Jak na věc


žehlicí prkno se schůdky

LT8001 ŽEHL.PRKNO 125X45 VALERIA LAMART

    Žehlicí prkno a domácí schůdky v bytě často překážejí, přesto se však bez nich neobejdeme. Multifunkční žehlící prkno během chvilky přeměníte na praktické schůdky do domácnosti. Žehlicí prkno a schůdky 2v1 jsou ideální do menších domácností s omezeným prostorem. Stabilní kovová konstrukce zajišťuje pohodlné žehlení. Potah je ze 100% bavlny. Žehlicí prkno má perforovaný podklad - pára prochází skrz prkno a zvyšuje se tak efekt žehlení (vhodné i pro žehličky s parním generátorem).Ušetřete skladovací místo v domácnosti!
    Snadné sestavení a uložení díky chytrému systému rozevírání a bezpečnému stojanu. Šetří také prostor a při uložení ve svislé poloze zabírá jen 11 cm. Podložka žehličky CleanSy AcrobaZ má bezpečnostní železnou mřížku o velikosti 32 cm. Podložka žehličky je vhodná pro generátory páry.CleanSy AcrobaZ má potah ze 100% bavlny pro hladké žehlení a dlouhou trvanlivost. Potah na žehlicím prkně dokonale sedí, což zaručuje, že nedochází k posunu, netvoří se záhyby a nedochází ke zmačkání, a to ani tehdy, když své oblíbené oděvy upravujete posledními doteky žehličky.Molitanová výstuž 6 mm a síť 1 mm pro uspokojení vaší potřeby po dokonalosti.
    Žehlicí prkno a schůdky 2v1 dodáváme ve 3 barevných provedeních potahu:- FLOWERS- GREY-BLUE- IRONNa žehlicí prkno a schůdky 2v1 poskytujeme záruku v délce 24 měsíců.


Potah na žehlící prkno DOMO DO7093P

    Žehlicí prkno CleanSy AcrobaZ je bezpečné, stabilní a dobře snáší i mnoho hodin žehlení. Toto pohodlné a komfortní žehlicí prkno se dokonale hodí pro použití se všemi parními žehličkami CleanSy. Výsledky žehlení pak budou ideální.
    Žehlicí prkno a schůdky 2v1 dodáváme ve 3 barevných provedeních potahu:- FLOWERS (bílý potah s modrým potiskem květin)- IRON (bílý potah s černým potiskem žehlička, prádlo,..)- GREY-BLUE (šedivomodrý)Náhradní potah na žehlicí prkno lze dokoupit za 199 Kč.Na žehlicí prkno a schůdky 2v1 poskytujeme záruku v délce 24 měsíců.
    Žehlicí prkno a schůdky 2 v 1 Jata, 5mm potah 100% bavlna, vhodné i pro žehličky s parním generátorem, odkládací plocha 320 x 185 mm, žehlicí plocha 1070 x 340 mm, výška schůdků 700 mm, nosnost 270 kg, vysoká stabilita, celkový rozměr 1460 x 110 x 360 mm.Zobrazit podrobnější popis
    Žehlicí prkno a schůdky 2 v 1 Jata 848 N, 5mm povlak 100% bavlna, vhodné i pro žehličky s parním generátorem, odkládací plocha 30 x 23, výška schůdků 70cm, nosnost 150 kg, vysoká stabilita


WUNDER-BAUM stromeček Black Classic

    Žehlicí prkno a domácí schůdky v bytě často překážejí, přesto se však bez nich neobejdeme. Multifunkční žehlící prkno během chvilky přeměníte na praktické schůdky do domácnosti. Žehlicí prkno a schůdky 2v1 jsou ideální do menších domácností s omezeným prostorem. Stabilní kovová konstrukce zajišťuje pohodlné žehlení. Potah je ze 100% bavlny. Žehlicí prkno má perforovaný podklad - pára prochází skrz prkno a zvyšuje se tak efekt žehlení (vhodné i pro žehličky s parním generátorem).Ušetřete skladovací místo v domácnosti!
    CleanSy AcrobaZ praktické schůdky se 3 stupínky jsou vždy pohotově k dispozici. Stabilní a odolné podle normy EN131-2. Malé, flexibilní a velmi stabilní schůdky (maximální nosnost 150 kg) byly navrženy tak, aby byly se svou maximální výškou 67 cm užitečné v každém okamžiku. Schůdky se 3 stupínky CleanSy AcrobaZ mají bezpečná držadla s podlahovým povrchem a jsou odolné vůči sesmeknutí. Tyto schůdky se díky designu Zepter skládají do šířky pouhých 11 cm, a lze je tudíž nenápadně uložit mezi stěnu kuchyně a ledničku nebo za dveře dílny. Design s nízkou hmotností pro rychlé a snadné přenášení a ukládání.
    CleanSy AcrobaZ – praktické žehlicí prkno a šikovné schůdky v jednom! Objevte všestrannost výrobku CleanSy AcrobaZ a systémů pro úklid a žehlení Zepter Home Care: dokonalá kombinace!

Copyright © Dossani milenium group 2000 - 2020
cache: 0000:00:00