokud hledáte novou image, nový účes, podívejte se na videa, kde najdete výběr těch nejlepších. Pro krátké vlasy, nebo pro dlouhé vlasy? Nic není problém. Přinášíme rady všem.
    Barvou roku 2019 je korálová, to už víme. Poohlédli jsme se proto ke konci roku po trendech v tomto odstínu růžové a už teď víme, že vládnout bude nejenom prvnímu měsíci nového roku.
    Vlasy a jejich účesy je vždy zajímavé téma a mnoho z nás hledá stále novou inspiraci. Není proto divu, že na toto téma je spoustu článků a informací. Pročtěte si články v našem magazínu a podívejte se na nové nápady.


5 věcí, které nesmí chybět v pánském šatníku

    Také nemáte rádi zdlouhavé nakupování, kdy bloumáte po obchodech a vlastně ani pořádně nevíte, co byste si měli koupit? Právě proto jsme si pro vás připravili následující seznam. Najdete tu 5 základních stavebních kamenů, na kterých může v klidu stát každý správný pánský šatník.
    Dva tóny rezavé barvy, ofinka velmi dlouhá, vzadu naopka velmi krátce vystříháno. Nahoře rošťácký rozcuch.
    Moc pěkná věc. U žen menšího vzrůstu nebo mírně baculatějších vyvolává optický dojem vyšší postavy.
    Krásná věc. Volena velmi výrazná rudá barva do tmavých vlasů. Podtrhuje asymetrii účesu kolem hlavy a vytváři nádherný efekt.

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2019
200
10555
cache: 0024:00:00